Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dajte uozbiljite se…

a ako ih baš tokom dana i ne nađete stavit ću vam graf! [wink]




p.s. pozitivne divergencije su predivne na grobiju – i to u oversoldu! [thumbsup]

na kojem grafu i oscilatoru?
[/quote]

Nigdje nema nikakvih divergencija

[/quote]

a kaj je onda ovo?
konvergencija mozda?

i stap, ne klin…

[lol]

stavi im tigruse i stohastiku, rsi…

1. sad se nalazimo na duploj fibbo potpori.
38,2% od rasta 1250-2300
50% od rasta 1500 – 2300

2. imamo padajuci klin kao zadnju formaciju .

3. bikovska divergenijca i to obicna se pojavljuje na MACDu.
a imamo i one skrivene kao sto sam nacrtao na prijasnjem grafu.

4. volumen u padu izrazito smanjen.

ako ovo nije dovoljno za okret trenda, onda stvarno ne znam sto se jos treba dogoditi da bude dovoljno…



a kaj je onda ovo?
konvergencija mozda?
i stap, ne klin…
[lol]

za nekog ko je fulo sve zadnjih dva tjedna si prilično samouvjeren….al dobra ti je taktika jer i pokvaren sat je dvaput točan. [thumbsup]
pa ta skrivena je prožvakana već…formirat će se obične bikovske na dnevnom uskoro.

[/quote]
Nemojte kolega tako zestoko na Tigrusa, on hrabro iznese svoje misljenje za razliku od nekih koji
samo podhebavaju. Evo ja imam slicicu njegovog hammera od jucer, ali objavljujem ju javno samo kao upozorenje i zafrkanciju! S malom ogradom "ne pokusavajte ovo kod kuce"!
Nego kolega jel se sjecate kako smo ono prije 20-tak dana mi sumom, a Austrijanci drumom ili je obrnuto bilo, ne sjecam se bas tocno. Opet smo dosli na isto mjesto!
Izgleda da je pjesnik bio u pravu preko je prece, a naokolo blize!!!!!

Pozdrav i pitanjce jel Vam zaspao klincek pod oblokom ili ga budemo vidli danas, naime i ja nesto vidim samo ne znam bas tocno sta.

***obrisano***

dlkv: na glavnom otporu 400 (hoće li izdržati?)
jaka kupnja na gapu: 390-395


dlkv: na glavnom otporu 400 (hoće li izdržati?)
jaka kupnja na gapu: 390-395

ajde stavi i neki oscilator u graf…
onda cemo lakse vidjeti hoce li izdrzati…


Pozdrav i pitanjce jel Vam zaspao klincek pod oblokom ili ga budemo vidli danas, naime i ja nesto vidim samo ne znam bas tocno sta.

klin je jasan, crvena crta ja granica za uspješan breakout.
a divergencije na dnevnom čekamo da se počnu formirat kod sljedećeg dna…ako se to poklopi, odlično.

@
izvoli, tigre



Imati ćemo po svemu sudeći lijepi hammer na dnevnoj razini. Što znači da bi sutra moglo biti veselo [smiley]

Hammer filtriran kroz oversold podrucje…
moze li bolje?
[smiley]
[/quote]

To je da ne može biti bolje gospon Tigrus.Evo upravo smo vidjeli rezultate tog vašeg hammera.-3,45%A i vaše divergencije na S&P od jučer se nisu pokazale kao točne. Dobro samo da niste vi i wunderkind uzeli vrhove i dna odprije četiri godine pa vukli divergencije po grafu.Problem s vama gospon Tigrus je to kaj vam tehnička analiza ovisi o tome da li ste u dionicama ili kešu.To tak ne ide.A o odbijancu na Ingri da ne govorim.Taj odbijanac na Ingri traje već tri tjedna.Ej,tri tjedna vi govorite o odbijancu i o targetima na Crobexu i IGH i INGR itd,itd.. O tome bi nam i gospon hangar mogel koju reći.On je isto stručnjak za odbijance na INGR i trokute na ERNT.A kuži se i u prepoznavanje dauntrendova.
Joj,kak vam volim mast vaditi,gospon Tigrus,vi ste mi najdraži

@brankica
[lol]

svakako – hammer nije upalio.
ali je prema literaturi to solidan nacin za prepoznavanje smjera.
ovaj put nije upalilo.

a sta sad? bit ce bolje… [huh]


Joj, kak vam volim mast vaditi, gospon Tigrus, vi ste mi najdraži.

Nemoj se zajebavat brankić, bu moro opet "cut the crap" i stavit točku na i.
Nego kak ti se klin sviđa, meni je još ljepši nego onaj s JDPL, ako nastavi po planu sve trebo bi bit isti rezultat.

New Report

Close