Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

***obrisano***

ispravne zone otpora i potpora nalaze se na grafu.
hint: prvo procitajte update 2, pa tek onda update 3 – biti ce jasnije.

[cool]

…???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…ovi grafovi koje sam poslao su crtani odavno…odlične prognoze…zato ih ponovo stavljam… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


**
[cool]

pozdrav

ajd molim te stavi logaritamsku skalu i mozes par EMA al molim te neparne 23, 51, 199.

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

A ja vam kažem da ima nova tjedna analiza ….[url="http://www.sfera-station.com/clanak/analize"%5Dwww.sfera-station.com/clanak/analize%5B/url%5D pa koga veseli i to uzeti u obzir…..

nije prošlo…možda ovaj put odobri…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ERNT. Ispao iz uzlaznog kanala, pao ispod SMA21,formiran simetrični trokut sa mogućim ishodom padom.Target 1300

Brankice prvo gore – onda bumo dalje vidli! [tongue]

Brankice,

Molio bih Vas lijepo Vaš osvrt na DIOK-i.

Hvala!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Opet mi je zanimljivo da fjučrsi lupaju amantaman u 930…
Čini se da će MMovi ipak prošetati indeks između 930 i 880 prije nego se odluče kud će…a vjerojatno će gore…
Srećom…mi imamo aleksandra da nam kaže kada će trend prema dolje…nemoj nas zaboraviti podsjetiti.;)

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


Brankice,

Molio bih Vas lijepo Vaš osvrt na DIOK-i.

Hvala!

Prvo da vas pohvalim.Lijepo je vidjeti kad je neko ovak pristojan i fin.
Ovaj, nema nekakvih značajnih stvari kratkoročno osim potencijalnog sell signala na slow stochasticu.
Target 162.
Međutim ono kaj je dobro je mogućnost formiranja šalice gdje smo sad na drški i ona bi mogla biti formirana nakon dva-tri dana padanja.
Njen target bi bio 275

Molio bih dami netko objasni kako funkcionira sljedeće. Ukoliko bih htio da na svoj web site stavim grafikon i kreatanje regionalnih indeksa kao npr. bas na ovoj stranici poslovni hr. (ako je moguće i u realnom vremenu, pretplatio sam se na takve podatke) ?
hvala

New Report

Close