Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Htela bi još pitati cjenjene kolege za njihovo mišljenje oko trend linije Crobexa.
Da li mislite da je prava trend linija ova žuta ili crvena na grafu ili možda mislite da je neka treća.
Fala

Definitivno crvena je prava, jer od nje smo se već više puta odbili, a od žute smo se odbili samo jednom.

Da ne bi mi ucrtavali ovu liniju trenda, lako bi se moglo dogoditi. Nije da mi pase, ali…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Da ne bi mi ucrtavali ovu liniju trenda, lako bi se moglo dogoditi. Nije da mi pase, ali…

urgh, s obzirom da ide dugo toplo leto…sve lako. Isto, nije da mi paše, ali… [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

po mojim kalkulacijama: vjerojatnija varijanta – rast čet, pet. Ukupno 3-5%. Crobex iznad 2000 bodova. Manje vjerojatna varijanta: pad crobexa do petka za 7%. Najnevjerojatnija varijanta: zadržavanje dosegnutog nivoa. Napomena: ukoliko dođe do pada do kraja petka očekujem put prema 1750.

Naravno, sadašnja vrijednost crobexa je potpuno nerealna, po mojim izračunima fer vrijednost je 2900-3300, u izračun uključen rizik poslovanja u otežanim uvjetima nelikvidnosti i smanjenja javne potrošnje.

Silazak na 1750 je realan samo uz slabo izražen promet i špekulativnu prodaju mizernih paketa dionica radi rušenja cijene nabave

Ipak je sp 500 procurio.


Gledano sa tehničke strane s Crobexom se nalazimo gotovo na samoj liniji jake potpore na 1880-1892 …………. Na Wall Streetu su pozitivne vijesti djelovale i danas i došlo je do odbijanca i skoro sve je zeleno:

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region1.html

Gotovo sve si pogodio osim ovog zadnjeg, nažalost.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

pa dobro ljudi ima li ko da nije u cashu od vas?

i onda se pitate di će burza!? [smiley]


pa dobro ljudi ima li ko da nije u cashu od vas?

ima

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Htela bi još pitati cjenjene kolege za njihovo mišljenje oko trend linije Crobexa.
Da li mislite da je prava trend linija ova žuta ili crvena na grafu ili možda mislite da je neka treća.
Fala

neka treća
[/quote]

skandinavska?

I'LL BE BACK


Da ne bi mi ucrtavali ovu liniju trenda, lako bi se moglo dogoditi. Nije da mi pase, ali…

…nažalost, po mom mišljenju, crvena linija je nepotrebna…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Da li slijedi preokret ili nastavljamo dolje? Čini mi se da ćemo uskoro znati.


Naravno, sadašnja vrijednost crobexa je potpuno nerealna, po mojim izračunima fer vrijednost je 2900-3300, u izračun uključen rizik poslovanja u otežanim uvjetima nelikvidnosti i smanjenja javne potrošnje.

Kako si molim te došao baš do te fer vrijednosti?

New Report

Close