Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vi svi skupa zaboravljate da će u 10.mjesecu bit točno 2 godine beara po SP-u. A sad smo već u 5.mjesecu ako niste primjetili… A 29-a je trajala 3, a ciklusi su sve brži. Vrijeme je na strani Bika, pa vi tražite i čekajte korekcije. Vrijeme ide… tika taka…tika taka [bye] [bye]

I'LL BE BACK


Vi svi skupa zaboravljate da će u 10.mjesecu bit točno 2 godine beara po SP-u. A sad smo već u 5.mjesecu ako niste primjetili… A 29-a je trajala 3, a ciklusi su sve brži. Vrijeme je na strani Bika, pa vi tražite i čekajte korekcije. Vrijeme ide… tika taka…tika taka [bye] [bye]

nema potrebe za žurbom, žurba je o stvorila krizu, jer svi su htjeli biti milijunaši preko noći [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

tocno tako,nema potrebe za zurbom,vrijeme ce pokazati tko je bio u pravu,ja sam se ipak nakrcao ako dobijem to je moj dobitak,ako izgubim sam snosim posljedice,svako prema svom vidjenju situacije neka radi…pohlepa stvara bogate,ali isto tako i sirotinju..moja je procjena da je vrijeme za ukrcati se,no ako i ne bude tako, to je takodje moj problem…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Kao što se vidi i iz aviona spx ide svom cilju,malo pomalo se približava glavnoj liniji otpora.Još da nema divergencije na 60 min. bilo bi sve ok.

crobex-optimistično loš:
ako val 2 stane na 1380, vrh vala 3 minimalno dolazi na 1936

ps. lulu, žurimo li da opet ne bude optužbi za plagijat??
Ima ljudi čiji je IQ jednak temperaturi zimskog dana, i tu se ništa ne može
[tongue]

uz dužno poštovanje ovaj "a" bi mogao biti i 4 pa još slijedi 5 do cca 1700 .. što kažu znalci jel možno?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


crobex-optimistično loš:
ako val 2 stane na 1380, vrh vala 3 minimalno dolazi na 1936

ps. lulu, žurimo li da opet ne bude optužbi za plagijat??
Ima ljudi čiji je IQ jednak temperaturi zimskog dana, i tu se ništa ne može
[tongue]

ovo je pozeljni scenario.
jako pozeljni.

crobex je spreman za to vec 2 dana…
ali se ceka…

@tigre
imam i jedan koji se zove: crobex-drukerska varijanta…:)
(u slučaju da padne ispod 1380), ali nekako ne vjerujem u to.
opet, tko zna, sve je moguće


uz dužno poštovanje ovaj "a" bi mogao biti i 4 pa još slijedi 5 do cca 1700 .. što kažu znalci jel možno?

ako se gleda na klasičan način, onda imamo HS, i u tom slučaju je petica tu gdje sam označila.
3=s
5=h
b=s
Pročitala sam nedavno: ako se 10 analitičara nađu zajedno sa 1 grafom, dobit ćete 12 analiza…:)
sve je moguće


@tigre
imam i jedan koji se zove: crobex-drukerska varijanta…:)
(u slučaju da padne ispod 1380), ali nekako ne vjerujem u to.
opet, tko zna, sve je moguće

2 dana se nalazimo izvan kanala.
znaci vremenska potvrda je tu.

ako ide korekcija, onda ide do 1430.
ne do 1380.

pitate se zasto to tvrdim?
[proud]

Oba indexa (Crobex, Dow Jones) još uvjek nisu uspjela probit liniju kanala; također je na oba indexa prisutna skrivena medvjeđa divergencija što sugerira hlađenje. Ista stvar i kod S&P 500. Skrivena medvjeđa divergencija ima svoj target. Ukoliko smo krenuli dolje onda je target skrivene medvjeđe divergencije 988 kod Crobexa.



@tigre
imam i jedan koji se zove: crobex-drukerska varijanta…:)
(u slučaju da padne ispod 1380), ali nekako ne vjerujem u to.
opet, tko zna, sve je moguće

2 dana se nalazimo izvan kanala.
znaci vremenska potvrda je tu.

ako ide korekcija, onda ide do 1430.
ne do 1380.

pitate se zasto to tvrdim?
[proud]
[/quote]

ajde da se i ja jednom složim s tobom [cool]

I'LL BE BACK

New Report

Close