Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tigruse aj stavi ti nama analizu nekog tjednog grafa, a moš i mjesečnog!

dosta zamaranja detaljima, daj cijelu sliku… [cool]


tigruse aj stavi ti nama analizu nekog tjednog grafa, a moš i mjesečnog!

dosta zamaranja detaljima, daj cijelu sliku… [cool]

daj ti…
[cool]

tigruse, ta korekcija je vrlo vjerojatna, ali poprilično nebitna…

I'LL BE BACK

@ tigrus

meni ne treba…

ja sam dovoljno nisko ušao! [wink]


Evo jednog pogleda na mogući ishod daljnjeg trgovanja, moguće da smo upravo odradili impulsni (5 valova) rastući val, pa slijedi ABC. U prilogu je grafikon za DAX pošto je on nekako najbliži nama.

Ivan Grbac

Ni ja nemogu da izdrzim a da ne komentiram takvog profesionalca. DAX nije odradio nikakav impulsni val nego odraduje double zigzag korektivnu četvorku koja ima target ukoliko bi vrh Y bio jednak vrhu W otprilike 5085 (ne kazem da nemoze malo vislje ili malo nize). Nakon toga slijedi val 5 koji ce ga dovesti na ozujsko dno ukoliko dno 5 bude identicno dnu 3, u protivnom nize. Dobro moze i neuspjela petica ali necemo sada komplicirati. Uglavnom ispod 4000 bodova. Neznam kako vi to kao profesionalac niste uocili ? Nemojte me tjerati da crtam grafove i postam slicice kako izgleda double zigzag da nesto dokazem, malo na google pa usporedite sa DAX-om. A i vrijeme ce pokazati.

Moja prognoza za SP 500 danas krajem trgovnja ili početkom trgovanja u ponedeljak = 893. Da vidim ima li tko hrabrosti,da stavi svoju cifru. [cool]

kolega, ako bude 893 to je izvrsno jer time znači da se nastavlja up trend!

dax target 5800,dvije formacije potvrđuju target

što misle ewt stručnjaci da je peti vali ipak odrađen u prilogu

Nakon toga slijedi val 5 koji ce ga dovesti na ozujsko dno ukoliko dno 5 bude identicno dnu 3, u protivnom nize. Dobro moze i neuspjela petica ali necemo sada komplicirati. Uglavnom ispod 4000 bodova.

kolega plutone ne znam o kakvoj petici govorite, petica je iza nas sa 1800 na 1250. sada eventualno može slijediti dvojka koja će biti korekcija jedinice (u kojoj se trenutno nalazimo) od ovog novog desetogodišnjeg bull marketa. ljudi dragi pa to su osnove… a ovaj obrnuti šampon velik ko kuća od vas vrsnih znalaca nitko nije spominjao, nego wunder i ja i još djeca u vrtiću koja su ga skužila. a vi od šume tih vaših alata ne vidite drvo. jako ste me razočarali svi skupa ovdje. i mislim da morate pod hitno u školu tehničke analize, ali ja vam na žalost ne mogu održati školovanje jer nemam vremena, trenutno sam zauzet brojanjem para jer sam napravio sve suprotno od vas tehnoloških "stručnjaka". umjesto da ste proučili grafove bizona koje sam slao i na vrijeme se krdu sklonili sa puta, vi ste svi skupa ovdje crtali klinove lopate i čavle, a tko se krdu ne izmakne na vrijeme žena mu onda plače.

I'LL BE BACK

cini se da bikovi ostre roge,ide im se na probijanje otpora S&P 940,ne kazem da hoce ali ako S&P probije 940 koji mu je sljedeci target,tj linija otpora ???

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Ni ja nemogu da izdrzim a da ne komentiram takvog profesionalca. DAX nije odradio nikakav impulsni val nego odraduje double zigzag korektivnu četvorku koja ima target ukoliko bi vrh Y bio jednak vrhu W otprilike 5085 (ne kazem da nemoze malo vislje ili malo nize). Nakon toga slijedi val 5 koji ce ga dovesti na ozujsko dno ukoliko dno 5 bude identicno dnu 3, u protivnom nize. Dobro moze i neuspjela petica ali necemo sada komplicirati. Uglavnom ispod 4000 bodova. Neznam kako vi to kao profesionalac niste uocili ? Nemojte me tjerati da crtam grafove i postam slicice kako izgleda double zigzag da nesto dokazem, malo na google pa usporedite sa DAX-om. A i vrijeme ce pokazati.

Da li Vi ovime želite reći da ne postoje kratkoročni, srednjoročni i dugoročni trendovi, već samo dugoročni?

Ivan Grbac

Službeni predstavnik Admiral Markets Ltd.

New Report

Close