Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


startali smo otprilike na istoj razini na kojoj smo jučer završili. nije bilo prijelomnog jaza, no to nije toliko važno. štoviše, bilo bi još bolje od jaza da smo startali niže (nego jučer na kraju), a da dan završimo u plusu. svejedno, ovo je za sada dobro. kada bi se i više dana kiselili ovdje, opet bi bilo dobro.

Evo da te razveselim…

A sto posle ovoga ? vaznao da polako sve blize dnu…ali dali vec je gotovo? Pitaj (asko)
[lol] podatke nove

TO JE TROKUT

SAM PROTIV SVIH

SILAZNI

SAM PROTIV SVIH


SILAZNI

znaci poglavico ipak idemo na 3300?

GERONIMO:

SILAZNI

znaci poglavico ipak idemo na 3300?

MI IMAMO KLIN A NE TROKUT

SAM PROTIV SVIH

Mr.Wiseguy:

GERONIMO:

SILAZNI

znaci poglavico ipak idemo na 3300?

MI IMAMO KLIN A NE TROKUT


???????????????

E to je bolje Darac

SAM PROTIV SVIH

e, cromi, opet si promijenio valove.[smiley]
više ne vrijede oni od 19.03.[cool]
koliko se sijećam, tamo gdje ti danas počinje 3. val, prije je počinjao 1., hehe[wink]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad1111: ” startali smo otprilike na istoj razini na kojoj smo jučer završili. nije bilo prijelomnog jaza, no to nije toliko važno. štoviše, bilo bi još bolje od jaza da smo startali niže (nego jučer na kraju), a da dan završimo u plusu. svejedno, ovo je za sada dobro. kada bi se i više dana kiselili ovdje, opet bi bilo dobro. ” Evo da te razveselim… A sto posle ovoga ? vaznao da polako sve blize dnu…ali dali vec je gotovo? Pitaj (asko) [lol] podatke nove

Cromane…smije li po pravilima EWT-a ovaj 4-ti val ići iznad vrijednosti na kojoj je završio 1-vi val cca 3730…koliko mi se čini ako pređe tu vrijednost onda je narušena EWT formacija i moramo tražiti nove točke?!


e, cromi, opet si promijenio valove.[smiley] više ne vrijede oni od 19.03.[cool] koliko se sijećam, tamo gdje ti danas počinje 3. val, prije je počinjao 1., hehe[wink]


@vlad

ne menjam ja valove ali grafikon_analiza sa 1 min nije ista kao ona sa 10 ili 60 min(podaci).
A i EOD analiza ima svoje valove.

A ti ne vidis sve sto ja vidim….[cool]


vlad1111: ” e, cromi, opet si promijenio valove.[smiley] više ne vrijede oni od 19.03.[cool] koliko se sijećam, tamo gdje ti danas počinje 3. val, prije je počinjao 1., hehe[wink] ” @vlad ne menjam ja valove ali grafikon_analiza sa 1 min nije ista kao ona sa 10 ili 60 min(podaci). A i EOD analiza ima svoje valove. A ti ne vidis sve sto ja vidim….[cool]

daj onda bar neku mrvicu od onoga sto vidis za daljnji razvoj,ionak sam optuzen za tvog suucesnika[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Croman: ” vlad1111: ” startali smo otprilike na istoj razini na kojoj smo jučer završili. nije bilo prijelomnog jaza, no to nije toliko važno. štoviše, bilo bi još bolje od jaza da smo startali niže (nego jučer na kraju), a da dan završimo u plusu. svejedno, ovo je za sada dobro. kada bi se i više dana kiselili ovdje, opet bi bilo dobro. ” Evo da te razveselim… A sto posle ovoga ? vaznao da polako sve blize dnu…ali dali vec je gotovo? Pitaj (asko) [lol] podatke nove ” Cromane…smije li po pravilima EWT-a ovaj 4-ti val ići iznad vrijednosti na kojoj je završio 1-vi val cca 3730…koliko mi se čini ako pređe tu vrijednost onda je narušena EWT formacija i moramo tražiti nove točke?!


@xman

Uvijek je vazno gledat u kojom vremenskom razdoblju je ucinjena analiza (ovaj sto sam poslao je sa 60 min podacima)

Po meni moze val cetiri ici preko 3730 ali vjreovatnost je da ne(jak otpor kod 3700)

Sigurno dno je kad EOD podaci daju takav signal…njega jos nema

New Report

Close