Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za Vlada

SAM PROTIV SVIH

aaaaaaaaaa

SAM PROTIV SVIH


aaaaaaaaaa

geronimo,
trebao bi mi i intraday, barem svakih 60min, još bolje 30min.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

nadam se!
ovo je u suglasju s onim gore.
trebam intraday.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

aaaaaaaaaaaaaaaaa

SAM PROTIV SVIH

samo što ovi na vijestima šire paniku s braniteljskim fondom.
u slučaju stampeda drž’mo gaće.
nadam se da neće biti panike kako na ini i ht-u, tako i na drugim dionicama.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

podudara se.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Dobar dan! G. Croman onda Vi ako namjeravate ikada opet na svojoj web stranici stavljati svoje analize i podatke koje veoma cijenim,dajte svima pristup blogovima,poput ewt blogu (kasnije su ga svi mogli vidjeti) i business bolgu.

@ Seilon

Ja cu pratit ovaj forum do moguceg DNA i po mogucnosti stavit neki grafikon.
Za sada ja necu imati analize ili blog na croman.se. (ako dode do promene nece biti opci pristup i nece biti besplatno- to mogu kazati vec sada) I ja se ucim od mojih greska!


@vlad

Pogled razvitka i pokusaj videti ewt formacije kao sto si ti opisao je mozda po “standardnom opisivanju ewt_a”. Ali ponekad ima formacije sto su “produzetak” standardne formacije koje cine da ili pad ili rast se moze “produziti”. To se ne treba desit na svim formcijama u isto vrijeme(na primer Nadaq moze ga imat a ne Crobex.

@

SP500 :
Zavrsavam sa analizom SP500 (140 godina dugi podaci) .Dugorocni pogled daje (ako se to desi) fantasticnu sliku jednog velikog pada koji se ni ne mozemo zamisliti.
Analiza je dugorocna – ca 10 -15 godina unapred -tako da ne igra ulogu za nas stare.
Tu se radi o mnogo vecoj krizi nego 1929….. -Ovo stavljam samo kao dokaz da je ova prognoza spomenuta-

*Vi koji mislite da sam ja lud: prije 10 godina ja sam prognozirao da ce dollar/sek vrednost biti 11 sek,a poslije prema 6 sek i posle jedne korekcije na gore ce dugorocno dollar/sek imati mogucu vrednost
od 3 – 2.5 sek.

Dali ce biti tako …vrijeme ce pokazat

cromi,
jel ti onaj “veliki pogled” koji sam postao gore ima smisla?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ups, na zadnjem grafu nedostaju vrhovi.
evo.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


aaaaaaaaaaaaaaaaa


@Geronimo

Minut podaci na Blomberg sto ti pokazujes…dali je to market monitor? ili drugo

kako se registrira i dali kosta?

hvala na odgovoru


cromi, jel ti onaj “veliki pogled” koji sam postao gore ima smisla?

[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close