Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje upišite svoj komentar…


Ovdje upišite svoj komentar…

čitaš blogove… [rolleyes]

"Mir s Vama"

Lulu1,
pa Vi ste na tome grafo lijepo uocili skolski primjer obrasca rastuceg trokuta.
Čemu prodaja?

"Istina je neotkrivena laž"


Ovdje upišite svoj komentar…

Zamolio bih kolege i kolegice kad stavljaju grafove da napišu koji time frame…bit će puno lakše za snalaženje…
LP

Ježi ga, danas ništa, možda sutra… [cool]
[/quote]

Pa je.bi ga, nisam napisao, da će biti baš 23.4. (pogledaj desno na onom grafu visinu strelice i odakle počinje te datum dole). Ipak obrazac, koji sam nacrtao na onom grafu morao bi biti ovih dana odrađen. Isto je sa DAX-om. Pozdrav. [wink]





Ovdje upišite svoj komentar…

čitaš blogove… [rolleyes]
[/quote]

Osobno mislim da štovanoj kolegici Lulu nisu potrebni savjeti blogera, i za razliku od Vas, ne cvilidreta za neuzvraćenom ljubavi (da, da,svi znamo da Vam bloger nije ostavio broj telefona…strašno)
A kad ste već na ovoj temi, bilo bi zgodno i poučno za sve nas da postate jedan jedini graf.
Svoj.

[/quote]
čist sumnjam da ne čita blogera…baš jučer analiza atpl na blogu. tak prozirno.

[/quote]

ne tigrus, bila bi chick fight, da je Cocolina žensko, a ne Vlad1111….
Dakle, dugo mi je trebalo da shvatim, ali nikad nije kasno.
Kad bi Kokolina postala, što je molim već ohoho, bi li se vidio JT trader?

Dakle, Vlad1111, nije li pinkicu puzavo na ovaj način reklamirati svoj blog???
Kog ti skidaš, Kenija?

Lulu, oprosti što je moj Atpl ispao isti kao tvoj.Neće se ponoviti.
Hm, možda da dodam neki ukras, za umjetnički dojam…

Teško je to objasniti, ljudi ga čitaju to je istina, ali čitaju ljudi i 24 sata, jednostavno vole čitati. Ne kažem da njegove kućne analize ne štimaju, pa čak ni javne.
Ljudi brzo stvaraju idole, svoje ljubimce. Vole obožavati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

To je moja zastava.:)

Nego cure…mislim bloger…ovaj…ma svejedno…
A kuda ATPL nako targeta tog trokuta…zapravo…netko je nedavno postavljao neku analizu da ATPL nakon probijanja 633 ima target 580 (ako dobro pamtim)…to se nije dogodilo…i ima li ta analiza ikakvog smisla.
Hvala…


naravno da ima…kramp i lopata

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

@kukulina
A ti se kao ne razumiješ u TA,znači sotomaica je u pravu,pa ti si herr vlad ustvari.Svašta,kak prozirno.

cini se da bi danas tehnika mogla dobiti potvrdu,tj probijanje targeta od 860 na S&P…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


cini se da bi danas tehnika mogla dobiti potvrdu,tj probijanje targeta od 860 na S&P…

Okani se tehnike, tu ne igra TA, vec navlakaci koji se nisu iskrcali prije kada je bila puno vislje.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

CROBEX tehnička…

Tehnička analiza - CROBEX 24.04.09 [Agram Brokeri d.d.]

New Report

Close