Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Okvirno prema jednom od obrazaca danom u prilogu. Trenutno trazimo vrh "c", zatim slijedi hladenje do "d", korekcija "e" i onda slijedi peti val za dole.

Ajde pluton, dajte nam to na grafu Crobexa nacrtajte? Mislim, ako nije problem…
Sve mi se cini da ste malo krivo izbrojali valice, pa se drzite toga petoga vala ko pijan plota. Promjenite misljenje, ako mislite da ste pogrijesili. Ili ne mislite tako?
Oh ti Baroni, skuze stvar tek na 5000 Crobexa

Ajde ne zavlacite ljude i ne crtajte gluposti.
Molim ocjene, hvala…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

@kokolina
geometrijski kutevi predstavljaju 8 nivoa cijene neovisno o vremenu. zato uvijek naglašavam da ne mogu dobiti vrijeme, iako sam (do sad) bila prilično točna što se cijene tiče.

50 % retracement zona radi se na potpuno drugačiji način, s drugim kutevima, a opet se vraćam na isto. Sve zajedno se poklapa sa Fibom i Elliottom.
Radila sam na nekoliko grafova (urednijih:)), ovaj postani dlkv je samo zbroj svega, da bar nekom slikom popratim tekst.
Zapravo se najviše oslanjam na square of nine.
Hvlala na komentaru
Imaš li svoje mišljenje o daljnjem razvoju?

Croman pisao si tamo prije 3-4 tjedna da je za("relativno") dno potrebna volatilnost pa kad sam te pitao nisi odgovorio kakva volatilnost nego si rekao da ćeš stavit prognoze na svoj blog i tako to sve propade.
Sad pozdravljaš plutonovu analizu da je ovo trokut. Molim te ako hoćeš odgovorit dali bi trokut bio ta potrebna volatilnost prije dna. /( isto kao šta je bio flat 4 na jesen prije onog dna 21.11.

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

a danas niko ne piše "kakav gap na otvaranju"? [lol]


Croman pisao si tamo prije 3-4 tjedna da je za("relativno") dno potrebna volatilnost pa kad sam te pitao nisi odgovorio kakva volatilnost nego si rekao da ćeš stavit prognoze na svoj blog i tako to sve propade.
Sad pozdravljaš plutonovu analizu da je ovo trokut. Molim te ako hoćeš odgovorit dali bi trokut bio ta potrebna volatilnost prije dna. /( isto kao šta je bio flat 4 na jesen prije onog dna 21.11.

#Gablec

Prije ca 4 mjeseca ja sam pisao na ewt-forumu o tome da ce Crobex ici od 1800 na ca 1250.To se desilo i ca 1250 je to spomenuto "relativno dno".
Od 9/3 ide Crobex na gore (rast) i ima jedan novi cilj..o kojemu sam komentirao na poslovnom .

Dali ima moguca korekcija prije tog "novog cilja" ?

Ja smatram da ima.

pozdrav i sretno ali oprezno

Croman/The Foreigner

hvala … meni je dobar onaj graf iz 1938 god.

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

u cijelom svjetu se vodi rasprava oko zadnjeg dna i da li je ono stvarno the dno, a vidim da ovdje ima znalaca koji to lakonski tvrde .. hvala što ste mi otvorili oči .. danas sam stvarno puno naučio tako da bi ove naloge na prodaji skoro pa maknuo .. pozz svima

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ne giga ne mislim da je greska. Ako mislite da je dno odradeno gdje je po vama odraden val 4 i zapoceo 5 val. Da ne spominjemo potrebni vremenski period trajanja pojedinog ciklusa.


Ne giga ne mislim da je greska. Ako mislite da je dno odradeno gdje je po vama odraden val 4 i zapoceo 5 val. Da ne spominjemo potrebni vremenski period trajanja pojedinog ciklusa.

jel mozda 4 val zavrsio na 1850, a sad smo u petom?

DAX gap.

IGH gap.

New Report

Close