Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako S&P i DAX idu lijepo stepenasto prema gore, a nas Crobi kao da pracku nategnu prema dolje i onda kad puste poleti u orbitu. Sta mislis Tigrus jel pustaju sutra psa s lanca ? [pray]

Hasta la victoria siempre

Crobex.Tjedni čart.
Skrivena medvjeđa divergencija na svim važnijim oscilatorima potvrđuje downtrend.


Dali je zapoceo 5 val ? Dolar je zapoceo rast, Guvernor i Dizelas ne vicu vise iz petnih zila da idemo gore, Crobex je dostigao skoro 38,2 % retracementa. Istina neke dionice nisu dostigle ni 23,6% kao Ingra npr. Viadukt….ali ako nas drugi povuku u jamu moguce da ni nece.


mislim da se to i dalje uklapa u šemu ( i kratkoročnu i ljetnu). kratkoročno možda ne onako visoko kako smo mislili.
našla sam ovaj mirror image, zanimljiv je za pogledati

@Tigrus
Mimoza ima pravo mislila sam na retracement 3 vala. Dali se i na IGH stvara sampon sa targetom 7000. Reci deci teta Brankice jel doslo vrijeme za samponiranje. Buduci da cijena nije dotakla liniju medijana vraca se minimalno na 4500, prema tocki gdje bi trebao nastati proboj. Target od 7000 je 50% retracementa 3 vala, a ujedno se i nalazi u zoni prethodnog vala 4. Pa ako moze Janaf sa salicom na 61,8% retracementa (naglasavam 3 vala) moze i IGH sa samponom na 50%.


Crobex.Tjedni čart.
Skrivena medvjeđa divergencija na svim važnijim oscilatorima potvrđuje downtrend.




@Tigrus

Mimoza ima pravo mislila sam na retracement 3 vala. Dali se i na IGH stvara sampon sa targetom 7000. Reci deci teta Brankice jel doslo vrijeme za samponiranje. Buduci da cijena nije dotakla liniju medijana vraca se minimalno na 4500, prema tocki gdje bi trebao nastati proboj. Target od 7000 je 50% retracementa 3 vala, a ujedno se i nalazi u zoni prethodnog vala 4. Pa ako moze Janaf sa salicom na 61,8% retracementa (naglasavam 3 vala) moze i IGH sa samponom na 50%.

Joj Pluton, nemoj sada s time uznemiravati tetu Brankicu, vidiš da se sada bavi proučavanjem skrivenih divergencija na stoljetnom periodu za Crobex. To je sada iznimno bitno, pogotovo kao pokazatelj ovotjednog trenda na Crobexu. A pouzdanost i specifičnost ovog obrasca će nam obrazložiti sam autor…
[huh] [lol]

Glupi Elwave dao mi je ovaj pogled crobexa, time da sam osobno ubacio fibo, vile potvrđujući ovaj glupi software, da i početak je (II), vrh (III) i dolazi (IV-ka) . Ne daj Bože da se dogodi ovaj scenario, će naj….o i ti i ja i svi mi !!

I very much love INGRA !!


Crobex.Tjedni čart.
Skrivena medvjeđa divergencija na svim važnijim oscilatorima potvrđuje downtrend.

odlično… Brankice, spuštambid na ispod 1900 za JANAF.. Pa koji bi ga luđak plaćao iznad 2000 u down trendu?

I'LL BE BACK

Dobar dio dionica ima STOR RSI 0 i to već 2 dana. Maksimalno stanje za ovo je 3-5 dana.Po mojoj procjeni naglo smanjenje volumena uz "preveliki" oversold iliti preprodano stanje priziva obrat najkasnije do srijede ili četvrtka. Ipak nismo u valu 2 kako piše Mrgud (sorry prika) i daleko smo od njega!
U prilogu graf INGRE!

Ja bih grafikon Crobexa koji je tu sa strane-ovak zdravoseljački protumačila:
Špica koja je prekinuta i spustila se strmo na dno, na trenutak se pretvara u mali tobogančić
koji kad postigne sobodnu inerciju ..ide lijepo natrag u zrak…..Sjedalica po kojoj se spuštamo
je neudobna, dok se složi udobac sic- možemo ugodno čekati polazak……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Molio bih graditelja ako ima neki graf ili target za predstojeće razdoblje(crobeks i ulpl) [pray]

Evo kolega ovako će vam to pojednostavljeno izgledati. Bit će mrtvih sljedećih dana. Neće naša prčija nigdje dok amerikanci ne kažu svoje a oni su sve bliže testiranju okrugle brojke s&p na 1000.

Ovo zadnje presijecanje MACD-a je dosta neprirodno pa bi se opet mogao pokazati kao lažnjak. Oscilatori su se u međuvremenu dosta ohladili i neće ovaj val zavriti bez jod jednog pokušaja probijanja 2300 gore.

http://www.trending123.com/patterns/cup_and_handle.html

Znam da nismo u dvojci Splićo nego četvorci i znam da idemo još dole.. prilog graf crobexa s cincilatorima, ako sam kojega izostavio javi mi pa ga kresnem ponovno. Ako bi itko ovdje volio da ide UP, to bih bio ja, ali netko i državni aparat mora potkrijepiti novim kapitalnim ulaganjima !!
LP

I very much love INGRA !!

Vidim pršte jedinice nekima na forumu, neka, neka. A valjda je to zbog sentimenta i ojađenosti…

A kada se zbog izjava kontra trenda dobije puno jedinica najbolje znam da će se sada opet rasti, jer je većina ovdje dospjela u cash pa dobiju alergijski osip čim se spomenu riječ "rast" i "dionice" u istoj rečenici. A jedini lijek im je spičit kolac onom tko te riječi spari na forumu ili čak pomisli na njih…evo meni je drago ako ih na ovaj način mogu izliječiti. Pa da nema mene teta Brankica bi već bila na intenzivnoj pod infuzijama…

Ma ima governor pravo, sve treba činiti suprotno od ovih mudrih analitičara…

New Report

Close