Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

15h, update Crobex H&S

divergencije na tjednom grafu. one kažu – rast, a meni se skratila ruka

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Iz grafikona slijedi zaključak – da je dno iza nas.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kratkorocno ne, ali po mom misljenju odradujemo cetvrti val korekcije (korektivni trokut), dok ce nize dno uslijediti sa odradivanjem petog vala.


Kratkorocno ne, ali po mom misljenju odradujemo cetvrti val korekcije (korektivni trokut), dok ce nize dno uslijediti sa odradivanjem petog vala.

Bravo pluton,svida mi se tvoje misljenje.
Steta da ti daju jedinice…***obrisano***

Može li se prognoza potkrijepiti kakvim grafom ili je to samo wishfull thinking [wink]

Hvala, pohvalu od tehnicara tvog ranga smatram komplimentom. Ni meni se ne svida takav scenarij kao ni ostalima, ali nikakve jedinice nazalost ne mogu uticati na to. Ukoliko je ovo forum o tehnickoj analizi onda treba izrazavati misljenje u skladu sa pokazateljima iste, a ne u skladu sa zeljama.



Kratkorocno ne, ali po mom misljenju odradujemo cetvrti val korekcije (korektivni trokut), dok ce nize dno uslijediti sa odradivanjem petog vala.

Bravo pluton,svida mi se tvoje misljenje.
Steta da ti daju jedinice…***obrisano***
[/quote]

…mislim da ćemo i mi u dionicama imati prilike dokupiti i vi u kešu ponovo kupiti jeftinije a i vi trejderi dobro zaraditi odrađivanjem 5-og vala…pa zar se grafovi moraju stalno crtati…???imamo ih na kile…(zadnjih 3 mj…. I OD cROMANA I OD vLADA, I OD mIGA I OD….)ja sam ih sve fino spremao i sada ih samo analiziram…-IZ SVAKOG SE MOŽE NEŠTO NAUČITI-probajte i vi…OPREZNO KOLEGE I ČUVAJTE SVOJE ZDRAVLJE…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Kratkorocno ne, ali po mom misljenju odradujemo cetvrti val korekcije (korektivni trokut), dok ce nize dno uslijediti sa odradivanjem petog vala.

Molio bih kolegu Plutona07 ukoliko može nabaciti graf, da se vidi okvirno kako bi to trebalo izgledati, naravno Vaš komentar već imamo, unaprijed hvala!


Hvala, pohvalu od tehnicara tvog ranga smatram komplimentom. Ni meni se ne svida takav scenarij kao ni ostalima, ali nikakve jedinice nazalost ne mogu uticati na to. Ukoliko je ovo forum o tehnickoj analizi onda treba izrazavati misljenje u skladu sa pokazateljima iste, a ne u skladu sa zeljama.

…nažalost ja sam to kasno shvatio…moja želja je jedno a realnost nešto sasvim drugo…izgleda kao da se sve primirilo…kriza se gotovo niti ne spominje više…dioničari se opustili…priprema se stupica…sjetimo se ovakvih scenarija od prije…istina ići će grobi još prema gore…mora, da bi ješka bila bolja…a onda……………..

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@s
Iako se svi futursi zelene, koji god pristup odaberem dolazim do istih rezultata, kako za dlkv, tako i za crobex
Dlkv:
360 – vrh zone pokazao se kao otpor (359,xx)
slijedi korekcija:
otpori: 307, 286 nova 50% retracement zona: 268 – 286
Tek nakon toga rast – nakon 360 do 439

Isto vrijedi i za Crobex:
retr. do oko 1350
zatim rast do otpora 1525, pa u zonu: 1625 – 1670

ps
ne zelene se više, pa ovo možda ima više smisla?
ispričavam se na neferovskom pristupu grafu:)


@s
Iako se svi futursi zelene, koji god pristup odaberem dolazim do istih rezultata, kako za dlkv, tako i za crobex
Dlkv:
360 – vrh zone pokazao se kao otpor (359,xx)
slijedi korekcija:
otpori: 307, 286 nova 50% retracement zona: 268 – 286
Tek nakon toga rast – nakon 360 do 439

Isto vrijedi i za Crobex:
retr. do oko 1350
zatim rast do otpora 1525, pa u zonu: 1625 – 1670

ps
ne zelene se više, pa ovo možda ima više smisla?
ispričavam se na neferovskom pristupu grafu:)


samo bih vam skrenula pozornost na ganove kutove. čini mi se da ste pogriješili: ucrtali ste geometrijske, a ne ganove kutove. zato je prikaz kutova potpuno pogrešan, barem koliko znam o njima.

"Mir s Vama"

New Report

Close