Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav

ako je netko cekao onaj GOLD sto sam spomenio pa jos to da zalijepim…

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

ako je ovo ZAISTA na S&P-u bila primarna 2 i ako je gotova, i to takva slabašna i mlitava, onda je knele bio stvarno u pravu da će nam svima trebati atomsko sklonište.

Ne zelim ni pomisliti a kamoli vjerovati u takav razvoj situacije..i da je ovo primarna dvojka, onda mora još gore, mislim da je geronimo izracunao bar do 1014..nemre ovako..
a ovi svi koji se tome vesele, što ce dionice kupovati po 0,05 booka,nek ni ne sanjaju o tome jer ce se taj book pojesti namirivanjem kreditnih obveza, zarade ce se toliko skresati da ce i na sp-300 p/e bit 20 itd itd..tak da se nemojte tome veselit ak ste u kešu, nego molite Boga da je recimo 2003 završilo A, 2007 B i da je onih 660 bilo C …i šijo mi ga đure ide bikonja..to bi bilo najljepše..
Možda je medo počeo 2007 i na 660 završilo A, sad ide B do jedno 1200 i onda c ne recimo 400..to bi i preživjeli nekako, aliovaj gornji scenario da je od 1550 pa do 660 tek bila jedinica, a ovo sad dvojka, koja je vec na izdisaju, onda smo dragi moji forumasi je..li ježa u leđa, doslovce..medjutim, ja mislil da od toga nema ništa, bar za sad nema sigurnioh signala za to, ak se pojave ja cu ih otvoreno napisat!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

"Prema očekivanju, psihološka granica i potpora od 2.000 bodova je ovoga tjedna probijena. Probijena je srednja linija Bollingera, a donja linija se nalazi na 1.823,93 boda. Posljednja dva dana Crobex se nalazi na samoj granici od 1.900 bodova. Prva potpora je prirodan otpor na 1.880 bodova, točnije 1.877,62 boda, čije bi probijanje značilo da je formirano desno rame obrasca glava i ramena, što bi dalo tehnički target ispod 1.600 bodova ako se linija sada primarnog up trenda ne pokaže kao dostatna potpora. Trenutno se linija trenda nalazi na 1.710 bodova. Prvu potporu ispod 1.880 bodova predstavlja razina od 1.690 bodova. Alternativno, obratom trenda, ili od 1.900 bodova, ili nakon testiranja prirodnog otpora vraćamo se do otpora na 2.000 bodova s prvim idućim targetom na 2.057 bodova. Svi su tehnički indikatori negativni te ukazuju na moguće protezanje negativnog sentimenta na idući tjedan", kaže Srećko Fodrek, voditelj trgovanja u brokerskoj tvrtki Finesa Capital.

who dares, wins

brzo bi on mene otkaz dobio! [lol]

valjda treba kupovat kad su svi indikatori turbo pozitivni!? [lol] [rolleyes]


ako je ovo ZAISTA na S&P-u bila primarna 2 i ako je gotova, i to takva slabašna i mlitava, onda je knele bio stvarno u pravu da će nam svima trebati atomsko sklonište.

Ne zelim ni pomisliti a kamoli vjerovati u takav razvoj situacije..i da je ovo primarna dvojka, onda mora još gore, mislim da je geronimo izracunao bar do 1014..nemre ovako..
a ovi svi koji se tome vesele, što ce dionice kupovati po 0,05 booka,nek ni ne sanjaju o tome jer ce se taj book pojesti namirivanjem kreditnih obveza, zarade ce se toliko skresati da ce i na sp-300 p/e bit 20 itd itd..tak da se nemojte tome veselit ak ste u kešu, nego molite Boga da je recimo 2003 završilo A, 2007 B i da je onih 660 bilo C …i šijo mi ga đure ide bikonja..to bi bilo najljepše..
Možda je medo počeo 2007 i na 660 završilo A, sad ide B do jedno 1200 i onda c ne recimo 400..to bi i preživjeli nekako, aliovaj gornji scenario da je od 1550 pa do 660 tek bila jedinica, a ovo sad dvojka, koja je vec na izdisaju, onda smo dragi moji forumasi je..li ježa u leđa, doslovce..medjutim, ja mislil da od toga nema ništa, bar za sad nema sigurnioh signala za to, ak se pojave ja cu ih otvoreno napisat!
[/quote]
[pray]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

dođe mi da stavim neki graf, ali…

ko ne vidi sve moguće pozitivne divergencije na crobexu, potpore, indikatore đe su i ostalo…

pa što bi njemu oni ionako i značili!?!?! [rolleyes]

ameri ce probiti ovaj otpor ns 920 – 50% retrace
pristune su bikovske divergencije.

ako prodju onda idu do 930 sto je 61,8% retracea.

njihov 920 je nas 1990.



@GAVRAN666
-hvala za mišljenje

meni to izgleda ovako, složio bih se time da je UP gotov na duži period, ovdje vidm dovergenciju i na MACD i na RSI, a k tome proboj prema dolje.

Dobar graf – čestitike – istovremeno ispravka prijašnjog targeta – target kratkoročnog vala c = 889.


ako je ovo ZAISTA na S&P-u bila primarna 2 i ako je gotova, i to takva slabašna i mlitava, onda je knele bio stvarno u pravu da će nam svima trebati atomsko sklonište.

Ne zelim ni pomisliti a kamoli vjerovati u takav razvoj situacije..i da je ovo primarna dvojka, onda mora još gore, mislim da je geronimo izracunao bar do 1014..nemre ovako..
a ovi svi koji se tome vesele, što ce dionice kupovati po 0,05 booka,nek ni ne sanjaju o tome jer ce se taj book pojesti namirivanjem kreditnih obveza, zarade ce se toliko skresati da ce i na sp-300 p/e bit 20 itd itd..tak da se nemojte tome veselit ak ste u kešu, nego molite Boga da je recimo 2003 završilo A, 2007 B i da je onih 660 bilo C …i šijo mi ga đure ide bikonja..to bi bilo najljepše..
Možda je medo počeo 2007 i na 660 završilo A, sad ide B do jedno 1200 i onda c ne recimo 400..to bi i preživjeli nekako, aliovaj gornji scenario da je od 1550 pa do 660 tek bila jedinica, a ovo sad dvojka, koja je vec na izdisaju, onda smo dragi moji forumasi je..li ježa u leđa, doslovce..medjutim, ja mislil da od toga nema ništa, bar za sad nema sigurnioh signala za to, ak se pojave ja cu ih otvoreno napisat!
[/quote]

ovo je:
Možda je medo počeo 2007 i na 660 završilo A, sad ide B do jedno 1200 i onda c ne recimo 400

Crobex-u malo fali do dojnjeg boolingera.Dosta dionica na donjem boolingeru. stochastics na dosta dionica u oversold području. Odbijanac je eminentan, rekao bi Ćiro.
Međutim, kad stavimo u kontekst današnji truli odbijanac, bezvoljne Amerikance, koji na relativno povoljne vijesti nisu ništa značajnije poskočili, zatim mikroekonomske prilike u Hrvatskoj, poprilično sam skeptičan. Mišljenja sam da ako ode prva potpora, ostale će padati po inerciji.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ako neko želi dodam mu ja komotno još koji oscilator na sliku…

a slika govori 1000 riječi – takav joj je i naziv! [wink]

Crobi tjedni, buy po MACD, sell po stohastici. [undecid]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close