Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vrlo je bitno gdje ćemo danas zatvoriti.


da
ode trend (da zatvori iznad 1814 vratio bi se na crtu)

ali stalo je na 50% – 1776
pad ispod toga: 1650 (slijedeća stanica)



Vrlo je bitno gdje ćemo danas zatvoriti.


da
ode trend (da zatvori iznad 1814 vratio bi se na crtu)

ali stalo je na 50% – 1776
pad ispod toga: 1650 (slijedeća stanica)
[/quote]

Nije bitno gdje cemo danas zavrsiti. Bitnije je gdje cemo zavrsiti sutra i prekosutra. Danasnje kretanje burze izazvano je sa drivo-r-a, sto je anomalija a ne pokazatelj.

Nije bolest sve što boli

Nije bitno gdje cemo danas zavrsiti. Bitnije je gdje cemo zavrsiti sutra i prekosutra. Danasnje kretanje burze izazvano je sa drivo-r-a, sto je anomalija a ne pokazatelj.

Točno tako!
Mislim da čak ni sutrašnji dan neće biti mjerodavana za TA jer će neminovno biti pod utjecajem današnjeg (bilo korekcijom ili produženjem panike).
Možemo samo držati palčeve da se što prije vratimo na staze ostali svjetskih indexa jer ako nastavimo duže solirati nebu dobro.

ekipa, samo da vam kazem da ce ameri danas probiti 930.
evo pogledao sam grafove i stvara se cup sa handlom sa vrhom na 928 i sada slijedi hladenje oscilatora kao drska.
nakon toga ide jos prema gore!
iznad 930!



Alo tehnologija, kolika je vjerojatnost obrasca da nakon higher higha ide lower low?

Pitam zato jer od od 10 mjeseca 2007. na Crobex-u nismo imali higher high do ovog relija sa vrhom u 06.2009. Znači godinu dana i 8 mjeseci nismo imali higher high i sad smo ga dobili.

Ono što sada moramo dobiti je higher low, a ja vas pitam kolika je vjerojatnost da nakon higher high-a dobijemo lower low?

Ja tvrdim da smo u bull marketu. To tvrdim već dulje vrijeme, doduše, pa me zanima kolika je vkerojatnost za ovo gore. hvala.

dobro jel zna netko postotak vjerojatnosti za ovaj obrazac? he he, znao sam da ne znate, a ja vam neću reći. Sve je u knjigama(ali onim pravim), al vidim teško vam je čitat [bye]
[/quote]

Governor, jel se na današnji dan odnosilo ovo tvoje pitanje. Ko da si prije tjedan dana znao što se kuha u državnom lončiću.

Samo bih dodao da nije bilo ništa lošega u prethodno prikazanim divergencijama…osim što je kronično nedostajala još jedna vrlo bitna stvar da bi došlo do odbijanca – a to je VOLUMEN.
Do dana današnjeg je bio iznimno mizeran i volumena nigdje ni od korova…

E sada imamo i fibo pad (50%) i divergencije i potreban volumen…

Netko je vrlo dobro zamijetio da je današnji pad više anomalija, od mene čistih 100%. Slažem se apsolutno. Usput, na ovakvim anomalijama se najviše gubi/zarađuje.

Fundamentalno se ovo može smatrati kao povećani politički rizik, čime bi se opravdao toliki pad. A tehnički je to što je…sada kada su se mnoge stvari posložile ipak treba hvatati neke zaostatke…

Ovo se zove pušing rođo…

Po meni IGH u problemima…


Po meni IGH u problemima…

Mislis zbog drive il inace?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

@ Jozo
Ne kužim pitanje.

Nema problema xmane za pravog ewt-istu,malo izmjeniš count i opet sve štima.

Evo jedan novi grafek da ne morate slušati o divergencijama,odbijancima,lansiranjima i probijanjima.
LKPC H&S,doduše nije baš simetričan ali…..Volumeni savršeni, pad ispod SMA21 koji je sad postao otpor a SMA 51 je danas bio potpora.Ali bojim se da neće dugo bit.Target 1000

New Report

Close