Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A graf ljetne šeme…ima kakav??

Ima, na minutnoj skali idu malo gore, a na dnevnoj je sideways kretanje cijeli dan.



A graf ljetne šeme…ima kakav??

Ima, na minutnoj skali idu malo gore, a na dnevnoj je sideways kretanje cijeli dan.
[/quote]
100 od mene, ustvari 200, po 100 za svaku!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

pozdrav

s&p – ceka se sestomjesecni da se botomira pa onda ide to jos gore

[cool]

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo


brankiceeeee!!

Ispod kolko mora procurit ona šalica na diokiju da bi ju definitivno proglasili razbijenom?

Nema ona kud procurit, gospon futra.Upravo se radi drška.Pa dala sam vam target od 162.
Ali izgleda da ispod 165 nebu išlo

Bitno da se dobro drže.;)



A graf ljetne šeme…ima kakav??

Ima, na minutnoj skali idu malo gore, a na dnevnoj je sideways kretanje cijeli dan.
[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


A graf ljetne šeme…ima kakav??


crobex danas
evo trenutne situacije ukratko:
sad smo u ii od b

trebali bi popuniti ovaj jaz na vrhu, testirati sma 200, i napraviti još 1 udar na gore.
(slijedećih par dana)
tek tad bi slijedila ljetna šema

[/quote]
ima
ukratko: kapitaliziraš dobit, odeš na more i čekaš rujanski reli
ili, ako si u šortu: kapitaliziraš dobit krajem ljeta i ljetuješ u podsezoni

evo jedno dobro mjesto za zaustavljanje
(poklopilo bi se sa spx)

analiza ingre.

1. danas doji – jako dobro.
2. od ranije formiran rastuci trokut sa targetom na 85kn.
3. najvaznije – probijena odavno druga linija stope promjene trenda i potvrdila dolazak do 85kn.

prekrasno.

[cool]

ATPL iscrpljena je od rasta, slijedi još malo oscilacija prije početka padanja!
Ako je itko dobro odradio ovaj rast, onda su to prije svega brodari što mi daje na pravo pomisliti da će oni u korekciji i biti najviše "kažnjeni".
Po meni ATPL ima maksimum na oko 1500kn, a potom slijedi duboki zaron do 900-940kn.


analiza ingre.

1. danas doji – jako dobro.
2. od ranije formiran rastuci trokut sa targetom na 85kn.
3. najvaznije – probijena odavno druga linija stope promjene trenda i potvrdila dolazak do 85kn.

prekrasno.

[cool]

istina, samo što će najprije u slijedeća dva-tri dana ponovno testirati liniju proboja (dakle 58,00), pa tek onda krenuti prema targetu.


analiza ingre.

1. danas doji – jako dobro.
2. od ranije formiran rastuci trokut sa targetom na 85kn.
3. najvaznije – probijena odavno druga linija stope promjene trenda i potvrdila dolazak do 85kn.

prekrasno.

[cool]

Nemrete tak crtati trokut.High i low trokuta trebaju početi otprilike na istom mjestu a počinje se sa high-om. Nemrete imati reaction low ak ne počnete sa high-om.
Po meni trokut realiziran sa targetom 73-74.
Ne znam di vidite doji danas, gospon tigrus.Najte kaj zamerit, zato ovaj forum i služi da razmjenjujemo mišljenja.Pozdrav



analiza ingre.

1. danas doji – jako dobro.
2. od ranije formiran rastuci trokut sa targetom na 85kn.
3. najvaznije – probijena odavno druga linija stope promjene trenda i potvrdila dolazak do 85kn.

prekrasno.

[cool]

Ne znam di vidite doji danas, gospon tigrus.Najte kaj zamerit, zato ovaj forum i služi da razmjenjujemo mišljenja.Pozdrav
[/quote]

Doji se pojavio na 60min grafu, a ujedno i skrivena bikovska divergencija. Odradila je 61,8% retracementa zadnjeg rasta i mislim da joj je otvoren put za gore. Istina da sam danas iskoristila priliku za kupnju, mozda je i Tigrus pa bam se slika subjektivno cini lijepsa od realne. [smiley]

New Report

Close