Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja ciljelo vrijeme pričam da bi dno trebalo bit unutar narednih 20-ak dana, a prema ewt, h&s obrascu i fibiju, snažna potpora je na ca 3300. ovo je max vremenski interval i za nas “najgore” moguće dno. ako spomenute “tehnike” fulaju umjesto da rulaju, ubuduće uzimam kao navigatore samo oscilatore. [wink]

Remzo.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Sonniboy: ” Nekima je vidim dno opasno udarilo u glavu pa ga svagdje vide. Osobno ne kupujem ništa, i neću dok se ne završi ova priča sa BF. Vi koji kupujete, dobro pazite tko vam prodaje. Ne trebaju vam nikakvi grafovi.Samo pogledajte promete.” prijatelju ti si zalutao … pročitaj si današnje tiskovine, imaš i on line izdanje …

volio bih da jesam, iskreno……

Scio me nihil scire

naša burza još ne trza.
glede prometa.
jer joj nešto smeta…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

etogana!
znao sam da je neki trap u igri.[bye]

+0,56% na 56 milja prometa.

e sad,
bez obzira kako sutra otvorimo, u plusu ili minusu:
ako završimo u plusu s prometom iznad 60 milja, mislim da smo se odbili od dna.
ako ne, čekamo i dalje.
ali, nećemo dugo…[proud][thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


etogana! znao sam da je neki trap u igri.[bye]

nismo u minusu,
nije trap.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Jethro:

etogana! znao sam da je neki trap u igri.[bye]

nismo u minusu,
nije trap.


Da, mislim da još ne možemo znati da li je trap ili ne. Krajem sutrašnjeg dana će sve biti jasnije.

Nemam baš previše iskustva s marginima, ali znam da su danas bili margin callovi tako da tko do sutra ne pokrije minus ponedeljka biti će na “bubnju”.. Ili se to već danas tokom dana odvijalo ako netko zna?


Jethro: ” etogana! znao sam da je neki trap u igri.[bye] ” nismo u minusu, nije trap.

čukni vo drvo


vlad1111: ” Jethro: ” etogana! znao sam da je neki trap u igri.[bye] ” nismo u minusu, nije trap. ” Da, mislim da još ne možemo znati da li je trap ili ne. Krajem sutrašnjeg dana će sve biti jasnije. Nemam baš previše iskustva s marginima, ali znam da su danas bili margin callovi tako da tko do sutra ne pokrije minus ponedeljka biti će na “bubnju”.. Ili se to već danas tokom dana odvijalo ako netko zna?

To ti se danas dogodilo. Točnije jutros onaj pad na početku trgovanja. Kod margin kredita imaš jedan dan za podmiriti call.

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Kod margin kredita imaš jedan dan za podmiriti call.

Čujem da su neki ipak fleksibilniji i da se da dogovorit razuman rok, a ne 24 sata.

No respect

SS(suma summarum)

1. TA otpor: 3200-3300
2. fibo otpor: snažan na 3200-3300
3. h&s: max pad na 3200-3300(točka početka rasta)
4.ewt (moj amaterski): 3300 najniže moguće dno, najdalje za 20-ak dana.
5. padajući klin (uvijek znak skorog rasta): ca 3500; zahtijeva povećani volumen pri “probijanju” gornje linije
6. snažna divergencija cci-a- ne definira dno; nagovještava skori rast

vrlo rijetka situacija gdje su gotovo svi alati tehničke u suglasju:
pada nižeg od ca 3250 nema, rast vrlo skoro -najkasnije za 20-ak dana (a možda je već počeo[wink]).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

hehe…
a umjesto kristal kugle, upala numerologija za potvrdu prognoze:
grobi rast : 0,56%———-5+6=11
volumen 56 milja——–5+6=11

vlad1111, hehe…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close