Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dobro je, drago mi je vidjeti koliko vas je u kešu! [thumbsup]

btw. kaže narodna predaja: "kada svi počnu tražit dno, obično smo već debelo u bullu!"

ne bi vjeroval da smo neki poprilično u dionicama a ipak u strahu da ne završimo na kraju u bull shitu [undecid]


dobro je, drago mi je vidjeti koliko vas je u kešu! [thumbsup]

btw. kaže narodna predaja: "kada svi počnu tražit dno, obično smo već debelo u bullu!"

ja sam kupovao krajem veljače i početkom ožujka a najviše 10.3. što možeš provjeriti i na temi "što smo danas tržili"

dugoročno mislim da market ima puno prostora za rast ali mi se kratkoročno čini izgledna korekcija pa sam sukladno tome i uzeo dio profita. mislim da smo dno već vidjeli što sam i nekoliko puta napisao na forumu ali je potreban oprez jer neke dionice neće još jako dugo doći ni blizu ATH a možda i nikada, recesija bi mogla uzeti poneku žrtvu s burze. sada sve leti pa i purani.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Evo jednog pogleda na mogući ishod daljnjeg trgovanja, moguće da smo upravo odradili impulsni (5 valova) rastući val, pa slijedi ABC. U prilogu je grafikon za DAX pošto je on nekako najbliži nama.

Ivan Grbac

Službeni predstavnik Admiral Markets Ltd.



http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:candlestick_bearish_

ma mislio sam di si ga vidio na crobiju … znam kako izgleda …
[/quote]

ma to su sve varijacije na temu. shooting star, evening star, baby….

poanta je da se otvori s plusem koji je nastavak trenda , onda krenu medvjedi po bidu ali se to brzo ispuše i opet uzmu bikovi koji izguraju dan na nulu ili sitni plus ali nisu u stanju napravit značajan rast u odnosu na otvaranje. i onda ako idući dan krene s minusom eto belaja 🙂

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Evo jednog pogleda na mogući ishod daljnjeg trgovanja, moguće da smo upravo odradili impulsni (5 valova) rastući val, pa slijedi ABC. U prilogu je grafikon za DAX pošto je on nekako najbliži nama.

Ivan Grbac

Hvala Ivane, moje laičko TA razmišljanje je na tragu ovoga a mislim da bi se uklopilo i u fazanov H&S.

Usput, vrlo slično ime kao nedavno poginuli Ivan Grbavac (počivao u miru!)

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ajde jel netko može biti drug pa razvući fibu za H&S crobija ?

I love the Smell of Profits in the Morning


Evo jednog pogleda na mogući ishod daljnjeg trgovanja, moguće da smo upravo odradili impulsni (5 valova) rastući val, pa slijedi ABC. U prilogu je grafikon za DAX pošto je on nekako najbliži nama.

Ivan Grbac

slazem se.

dakle, nas target bi bio onda 1550, ako bi isto odradili 50% retrace kao i DAX.


Evo jednog pogleda na mogući ishod daljnjeg trgovanja, moguće da smo upravo odradili impulsni (5 valova) rastući val, pa slijedi ABC. U prilogu je grafikon za DAX pošto je on nekako najbliži nama.

Ivan Grbac

ovo je čista simetrija i sigurno se neće tako odigrati

ma kakav cash-r-a, 100% in



smijem pitat kak bi recimo na igh desno rame trebalo izgledat?

a i mnogim ostalim sastavnicama crobexa? [smiley]

murphy … str. 121.
[/quote]

i ja sam ukazivao upravo na tu str 121 i vidim nešto potpuno drugačije od vas…

po meni je ta strana odrađena…

a tjedni i mjesečni grafovi – jao, milina! [smiley]

Divergencija na 60min IGH.


Evo jednog pogleda na mogući ishod daljnjeg trgovanja, moguće da smo upravo odradili impulsni (5 valova) rastući val, pa slijedi ABC. U prilogu je grafikon za DAX pošto je on nekako najbliži nama.

Ivan Grbac

Nisi mogo bolje nacrtat – slažem se [thumbsup]


ajde jel netko može biti drug pa razvući fibu za H&S crobija ?

Ovo?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close