Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@bajki
trap po definiciji nije- niti je na kraju grobi u minusu, niti je volumen veći od jučerašnjeg.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

INA- Meni ovo izgleda obečavajuće..
A vama?


@bajki
trap po definiciji nije- niti je na kraju grobi u minusu, niti je volumen veći od jučerašnjeg.


Pa zar ne može biti trap i sutra? Da porastemo s malim prometom, i onda minus .. Ili se trap baš mora dogoditi prvi dan nakon velikog pada?

odvija se sve po klinu i dno je 3500,danas se je samo vratio unutar klina.kako je rekao Vlad rast za nekih 20-ak dana,ja kazem ranije 20.4.[wink] .Promet ce se smanjivati dok ne dodje do 3500,vidjet cemo sutra sto bude[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


odvija se sve po klinu i dno je 3500,danas se je samo vratio unutar klina.kako je rekao Vlad rast za nekih 20-ak dana,ja kazem ranije 20.4.[wink] .Promet ce se smanjivati dok ne dodje do 3500,vidjet cemo sutra sto bude[undecid]

vikinže,
klin se _u pravilu_ probija prije formiranja vrha[wink].
jedino što ne štima je trajanje formiranja klina.
teorija kaže max 3 mjeseca.
kod nas,evo, skoro pa 5.
proguglat ću malo,
javim ako nešto nađem.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

dobro je.
evo jedan klin od 4 mjeseca…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

hm bojim se da je naš klin oštriji..samo da ne bude leptir mašna na kraju.

a evo i klin od 8 mjeseci.
uočava se i tolerancija manjeg odstupanja od”pravog” klina.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

odlicno mislio sam da cemo se jos malo muciti ali nekak mi vonja datum kad je zadnji dan za upad za dividendu kod HT-a.Tada ce biti ogroman promet i HT ce Crobex dignut,mislim da je to prekretnica 16.4. huh Tores zabio 2:1[bye]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


INA- Meni ovo izgleda obečavajuće.. A vama?

Još više bi obećavao ovaj engulfing, da je stohastički oscilator ispod 20

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Ali zato bi sutra, možda, nebo nad virom i ingrom moglo biti zvjezdano…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


hehe… a umjesto kristal kugle, upala numerologija za potvrdu prognoze: grobi rast : 0,56%———-5+6=11 volumen 56 milja——–5+6=11 vlad1111, hehe…

Koliko znam 11 je loš broj.

New Report

Close