Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po Metastocku ATPL je u podvalu 3 od vala 1 BULL-a!
Danas nakon 2 dana padanja, pojavio se INVERTED HAMMER candlestick signal.
Signalizacija obrata. Kako se radi o uptrendu, kako je volumen na njemu manji značajno od volumena protekla 2 dana on nagovještava nastavak rasta. Dakle nastavak UPTRENDA!
Sutra je lako moguć scenarij, početno padanje do 868kn i onda okretanje prema gore do 905kn.
Obrat će se dogoditi, ako ne danas onda u srijedu ili četvrtak.
***obrisano***

Svaka čast


Sp – trenutno!

Kolega čuvajte strelice, trebat će vam za cijelo krdo. Preporučam gađajte sada dok su na ispaši. Skidajte jenog po jednog u tišini, drugi neće pobjeći. Al ako promašite ,jedan ranjeni pokreće stampedo… [cool]

I'LL BE BACK

Poštovani,

jedno viđenje DAX-a, ukoliko dođe do proboje trenutne razine vrlo vjerojatno možemo očekivati nastavak rasta do 5323 koji je sljedeći jaki otpor. Nakon toga izvjesna je korekcije kako prikazuje slika.
Srdačan pozdrav
Mario

Službeni predstavnik Admiral Markets Ltd.

imaš + za kanale i vile – dobro si povukao…

meni ovo sto se dogadja sve vise mirisi na neku zastavu.

indikatori su u stanju prekupljenosti, nalazimo se na jakom otporu a crobex ne ide dole.
nego cak i raste do otpora pa opet malo natrag…

iako bi mi bilo draze da je H&S sa korekcijom na 1600 pa natrag na 2450, nije ni ova zastava losa.
zastava daje target na oko 2200.

evo argumentata zasto moze biti zastava:

1. 23% retrace od 5400 do 1250 je oko 2200
2. prvi dio rasta je sa 1500 do 1850 , dakle 350 bodova.
3. drugi dio sa ukljucenim hladenjem ide od 1850+350 = 2200
4. nema medvjedih divergenija
5. SMA 200 je oko 2200 bodova!
6. na nekih dionicama (IGH, LEDO , INA…) vidljive su formacije koje zahtjevaju nastavak rasta (obrnuti H&S, Zastavice…)

procjenite sami sto se dogada.
stvarno bi mogla biti zastava…

misliš bijela međeđa zastava? [wink]

Tigi, a šta je s amerima…odradili su danas nekoliko potvrda da idu dolje…iako je završetak trgovanja to dijelom demantirao…barem koliko ja pratim i razumijem…
Tako da…milijon kunas kveščn…kuda idu divlje svinje?
🙂
Odnosno…sve je moguće, samo treba odabrati i ne pogriješiti.:D


meni ovo sto se dogadja sve vise mirisi na neku zastavu.

indikatori su u stanju prekupljenosti, nalazimo se na jakom otporu a crobex ne ide dole.
nego cak i raste do otpora pa opet malo natrag…

iako bi mi bilo draze da je H&S sa korekcijom na 1600 pa natrag na 2450, nije ni ova zastava losa.
zastava daje target na oko 2200.

evo argumentata zasto moze biti zastava:

1. 23% retrace od 5400 do 1250 je oko 2200
2. prvi dio rasta je sa 1500 do 1850 , dakle 350 bodova.
3. drugi dio sa ukljucenim hladenjem ide od 1850+350 = 2200
4. nema medvjedih divergenija
5. SMA 200 je oko 2200 bodova!
6. na nekih dionicama (IGH, LEDO , INA…) vidljive su formacije koje zahtjevaju nastavak rasta (obrnuti H&S, Zastavice…)

procjenite sami sto se dogada.
stvarno bi mogla biti zastava…

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Sve dok je SP iznad 900 bodova to je ok,jedino ako bi pao ispod te razine bilo bi jako zabrinjavajuce,dosad ima jak otpor,vidit cemo,suta ce ameri pokazat smjer ili ide do 980 ili dole do 840.


Tigi, a šta je s amerima…odradili su danas nekoliko potvrda da idu dolje…iako je završetak trgovanja to dijelom demantirao…barem koliko ja pratim i razumijem…
Tako da…milijon kunas kveščn…kuda idu divlje svinje?
🙂
Odnosno…sve je moguće, samo treba odabrati i ne pogriješiti.:D

Ha, ha ha.. stvarno su indijanci majstori zapleta. Ajd ti sada pogodi kuda će sutra. [lol]

futra
koje su to ameri potvrde odradili za pad

ps.nekažem da neće dole , ali što može biti odrađeno sa cc 2.5%pada jučer i danas

moram priznat da svaki dan pogledam šta vlad ima za reć…

i vlad – dobre analize za sad!

jedino ako nas čitaš mislim da slow stochastic ne tumačiš najbolje jer dok su i k i d iznad 80 to nije sell već se "zaključani" u trendu koji je na snazi dok god oba na odu ispod 80, kao i što je obrnut slučaj s 20 i buy situacijom…

eto pa možda da i sam bolje proučiš malo ak si skužio kaj sam štel reći…

pozdrav i živio i još bolje analize doživio!

S&P500

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close