Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dno u roku 3 do 4 radna dana po klinu

SAM PROTIV SVIH

hm branitelji nastupaju 12

Znaci petak ili ponedeljak dno

SAM PROTIV SVIH

Vlad, svaka čast na trudu, ali neke stvari se daju zaključiti i na puno jednostavniji način.

Jučer si nabrojao nekoliko činjenica iz kojih se jasno vidi da je crobexu prva prava potpora na 3.300, a svejedno si se trudio nacrtati graf gdje se on odbija od 3.600.

Vraćam se ponovno na graf crobexa od 6.4., gdje se jednostavno da zaključiti, koristeći samo linije potpore, da crobi tone prema 3.300, čim je probio potporu na 3.700 (a pri tome je manje bitno kako i od kuda povlačimo korektivne valove):

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Moguce dno po klinu cca 3530-3500

Slažem se.
Jedino po klinu crobex ide gore od oko 3.500.
Ostale analize ukazuju na 3.300.

Navijamo za klin i bile[thumbsup]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Nekako mi realnije izgleda procjena prema potpori, tj. bivšem “Pliva” otporu na oko 3300, nego li prema klinu. Klin se mijenja iz dana u dan, a potpora ostaje.

No respect

GERONIMO:

Moguce dno po klinu cca 3530-3500

Slažem se.
Jedino po klinu crobex ide gore od oko 3.500.
Ostale analize ukazuju na 3.300.

Navijamo za klin i bile[thumbsup]

I za jaku divergenciju

SAM PROTIV SVIH

Dakle vi bi još 10% pada indeksa?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dakle vi bi još 10% pada indeksa?

bud, ja sam 2/3 portfelja u dionicama.
ja bih da danas samo raste, a da ewt analiza bude potpuni promašaj.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

budd:

Dakle vi bi još 10% pada indeksa?

bud, ja sam 2/3 portfelja u dionicama.
ja bih da danas samo raste, a da ewt analiza bude potpuni promašaj.

🙂 I ja bih to htio kolega. Samo da BF hype više prođe više.

Hell is Empty and all the Devils are Here

jedna od mogućnosti (ewt), koja povisuje moguće dno, jest da jučer nismo odradili vrh 4.
u tom slučaju bi vrh 4 mogao biti nešto iznad 3700 .
za razliku između tog vrha i 3700 povisilo bi se dno korekcije, tj. minimum dna ca 3300 + razlika.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Dakle vi bi još 10% pada indeksa?

Ma nema više velikog padanja izdrži još 2-do 4 dana i to bi trebalo biti to.

SAM PROTIV SVIH

naravno da ce padati pojedine dionice poslije ex dividend day kao sto su ernt (procjena) 12-13% ili ht (imam) oko 10%, i evo vam jednog razloga za pad indexa…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close