Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imaš kakav novi graf s obzirom da si na ovome definitivno promašio razine?
Ako i dalje smatraš da će kretanje biti kao na grafu koji si priložio…


evo moje vidjenje stvari na atpl,ovom kanalu je potrebna druga dodirna tocka na gornjoj lini,zasto se ta druga tocka nebi ostvarila uskoro,BDI raste strani brodari rastu.raste i atpl

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


Zapravo hoćeš reći da je ovo definitivno korekcija u rastu?





tigrus ako je skok bio cca 1240-1550
zatim korekcija
cca 1550-1480
reklo bi se uzlazni je trend.
gdje vidis sljedeci target prema gore..????

po onom sto sam izracunao target je oko 1650.
to bi bio retrace 66%.
na 1550 je bio 50% a to smo prosli i napravili potvrdu od dva dana iznad tog nivoa.
dakle, nemamo kamo osim na 1650.

[/quote]
tigrus, jel ti na ovom treba čestitati?
[/quote]

da.

[/quote]

[/quote]

trenutna situacija je:

1. izasli smo malo iz kanala. to nije dobar znak.

2. postoji dobra sansa da cemo se vratiti u kanal.

3. ako se vratimo u kanal potrebno je gledati do koliko cemo ici.
a) ako odemo do vrha kanala (1650), onda mozemo zanemanriti ovaj izlazak iz kanala,
b) ali ako dodjemo do pola kanala (tj. ne dodjemo do vrha kanala) vrlo vjerojatno slijedi korekcija do bar 1430.

Ispravak fibo 38,2% 1490.

Pluton,

mislis sada ili nakon mozebitnog povratka i neuspjesnog zadrzavanja u kanalu?


Pluton,

mislis sada ili nakon mozebitnog povratka i neuspjesnog zadrzavanja u kanalu?

Moderator mi je izbrisao prethodni post pa je ispalo nejasno. Mislim da danas postoji mogucnost da se odbijemo od 1490 i vratimo u kanal, pa jos malo odradimo u +. Ukoliko ne onda cemo malo dublje zaroniti, krece 5 val.



Zapravo hoćeš reći da je ovo definitivno korekcija u rastu?





tigrus ako je skok bio cca 1240-1550
zatim korekcija
cca 1550-1480
reklo bi se uzlazni je trend.
gdje vidis sljedeci target prema gore..????

po onom sto sam izracunao target je oko 1650.
to bi bio retrace 66%.
na 1550 je bio 50% a to smo prosli i napravili potvrdu od dva dana iznad tog nivoa.
dakle, nemamo kamo osim na 1650.

[/quote]
tigrus, jel ti na ovom treba čestitati?
[/quote]

da.

[/quote]

[/quote]

trenutna situacija je:

1. izasli smo malo iz kanala. to nije dobar znak.

2. postoji dobra sansa da cemo se vratiti u kanal.

3. ako se vratimo u kanal potrebno je gledati do koliko cemo ici.
a) ako odemo do vrha kanala (1650), onda mozemo zanemanriti ovaj izlazak iz kanala,
b) ali ako dodjemo do pola kanala (tj. ne dodjemo do vrha kanala) vrlo vjerojatno slijedi korekcija do bar 1430.

[/quote]
drugim riječima: ak nećemo gore, sigurno idemo dole.
hvala [smiley]

"Mir s Vama"

I letimičan pogled na dnevni graf crobexa pokazuje da smo upravo odrađivali C od 4, tj. da je realno moguće da upravo počinje 5. val. Tomu u prilog govori i skrivena medvjeđa divergencija između ovog i prošlog vrha s npr. RSI, Stoch, macd-om itd. a koja ukazuje na nastavak dugoročnog trenda… Ne mora biti da sam skroz u pravu, ali ima dosta indicija za to…
Sretno [bye]


I letimičan pogled na dnevni graf crobexa pokazuje da smo upravo odrađivali C od 4, tj. da je realno moguće da upravo počinje 5. val. Tomu u prilog govori i skrivena medvjeđa divergencija između ovog i prošlog vrha s npr. RSI, Stoch, macd-om itd. a koja ukazuje na nastavak dugoročnog trenda… Ne mora biti da sam skroz u pravu, ali ima dosta indicija za to…
Sretno [bye]

moze graf za to?


I letimičan pogled na dnevni graf crobexa pokazuje da smo upravo odrađivali C od 4, tj. da je realno moguće da upravo počinje 5. val. Tomu u prilog govori i skrivena medvjeđa divergencija između ovog i prošlog vrha s npr. RSI, Stoch, macd-om itd. a koja ukazuje na nastavak dugoročnog trenda… Ne mora biti da sam skroz u pravu, ali ima dosta indicija za to…
Sretno [bye]

Evo prvoga lažnjaka. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



I letimičan pogled na dnevni graf crobexa pokazuje da smo upravo odrađivali C od 4, tj. da je realno moguće da upravo počinje 5. val. Tomu u prilog govori i skrivena medvjeđa divergencija između ovog i prošlog vrha s npr. RSI, Stoch, macd-om itd. a koja ukazuje na nastavak dugoročnog trenda… Ne mora biti da sam skroz u pravu, ali ima dosta indicija za to…
Sretno [bye]

moze graf za to?
[/quote]

Što će ti graf, kad toliko crtaš, pa valjda znaš napamet kako što izgleda?




I letimičan pogled na dnevni graf crobexa pokazuje da smo upravo odrađivali C od 4, tj. da je realno moguće da upravo počinje 5. val. Tomu u prilog govori i skrivena medvjeđa divergencija između ovog i prošlog vrha s npr. RSI, Stoch, macd-om itd. a koja ukazuje na nastavak dugoročnog trenda… Ne mora biti da sam skroz u pravu, ali ima dosta indicija za to…
Sretno [bye]

moze graf za to?
[/quote]

Što će ti graf, kad toliko crtaš, pa valjda znaš napamet kako što izgleda?
[/quote]

ok, znam kak to izgleda, ali bi htio vidjeti to sto si ti zapazio.

valentine, mozda je u pravu toni.



I letimičan pogled na dnevni graf crobexa pokazuje da smo upravo odrađivali C od 4, tj. da je realno moguće da upravo počinje 5. val. Tomu u prilog govori i skrivena medvjeđa divergencija između ovog i prošlog vrha s npr. RSI, Stoch, macd-om itd. a koja ukazuje na nastavak dugoročnog trenda… Ne mora biti da sam skroz u pravu, ali ima dosta indicija za to…
Sretno [bye]

moze graf za to?
[/quote]

evo, tigrus, just for you.
Obrati pažnju na ucrtane skrivene medvjeđe divergencije, koje ukazuju na nastavak dugoročnog trenda. Tjedni graf, budući da se radi o dužem razdoblju, a isto je sve i na dnevnom, ako ne i gore [wink] Naravno, ne mora biti 5. val, ne znam toliko dobro ewt da to mogu tvrditi, ali lako je izbrojati i tu mogućnost. Svakako ide hlađenje…

New Report

Close