Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moze li netko stavit graf dnevni crobi teletrader ,friski,prazan….hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

e, dizel…
ja sam računala da je bull počeo 2.12…pa ispalo da baš i nije.
samo želim reći, koje god da je formacije ovaj rast od 9.3. riječ je o 5.valu

evo ovako, završi li dlkv u ovom rastu na oko 530, tek onda ću možda vjerovati da je završio 1. val bull marketa (vidi sliku dlkv plan)

ps. u dionicama sam

@inverter


@inverter

ajd stavi i macd i rsi ako mozes.
thx.

@macd i rsi


@macd i rsi

gledajuci ovaj graf meni ovo izgleda na šalicu s ručkicom [tongue]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

dizelaš pomalo to što je crobi u jednom trenu dotakao 1880 ne mora ništa značiti.Meni bi bilo draže da je danas zatvorio iznad 1870 al dobro može crobi sutra otvoriti iznad 1870 i zatvoriti.Zadnji put se crobi strmopizdija kad je dostigao ove razine.

khm khm, a sada malo trkeljanja…
Kada bi se na grafu dlkv radni, povukla linija trenda od ove zadnje točke I onda bi taman ovih 405 gdje smo zapeli danas bila dodirna točka na toj liniji…što bi možda moglo značiti daljnje kretanje put gore…
Ali ja trkeljam kao i obično…najte kaj zameriti…


e, dizel…
ja sam računala da je bull počeo 2.12…pa ispalo da baš i nije.
samo želim reći, koje god da je formacije ovaj rast od 9.3. riječ je o 5.valu

evo ovako, završi li dlkv u ovom rastu na oko 530, tek onda ću možda vjerovati da je završio 1. val bull marketa (vidi sliku dlkv plan)

ps. u dionicama sam

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

hoce li danas dax probiti 5000 ? i dali ce se zadrzati? sto kazu kolege tehnicari??

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Po meni danas će probiti 5000

Hasta la victoria siempre

Evo probio je

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


e, dizel…
ja sam računala da je bull počeo 2.12…pa ispalo da baš i nije.
samo želim reći, koje god da je formacije ovaj rast od 9.3. riječ je o 5.valu

evo ovako, završi li dlkv u ovom rastu na oko 530, tek onda ću možda vjerovati da je završio 1. val bull marketa (vidi sliku dlkv plan)

ps. u dionicama sam

ma nebitno je brojanje valova, poanta je zaradit, a ekipa koja broji valove je u kešu i raspravlja koji je val…

Evo za kolegu abu alija, koji je napisao da sam trebao još davno izići cijeli na 1800, sad sami sa tim djelom u plusu..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close