Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uskoro slijedi odbijanac na DAXu.

1. bikovska divergenijca
2. klizanje po donjem bolingeru
3. moguca formacija zastave
4. stohastic u preprodanom podrucuju

Ti pričaš o odbijancu nekoliko dana a mi samo padamo.
U čemu je problem? [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

@Ivano7

ko pada?
crobex je vec drugi dan u plusu, a i ameri i EU takoder…

mislim da je problem u tome sto ti je internet offline pa vidis stare cijene od prije par dana…
provjeri da nisi slucajno offline.
[thumbsup]

3816-60 igh jača intra day podrška..
crobex proces zatvaranja gapa zavrsen..


Ti pričaš o odbijancu nekoliko dana a mi samo padamo.
U čemu je problem? [lol]

di ti vidiš pad zadnja 2 dana!? [rolleyes]

jedno je što bi neko htio, drugo što jest i što bi moglo bit!


Alo tehnologija, kolika je vjerojatnost obrasca da nakon higher higha ide lower low?

Pitam zato jer od od 10 mjeseca 2007. na Crobex-u nismo imali higher high do ovog relija sa vrhom u 06.2009. Znači godinu dana i 8 mjeseci nismo imali higher high i sad smo ga dobili.

Ono što sada moramo dobiti je higher low, a ja vas pitam kolika je vjerojatnost da nakon higher high-a dobijemo lower low?

Ja tvrdim da smo u bull marketu. To tvrdim već dulje vrijeme, doduše, pa me zanima kolika je vkerojatnost za ovo gore. hvala.

dobro jel zna netko postotak vjerojatnosti za ovaj obrazac? he he, znao sam da ne znate, a ja vam neću reći. Sve je u knjigama(ali onim pravim), al vidim teško vam je čitat [bye]

I'LL BE BACK

Ovdje upišite svoj komentar…


Ovdje upišite svoj komentar…

vidi ti kako brokeri i na forumu rade…. naime… nema nas puno bloomberg aplikaciju s koje bi posatli slikice…

Eto moje novo viđenje… pa tko se složi a tko ne…

Naime, H-S se nije formirao (koji sam prije crtao), a potpora je odradila svoje. Sudeći po tome izgleda da se događa lagani obrat i da će krenuti prema gore do 2100 gdje je otpor (prije potpora) … a ako se i njega probije onda može i do cca 2200.

eto… tako ja mislim 🙂 a i stohastic nam nešto kaže…. tj da se može očekivati navala kupaca… 🙂 ipak su opet proglasili nedjelju radnom 🙂

tehničari a kaj velite na nasdaq i to kaje probio? [smiley]

Evo dečki i cure malo studirajte…


Eto moje novo viđenje… pa tko se složi a tko ne…

Naime, H-S se nije formirao (koji sam prije crtao), a potpora je odradila svoje. Sudeći po tome izgleda da se događa lagani obrat i da će krenuti prema gore do 2100 gdje je otpor (prije potpora) … a ako se i njega probije onda može i do cca 2200.

eto… tako ja mislim 🙂 a i stohastic nam nešto kaže…. tj da se može očekivati navala kupaca… 🙂 ipak su opet proglasili nedjelju radnom 🙂

Što, znači i burza će radit nedjeljom! [thumbsup]

New Report

Close