Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vlad1111: ” e, cromi, opet si promijenio valove.[smiley] više ne vrijede oni od 19.03.[cool] koliko se sijećam, tamo gdje ti danas počinje 3. val, prije je počinjao 1., hehe[wink] ” @vlad ne menjam ja valove ali grafikon_analiza sa 1 min nije ista kao ona sa 10 ili 60 min(podaci). A i EOD analiza ima svoje valove. A ti ne vidis sve sto ja vidim….[cool]

a ovo?[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

darko, to je trokut, a ne klin … ne izvrći formaciju …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja tu sad već vidim tetraedar. [huh]

No respect

…na svim grafovima se može primjetiti luk u kojem krivulja pada crobex-a, polako usporava i zakreče prema gore u sve manjem kutu…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

koliko se meni čini svaki sljedeći val će ponovo biti peti…
…dajte konačno završite s tim petim valovima…
…koliko ih ima?

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

@ cromi
je li sada pretpostavljaš veliku korekciju kao “epanded flat” ili složeni obrazac “flat-three-abc”?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Croman: ” vlad1111: ” e, cromi, opet si promijenio valove.[smiley] više ne vrijede oni od 19.03.[cool] koliko se sijećam, tamo gdje ti danas počinje 3. val, prije je počinjao 1., hehe[wink] ” @vlad ne menjam ja valove ali grafikon_analiza sa 1 min nije ista kao ona sa 10 ili 60 min(podaci). A i EOD analiza ima svoje valove. A ti ne vidis sve sto ja vidim….[cool] ” a ovo?[cool]


@vlad

da objasnim :

Ja imam svoj system ewt:a . Imam i svoj software (moderiran godinama-sin mi je programer) i moj system se zove CR_EWT.
Tako da ono sto vi ucite na internet stranicama nije isto sto ja praktiziram.

A posle 10 godina i vise od 30000 sati studiranja i iskustva to je “cromanova poslovna tajna”

Tako ne isplati se ciniti kopije moga rada….sorry

ma sve stoji.
ali isto si promijenio valove[smiley][proud]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Trebalo bi naći nekog našeg koji živi u Danskoj. Da vidimo što kažu danske burze!

I love the Smell of Profits in the Morning


@ cromi
je li sada pretpostavljaš veliku korekciju kao “epanded flat” ili složeni obrazac “flat-three-abc”?

Ja bih želio ovakvu formaciju.


Trebalo bi naći nekog našeg koji živi u Danskoj. Da vidimo što kažu danske burze!

Te zanima mozda Rockwool ??? Danska fabrika sto zagadaje lipu Istru a niko ne reagira?
Sve za ici u EU a zdravlje naroda nije vazno…

evo pojašnjenja cromijeve zadnje slike, od 09.04.2008. -da ne bi bilo poslije nismo znali.
trenutačno se traži vrh 4. vala.
nakon toga slijedi 5.mali val 5. većeg vala- vjerojatan je daljnji pad.[wink]
kako je 3. manji val 5. velikog vala manji od 1. manjeg vala, slijedi da 5. manji val treba biti manji od 3. manjeg vala.
to znači da ukoliko je vrh 4. manjeg vala na ca 3700, dno 5. vala mora biti poviše 3300.

jes.
ja cijelo vrijeme pišem o dnu u narednih 20-ak dana (mislim i manje) iznad 3200-3300.
i to je to.
možemo prema svim pokazateljima TA do te granice, ne ispod.
dao Bog.

p.s.
cromi, ako promijeniš vrhove, javi pa da preciziramo vrh+vrijeme.
pozdrav

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close