Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vecer

nisam stavio nikakav komentar na deltu crobexa na proslom postu mislio sam da ce netko naci drugi broj serija ili neku drugu pogresku… a ono niko nista.

ajd dobro evo moja prognoza

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo



Htela bi još pitati cjenjene kolege za njihovo mišljenje oko trend linije Crobexa.
Da li mislite da je prava trend linija ova žuta ili crvena na grafu ili možda mislite da je neka treća.
Fala

[/quote]
neka treca

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.


Da li slijedi preokret ili nastavljamo dolje? Čini mi se da ćemo uskoro znati.

Padajući klin. Po pravilima tehničke analize, trebali bi gore.



Da li slijedi preokret ili nastavljamo dolje? Čini mi se da ćemo uskoro znati.

Padajući klin. Po pravilima tehničke analize, trebali bi gore.
[/quote]

Super, onda valjda i idemo.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Da li slijedi preokret ili nastavljamo dolje? Čini mi se da ćemo uskoro znati.

Mislim da od toga klina nista. Trebao se vec realizirati na duzini 2/3 i 3/4 , sto ide dalje manji je efekt proboja i manja mogucnost realizacije, mislim da je to vec Brankica negdje spomenula,ali je tada ipak bio klin ispunjen ako se ne varam radilo se o JDPL-u. I trajanje od 1-3 mjeseca mu nejde bas u prilog, dosta navuceno.
Po meni proboj je trebao biti u zadnjem skoku kao na slici,ali posto se nije to dogodilo ja bi ovo ponistio.
Nadam se da grijesim.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Zaboravila sam jučer staviti graf od jučer za DLKV.
H&S, bez promjene trenda kaj bi rekel gospon James, nije baš kak bi trebalo biti ali je dal rezultate na par dionica u zadnjih tjedan dana ,pa ću ga staviti.
Probojem 400 target 355-360



Da li slijedi preokret ili nastavljamo dolje? Čini mi se da ćemo uskoro znati.

Mislim da od toga klina nista. Trebao se vec realizirati na duzini 2/3 i 3/4 , sto ide dalje manji je efekt proboja i manja mogucnost realizacije, mislim da je to vec Brankica negdje spomenula,ali je tada ipak bio klin ispunjen ako se ne varam radilo se o JDPL-u. I trajanje od 1-3 mjeseca mu nejde bas u prilog, dosta navuceno.
Po meni proboj je trebao biti u zadnjem skoku kao na slici,ali posto se nije to dogodilo ja bi ovo ponistio.
Nadam se da grijesim.
[/quote]

Gospon giga to nije dobar klin koji ste koristili od kolege.Dobar klin je od gospona Jamesa par stranica prije.




Da li slijedi preokret ili nastavljamo dolje? Čini mi se da ćemo uskoro znati.

Mislim da od toga klina nista. Trebao se vec realizirati na duzini 2/3 i 3/4 , sto ide dalje manji je efekt proboja i manja mogucnost realizacije, mislim da je to vec Brankica negdje spomenula,ali je tada ipak bio klin ispunjen ako se ne varam radilo se o JDPL-u. I trajanje od 1-3 mjeseca mu nejde bas u prilog, dosta navuceno.
Po meni proboj je trebao biti u zadnjem skoku kao na slici,ali posto se nije to dogodilo ja bi ovo ponistio.
Nadam se da grijesim.
[/quote]

Gospon giga to nije dobar klin koji ste koristili od kolege.Dobar klin je od gospona Jamesa par stranica prije.

[/quote]
Pa to i je bio smisao posta, da ukazem kako mislim da od toga klina nista.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Na Ingri multiple divergencije, od 5 minutnog do jednogodisnjeg grafa. Danas će se odbiti ga ga je..š.

Ovo je procurilo dolje, mogao bi to biti loš znak.


Ovo je procurilo dolje, mogao bi to biti loš znak.

nije procurilo, krivo je ucrtan taj klin.
ovak je ispravno i ide zasad po špagi.

Molio bih bišljenje znalaza o današnjem kretanju za SP500.

New Report

Close