Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dok god nisu oba ispod 80, tj. sporiji je iznad 80 to je potencijalni beartrap…

idealno je kad su oba gore, tj. iznad 80 "zaključani"!

a i svako rihta oscilatore onako kako misle da su mu najviše od pomoći!

100 žena 200… [smiley]

HT.Izgleda jako dobro.Buy signali na CCI,Slowstoch,RSI odbijanac preko 50,CMF pokazuje snažnu akumulaciju.Brejkaut je pitanje sata a ne dana.Vrlo je nezahvalno prognozirati simetrične trokute i uvijek se čeka pravac brejkauta i vjerovatni pulbek za uletavanje.Kao što vidite danas je cijena stala ispod otpora na SMA21.
Ukoliko dođe do proboja prema gore target cijena je IPO.

kad smo kod simetričnih trokuta nabaci nam analizu atpl-a onda, ha brankice?


ako neko želi dodam mu ja komotno još koji oscilator na sliku…

a slika govori 1000 riječi – takav joj je i naziv! [wink]

Bravo wundi – pa ti stavio svoj prvi graf – a do sada si stavio 3782 poruke. Kako kažeš slika govori 1000 riječi – znači puno pričaš i malo crtaš- daj stavi još koji graf i neka to bude barem 60 min.

pa nije baš prvi, al nerado ih stavljam…

a šta ću sa 60minutnim – pa tržim na malo dulji rok od toga! [smiley]

iako razumijem da je daytrejderima nezamislivo bez 60 i kraćih grafova…


kad smo kod simetričnih trokuta nabaci nam analizu atpl-a onda, ha brankice?

Više sam vjerovanja da se radi o padajućem klinu označenim žutom linijom.Jer prekratak je za trokut a i mogući trokut koji je označen bijelom crtom je na kraju. Indikatori ne pokazuju nekakve naznake značajnijih pomaka bilo prema dole ili gore, više su trending.Ne vidim neke velike pomake u cijeni.

da ne veli neko da wunder ne zna crtat i škrt je na grafovima! [smiley]






@GAVRAN666
-hvala za mišljenje

meni to izgleda ovako, složio bih se time da je UP gotov na duži period, ovdje vidm dovergenciju i na MACD i na RSI, a k tome proboj prema dolje.

ne bi reko…

[/quote]

vidim da je graf malo nejasan….
dakle:

1. ako danas zavrse u plusu onda idu gore…
2. dva dojija za redom su snazan indikator za promjenu trenda.
3. imamo i divergenicje koje sam naznacio.
4. histogrami su oko nule.

5. na CROBEXU je opet hammer sa pozitivnom divergencijom… ne moze dva puta omanuti.

[/quote]
Jesi li cuo za onaj oglas gdje covjek daje recept i odgovor na pitanje: Kako dobiti sina!?!
A ispod pise: U slucaju greske (kcer) vracam novce !!
[/quote]

nisam cuo za zaj oglas.

ali bi me posebno zanimali kometari od nase Brankice i Jamesa o ovoj sadasnjoj situaciji…
[proud]

ekipa, ocemo sutra ujutro panicariti? [huh]

Kad svi vječno trube i praše o svima nama dragoj i ponekad "podloj" ATPL-R-A pa možda da se dotaknem još meni jedne drage dionice: DLKV-R-A.
Možda može opet do 225kn (ništa me više iznenaditi ne može, iako čisto sumnjam u taj scenarij) ,al evo vidite i što veli ELWAVE. Nekako je moguće da "otpraši" i gore, jako jako daleko.
Moja prognoza je još vrlo vrlo vrlo malo padanja i onda tko je jamio jamio je!
Sretno svima!

o tome ja cijeli dan razmišljam jer da je trend puko puko bi odavno (svjetla crta) i da smo vjerojatno u nekom drugom rastućem kanalu…

hvala splićo na pomoći! [thumbsup]

Povijest se ponavlja kad-tad, stoga ne vidim zašto se dionica nama drage,al i "podle" ATPL-R-A uz BDI preko 4000 ne bi uskoro vratila odakle je krenula strmoglavo padati, na 1800kn.
Time bi bio gotov veliki B.


Crobi tjedni, buy po MACD, sell po stohastici. [undecid]

MACD ti je Buy?? – zbilja? ne bih rekao…

New Report

Close