Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



1) kao prvo to sto ti cinis je ogovaranje i osumnicenje mene za nekakvu konspiraciju ????(pitat cu mog odvjetnika sto kaze o ovakvim tuzbama

Prijatelju, kad si ti zadnji put bio u Hrvatskoj?

Dakle, u Hrvatskoj ce ti ta mozebitna tuzba otic u zastaru prije prvog rocista. Stoga, ustedi si trosak za odvjetnika. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Zaboravi to…aldrig mer får du se mig skriva om aktier!

Ma piši ti i dalje o dionicama.

No respect


ne razumijem hindu, ali koliko vidim pogodio sam. javio si se.


@vlad

Jedini uzrok je bio(sto sam napisao poruku) posto mrzim kad me neko osumnjicava a ja znam sto je istina….
Ali vjerovatno ce se nac jos slicnih budala sto pisu… da mi nije neko kazao da se ovo pisalo, nebi ni “dosao” ovde (imam dovoljno posla ciniti analize )

sretno ti

vidiš, iskreno, prije no što sam napisao da ćeš se javiti, vidio sam da si logiran.
no, mislio sam da ćeš se javiti i ranije, bez obzira na tvoj višekratni gudbaus ovom forumu.
naime, postao sam graf s 5-3-5 cik-cak korekcijom i predviđanjima dna na +3300-
znam da ti vjeruješ u složeni flat 3-3-5 koji je, u tom slučaju, počeo znatno ranije od mog nacrtanog 5-3-5.

ali, kvaka je u tome što obe korekcije, bez obzira koja od njih je “točna”, završavaju u istoj točci.
no pain, no gain.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vidiš, iskreno, prije no što sam napisao da ćeš se javiti, vidio sam da si logiran. no, mislio sam da ćeš se javiti i ranije, bez obzira na tvoj višekratni gudbaus ovom forumu. naime, postao sam graf s 5-3-5 cik-cak korekcijom i predviđanjima dna na +3300- znam da ti vjeruješ u složeni flat 3-3-5 koji je, u tom slučaju, počeo znatno ranije od mog nacrtanog 5-3-5. ali, kvaka je u tome što obe korekcije, bez obzira koja od njih je “točna”, završavaju u istoj točci. no pain, no gain.


@vlad

1)sto ja pisem ovde ne igra ulogu. pausa izmedu mojih poruka bit ce duza i duza…i nakraju ces zaboravit da sam bio ovde uopste

2) ima takve interesantne formacije sto se imaju desit da ce se mnogi kajat da ja vise ne pisem ovde
(ali vi imate asko i slicne genije…blago vama)

ci vediamo…chi lo sa …forse no

GERONIMO:

Mislim da smo danas vidjeli dno .

Geronimo ti si rekao da ako budemo padali na velikom prometu, BF nije razriješen.
Što ovo danas nije bio dosta velik promet, mislim veliš da misliš da smo dotakli dno pa mi onda nije jasno.
NHF

Je bio je ali je manji nego kada smo prvi put pali na 3700 a i instintucialnog nije bilo

SAM PROTIV SVIH

Fazan sutra izviještaj za kuće

SAM PROTIV SVIH

2) ima takve interesantne formacije sto se imaju desit da ce se mnogi kajat da ja vise ne pisem ovde
(ali vi imate asko i slicne genije…blago vama)

Pa mi da mozemo, mi bi blokirali komentare takvih, ali nismo u toj mogucnosti. Morate shvatiti i jos jednu stvar kako mnogima ide na zivce vas odlazak-dolazak i davanje informacija povlastenima. Vjerujte mi da bi dao sve da mogu i ja biti u tom krugu, ali sta cu kad nisam rodjen pod tom zvijezdom. Jedno je sigurno, s vasim dolaskom na ovaj podforum, skocio je interes za 400% prema TA, na zalost mnogi “sveznalice” koji tek par tjedana prate TA pokusavaju vas diskreditirati, a vi na zalost grizete njihovo udicu i odlazite… Shvatite da ima puno vise ljudi koji vas cijene nego sto to i sami mozete zamisliti, a medju njima sam SVAKAKO I JA….

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Fazan sutra izviještaj za kuće

znam da je sutra, tko ga izdaje?

I love the Smell of Profits in the Morning


vidiš, iskreno, prije no što sam napisao da ćeš se javiti, vidio sam da si logiran. no, mislio sam da ćeš se javiti i ranije, bez obzira na tvoj višekratni gudbaus ovom forumu. naime, postao sam graf s 5-3-5 cik-cak korekcijom i predviđanjima dna na +3300- znam da ti vjeruješ u složeni flat 3-3-5 koji je, u tom slučaju, počeo znatno ranije od mog nacrtanog 5-3-5. ali, kvaka je u tome što obe korekcije, bez obzira koja od njih je “točna”, završavaju u istoj točci. no pain, no gain.

e to te ja pitam … sada će ovim majstorima biti jasno o čemu se tu zapravo radi …

dakle formacija je 4 – 4 – 2, Pletikosa na golu, desni bočni Srna, lijevi …

I love the Smell of Profits in the Morning

Eto, sad se i Fazan ruga.

No respect

Možemo lijepo zahvaliti kolegi Asku što je sam uspio otjerati čovjeka koji je davao najkvalitetnije analize ovdje koje je čitalo 95 posto ljudi. Žalosno da je on pobijedio.
Ne znam zašto moderator ne briše njegove postove na ovoj tebi pošto nije rekao ništa konstruktivno niti dao ijednu analizu već mu je jedina namjera da provocira.

New Report

Close