Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kak se rihtaju volumeni trgovanja u teletraderu – neki jednostavan histogram da stavim il nekaj?

Nisu oni čuli za volumene. Moraš na Bloomberg. Kasne jedan dan.

Očito je počela korekcija. Piči jedino LKRI, HT. Dividendu se dakle isplatilo uzet.
Skratio pozicije na dlkv odmah na početku. Moja kriva procjena i pohlepa. Ajde nije prvi put.
Svima onima koji su bili realniji čestitke.

Scio me nihil scire


Nisu oni čuli za volumene. Moraš na Bloomberg. Kasne jedan dan.

Očito je počela korekcija. Piči jedino LKRI, HT. Dividendu se dakle isplatilo uzet.
Skratio pozicije na dlkv odmah na početku. Moja kriva procjena i pohlepa. Ajde nije prvi put.
Svima onima koji su bili realniji čestitke.

hvala na cestitkama.
a ja bi najradije pojeo svoj sesir jer sam locirao i konzum i LKRI i OPTE…
nema veze.
drugi put.

Zanimljiva je usporedba s predhodnim bullom Crobex je dno dotakao 02.12.2008 pa je vrh dotaknut 12.01.2009 24 radna dana, u ovome bullu dno je bilo 09.03. 2009 i od tada je prošlo 27 radnih dana, ako se pretpostavi da je u petak 17.04 bio vrh nekako mi se datumi poklapaju, nadam se da se varam.

Prvi put od dna je Crobex probio fibbo level (50% )u korekciji….oprez.

Crobex kanal:


Crobex kanal:

Kako god da pokušam nacrtati narečeni tvoj kana Crobexa, neide. Nešto po meni tu nije OK. Čini mi se da ti linije nisu paralelne !! Prilog.
Ispravite me ako griješim !!
LP

I very much love INGRA !!



Crobex kanal:

Kako god da pokušam nacrtati narečeni tvoj kana Crobexa, neide. Nešto po meni tu nije OK. Čini mi se da ti linije nisu paralelne !! Prilog.
Ispravite me ako griješim !!
LP
[/quote]
ne grijesis.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.




Trokuti, pravokutnici i klinovi traju po TA od 1- 3 mjeseca, Zastavice 1 – 3 tjedna. I odo sad na crno pivo, nema me !!
LP svima !!

Po teoriji – a praksa? [smiley]
[/quote]

Prijatelju nisi mi pokazao tu tvoju praksu, bez ljutnje ali obrazac nije zgotovljen… što se dogodilo, kako je završio obrazac nakon ulaska u trokut UP ili DOWN ??
LP.
[/quote]

….evo moje prakse – i kako je danas završilo – klin od par dana na DAX-u procurio. [cool]


evo jos jedan graf koji potvrdjuje teoriju da atpl ide jos gore

Sad, pošto si izašao, pretpostavljam da će graf pokazivati kako ATPL ide prema dolje. Ili si loš tehničar, ili si samo druker. Niti jedno, niti drugo nije dobro. [wink]



evo jos jedan graf koji potvrdjuje teoriju da atpl ide jos gore

Sad, pošto si izašao, pretpostavljam da će graf pokazivati kako ATPL ide prema dolje. Ili si loš tehničar, ili si samo druker. Niti jedno, niti drugo nije dobro. [wink]
[/quote]

Prijatelju osobno poznam repliciranoga. Druker definitivno nije, iz ATPL vjerujem 100 % da izašao nije, vidim da online nije a da je loš tehničar… ni to nebih rekao. Rekao bih samo jedno da nam ameri kroje gaće i nama i europi i još kako nema više sakrivenih naloga još je jedna patka urušavanja burze, što se danas moglo vidjeti i tko je htio ispitati vidio je da to više nije kao što je bilo prije.
Siguran sam da će ti se i Gospa javiti, trenutno je odsutan !!
LP.

I very much love INGRA !!





Trokuti, pravokutnici i klinovi traju po TA od 1- 3 mjeseca, Zastavice 1 – 3 tjedna. I odo sad na crno pivo, nema me !!
LP svima !!

Po teoriji – a praksa? [smiley]
[/quote]

Prijatelju nisi mi pokazao tu tvoju praksu, bez ljutnje ali obrazac nije zgotovljen… što se dogodilo, kako je završio obrazac nakon ulaska u trokut UP ili DOWN ??
LP.
[/quote]

….evo moje prakse – i kako je danas završilo – klin od par dana na DAX-u procurio. [cool]
[/quote]

Prijatelju da i tebi odgovorim..sve je to otišlo k vragu, najbolje bi bilo izaći van i jednostavno napustitu brutalnu pljačku stoljeća, gdje ni TA niti EVT ne vrijede ništa. Pogledaj i gornji post odnosi se i na tvoje pitanje i primjedbu.
LP

I very much love INGRA !!

New Report

Close