Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i naravno ovo ima smisla i/3/c/p2…bullish scenario

@wunder … tehnička bu ti rekla da još nije dovoljno palo da i volumen to poprati … nadam se da griješim

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

@ pinball
ja bih rekao da ne griješiš. Ja ne sumnjam kuda ćemo danas. Ameri se sve više brinu za dobrobit svojih banaka. A i osiguravajućih društava. I VIX kod njih raste. Azija dobrano pala.
Idemooooooooo malo dolje……

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

dakle za sp ima 3 scenarija
danas točka prekretnice. ako ode dolje scenario 2 ( ili 1), ako ode gore scenario 3(bullish)
ako je suditi po futresima sada , više izgleda 2 ili 1

Divergencija na MACD-u crobexa je negativna. Uskoro se križa MACD i triger prema dole što znaći korekciju. Koliku i do kada teško je prognozirati. S obzirom da HT pada usprkos DDayu teško da će se crobex biti zelen iducih dana. Poslje DDaya mogao bi potonuti za par postotaka.

Nije bolest sve što boli


Je li ima koji target od kojeg bi se S&P mogao odbiti? Ili probiti?

evo tri targeta:
nadajmo se da ce se odbiti od jednog od njih jer bi to znacilo da se rast nastavlja.

1. 784
2. 757
3. 727

ja bi rekao da je najizgledniji ovaj oko 760.

DAX u padu, najvjerojatnije ce popuniti gap na 4150.

Je l’ se ovo neki gapić otvorio na Crobexu? Stručnjaci? Di su komentari tipa: "OPREZ!"?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

koliko traje korekcija?
evo par natuknica da svatko sebi može izračunati za svoju dionicu:

pravila:
-2 ne može ispod 1
-može biti bilo koji korektivni osim trokuta, a najčešći uzorak je sharp (cik cak i varijante)
(sad bi trebali ući u b, od abc)

guidelines:
-73% vjerojatnost: retracement 50 – 62% od impulsa
-15% " : " ispod 62%
-12% " : " 38%

Ako ameri zeknu čitavu kuglu i krenu se danas zeleniti…
Onda je tvoj graf na tragu scenarija koji bi se mogao odigrati…odnosno graf ti trenutno čini mi se igra igru…




Jer kak to meni sad zgleda radi se obrnuti hedendšoulders. A 1480 mi izgleda važan za odbijanac, a onda ak ode preko 1550 target je 1800.To sve govorim ak se dogodi ovaj manji obrnuti h&s. A u nastajanju je i jedan veliki.Taj bi mogel daleko dogurati

aj bubni graf sa ta dva H&S, da vidim kak mislis da bi moglo ici…
[/quote]

Evo gospon tigrus, snimila sam vam ovu manju verziju, još moram veću. Naravno ovdje se radi o mogućem h&s ako se odbijemo od 1480 i probijemo linju vrata na 1550. Makar postoji i mogućnost da se i ne odbijemo od 1480 nego od niže i probijemo 1550 i realiziramo taj h&s.Bumo videli, rekli bi slepci

[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


koliko traje korekcija?
evo par natuknica da svatko sebi može izračunati za svoju dionicu:

pravila:
-2 ne može ispod 1
-može biti bilo koji korektivni osim trokuta, a najčešći uzorak je sharp (cik cak i varijante)
(sad bi trebali ući u b, od abc)

guidelines:
-73% vjerojatnost: retracement 50 – 62% od impulsa
-15% " : " ispod 62%
-12% " : " 38%

koje su po tvome razine potpore (otpora) za crobex?



koliko traje korekcija?
evo par natuknica da svatko sebi može izračunati za svoju dionicu:

pravila:
-2 ne može ispod 1
-može biti bilo koji korektivni osim trokuta, a najčešći uzorak je sharp (cik cak i varijante)
(sad bi trebali ući u b, od abc)

guidelines:
-73% vjerojatnost: retracement 50 – 62% od impulsa
-15% " : " ispod 62%
-12% " : " 38%

koje su po tvome razine potpore (otpora) za crobex?
[/quote]

tigre, vjerojatno 1407, moguće 1360
ali prije toga manji odbijanac (danas, sutra)

New Report

Close