Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Deca, šalica na DIOK se još nije polomila, niš se ne brinite, to vam je češka keramika isto ko i na Janafu.
Uzorak šalice i sve komponente na DIOK šalici su savršeni i čekamo da se ostvari.Ručka nam je na granici ali ak ne padne više onda bi trebalo bit sve OK.

Bilo bi super da može bez drške…hehe…
Sve je na rubu…ali zar nije to čar svakog kockanja…
Sretno svima…
I…jel to ameri opet slažu neki trokut polako???

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...



Molio bih graditelja ako ima neki graf ili target za predstojeće razdoblje(crobeks i ulpl) [pray]

Evo kolega ovako će vam to pojednostavljeno izgledati. Bit će mrtvih sljedećih dana. Neće naša prčija nigdje dok amerikanci ne kažu svoje a oni su sve bliže testiranju okrugle brojke s&p na 1000.

Ovo zadnje presijecanje MACD-a je dosta neprirodno pa bi se opet mogao pokazati kao lažnjak. Oscilatori su se u međuvremenu dosta ohladili i neće ovaj val zavriti bez jod jednog pokušaja probijanja 2300 gore.

http://www.trending123.com/patterns/cup_and_handle.html

[/quote]

Ima jedna šalica na ULPL ali nije tamo gdje ste vi nacrtali


Ima jedna šalica na ULPL ali nije tamo gdje ste vi nacrtali

Slušajte teta Brankicu jer jedina ona crta šalicu kak spada…
a to je kao pattern nastavka trenda, a ne obrata.


Dobar dio dionica ima STOR RSI 0 i to već 2 dana. Maksimalno stanje za ovo je 3-5 dana.Po mojoj procjeni naglo smanjenje volumena uz "preveliki" oversold iliti preprodano stanje priziva obrat najkasnije do srijede ili četvrtka. Ipak nismo u valu 2 kako piše Mrgud (sorry prika) i daleko smo od njega!
U prilogu graf INGRE!

slažem se da nije 2
ali nismo ni tako jako daleko:)

pogled na s&p 500 ,uspio se održati iznad gornje strane linije

Meni ono na DIOK-u vise lici na lonac nego na salicu, ali drzi vodu….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Ima jedna šalica na ULPL ali nije tamo gdje ste vi nacrtali

Slušajte teta Brankicu jer jedina ona crta šalicu kak spada…
a to je kao pattern nastavka trenda, a ne obrata.
[/quote]

To i ja velim… kuži šalice kompletno i najbolje. samo… kak bu te kaj imaju šalice rasle ak očekuje nastavak downtrenda?… pa nije nitko jači od trenda, pogotovo na crobex-u gdje je standardna devijacija u qurcu… zato kažem… JNAF ne treba kupovati iznad 1800 do 1900,nema te šalice koja bu ga spasila kad krene tehnologija po bidu. jel tako Brankice?

I'LL BE BACK

SPX. Imamo desnokutnu brodening formaciju.Obično daje beriš rezultate ali se to ne može znati do brejkauta.Ono što je isto beriš je medvjeđa divergencija na MACD-u koja sugerira promjenu trenda u down.


Meni ono na DIOK-u vise lici na lonac nego na salicu, ali drzi vodu….

misliš… lonac za vodu? Evo imamo i novi patern.. lonac za vodu… ako naručite odmah,dobijete i ovaj univerzalni set šalica sa drškom…

I'LL BE BACK


Crobex.Tjedni čart.
Skrivena medvjeđa divergencija na svim važnijim oscilatorima potvrđuje downtrend.

Teta brankica brzi ste na okidacu. Ne bi se bas slozil ovdje s vama osim u cinjenici da ste mi simpaticni.

Bearish hidden divergences appear in downtrending markets when the indicator
makes a series of higher highs but price makes a series of lower highs.

Pusa

Scio me nihil scire

I ne da mi se crtkarat neke druge divergence koje su se pojavile na 60 min grafu jer me upravo opija Lucky Peterson

Teta laku noc
Mislim na tebe

Scio me nihil scire

New Report

Close