Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U svakom slučaju bit će zanimljivo…svi očekuju poveči pulbek…
No…to su beriš razmišljanja…buliš razmišljanja daju drugačiju sliku…a svakojakih je teorija i razmišljanja, no činjenica je da još puuuno keša stoji sa strane. Baš sam gledao neki prilog o lovi koja se u americi još ni blizu nije uključila…možda je baš ovih 900 dobra prilika…ameri vole okrugle brojke.

A što je s onim silnim vladovim bajsignalima?




čestitke Brankici za target Crobexa

a ovo – 1930 – je kao target?

sta cemo sa podivaljalim DAXom?

otisao on debelo iznad 5000.

nista od korekcije, cini se…
[/quote]

dala je target za hs, a to su obično najniže vrijednosti (kad/ako se potvrdi na neckline-u)
i crobex je stao na tom targetu, u bod.

e sad:
dax: vrh iz siječnja- 5111
ftse:4675,68
sp: 943,85
crobex:1880,73

(ovo su najviše vrijednosti, ne pivot)

samo crobex ima premašen vrh iz siječnja
imaš i moj graf od neki dan koji ide do 2055-2150
sad dodaj i divergencije na dnevnom (ne 60-min) – na stoh.slow, rsi, will…etc., pa ni ovaj novi vrh ne izgleda loše (do slijedećeg). ova razina zadovoljava većinu pravila TA.
vjerujem da je prenagli rast loš i da bi pad mogao biti veći nego što bilo tko sad očekuje.

[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...




čestitke Brankici za target Crobexa

a ovo – 1930 – je kao target?

sta cemo sa podivaljalim DAXom?

otisao on debelo iznad 5000.

nista od korekcije, cini se…
[/quote]

dala je target za hs, a to su obično najniže vrijednosti (kad/ako se potvrdi na neckline-u)
i crobex je stao na tom targetu, u bod.

e sad:
dax: vrh iz siječnja- 5111
ftse:4675,68
sp: 943,85
crobex:1880,73

(ovo su najviše vrijednosti, ne pivot)

samo crobex ima premašen vrh iz siječnja
imaš i moj graf od neki dan koji ide do 2055-2150
sad dodaj i divergencije na dnevnom (ne 60-min) – na stoh.slow, rsi, will…etc., pa ni ovaj novi vrh ne izgleda loše (do slijedećeg). ova razina zadovoljava većinu pravila TA.
vjerujem da je prenagli rast loš i da bi pad mogao biti veći nego što bilo tko sad očekuje.

[/quote]

a sto cemo s SMA200?

svi su blizu svog SMA200 ili su ga probili, a nas je tek na 2200?

Ovdje upišite svoj komentar…

Moramo ga i mi probiti, tigruse!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Moramo ga i mi probiti, tigruse!!!

drugim rijecima, crobex (opet) kasni za ostalim indexima…

Stići će ih, tigruse!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Fibonacci arcs. Dax se zasad "zalijepio" za luk-100%…

Prognoza od jučer. Pogodio negativan trend danas, ali target se vjerovatno nece ostvariti. Očekujem već danas, da će ameri završiti u zelenom.


Prognoza od jučer. Pogodio negativan trend danas, ali target se vjerovatno nece ostvariti. Očekujem već danas, da će ameri završiti u zelenom.

Hahahah, ovo mi uljepšalo dan, tjednima si druko dolje, na kraju ipak kupio, i sad počelo padat pa druklaš gore
[lol] [lol]



Prognoza od jučer. Pogodio negativan trend danas, ali target se vjerovatno nece ostvariti. Očekujem već danas, da će ameri završiti u zelenom.

Hahahah, ovo mi uljepšalo dan, tjednima si druko dolje, na kraju ipak kupio, i sad počelo padat pa druklaš gore
[lol] [lol]
[/quote]

a ne dragi, ovo nije samo "druk".
ima tu dosta istine.

do SMA200 ima jos puno jahanja…
a crobex kasni.

Doći će!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Meni svejedno, ako nije rat i mad max, ja mogu čekat kolko treba.

U recesiji je velika dilema, da li dodatno investirat ili trošit pare. Ja izabrao ono drugo, ali u oba slučaja dobiješ više za svoje novce od normalne situacije.

New Report

Close