Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da smo danas vidjeli dno .

Tako nam izgleda iz današnje perspektive, vidjet ćemo koliko daleko idu.

&

“Svoje pozicije zatvaraju oni koji su prisiljeni, bilo zbog margin kredita ili bilo kojeg drugog razloga, i oni koji strahuju od novih gubitaka. Ovo što se trenutačno događa nema veze s fundamentima i tehničkom analizom dionica”, kazao je Galinec.

No respect

Margini imaju jedan dan za nadoplatu ili likvidaciju, dakle sutra bi trebalo biti dno. Ako već ovo danas nije bilo…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Pa zato treba ovo sve gledati s drugačije strane.
Tko je mogao sanjati da ćemo KOEI kupovati po 500kn, IGH po 9500, ADRS po 350 i tako dalje.
Zato se veselite i volite. Ja sam jako sretan, jer ću se nakrcati KOEI do besvijesti. [smiley][lol]

Pessimism Is Your Friend


Mislim da smo danas vidjeli dno .

Geronimo ti si rekao da ako budemo padali na velikom prometu, BF nije razriješen.
Što ovo danas nije bio dosta velik promet, mislim veliš da misliš da smo dotakli dno pa mi onda nije jasno.
NHF

&

Ovako, danas brokeri zovu svoje uvažene klijente, ujutro istresanje po bidu, i oko podne stabilizacija mala.
I mene su par puta zvali da u roku 24 sata podmirim dug. I kako sam ga podmirivao, prebacivao dionice s drugog margina, dok nije nestalo. Zatvorio margin i sada uživam…

Pessimism Is Your Friend


“Svoje pozicije zatvaraju oni koji su prisiljeni, bilo zbog margin kredita ili bilo kojeg drugog razloga, i oni koji strahuju od novih gubitaka. Ovo što se trenutačno događa nema veze s fundamentima i tehničkom analizom dionica“, kazao je Galinec.

očito da galinac nema pojma o tehničkoj,
ovo govorim bez ikakvog dociranja.
kako, poBogu, ovo nema veze s tehničkom?!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ovako, danas brokeri zovu svoje uvažene klijente, ujutro istresanje po bidu, i oko podne stabilizacija mala.
I mene su par puta zvali da u roku 24 sata podmirim dug. I kako sam ga podmirivao, prebacivao dionice s drugog margina, dok nije nestalo. Zatvorio margin i sada uživam…

strašno, iskreno mi je žao.

&

Vlad1111 ocito i Galinac namjerava sutra kupovati kad crobex udari u 3400 bodova kao uostalom i svi vi koji to skrivate ko zmija noge.


Vlad1111 ocito i Galinac namjerava sutra kupovati kad crobex udari u 3400 bodova kao uostalom i svi vi koji to skrivate ko zmija noge.

lukicu,
ja sam zbog jednog povlaštenog infoa ostao 2/3 u dionicama.
od sada ne vjerujem ni generalnim direktorima, ni vlasnicima, a najmanje fond managerima koji se još uvijek nisu vratili sa skijanja.

onaj tko poznaje barem osnove ta (indeksa i vrijednosnica) ne može kazati da ta već poodavno nije dala znak za oprez-čitaj prodaju.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

I sam sam u gubitku nekih 8% od pocetka godine. Da pocnem sada iznositi zbog cega sam izasao iz dionica jos 03.01. a kasnije ulazio vjerovatno bi moderatori izbrisali post jer se vec isto dogodilo kada sam jednu takvu analizu dao za pad svih brodara u prosjeku oko 50% (u to vrijeme svi su mislili da ce brodari ove godine odraditi najveci rast). Ta analiza nije imala veze niti sa TA niti sa FA – u biti nije uopce vezana za ekonomiju. Uostalom evo i ja sam dao svoja ocekivanja pa cemo vidjeti sljedecih dana sto ce se dogoditi.

quote=leti]
Asko: ” Samo provjeravam jel se Cromanjon vratio…[lol] ” Croman je izvrsio zadatak. 11.03.2008. u 14:16 rekao je: “i vjerovatno ce sutra ici na gore”, da ohrabri kupce Ernt-a. Cijeli text: “Crobex(moguci scenario) : zavrsava Flat ab(c) i vjerovatno ce sutra ici na gore(rast) > Flat (c) Flat abc = EWT formacija ps pola sati slobodan pa vam saljem ovu analizu” U slijedecih 7 dana Manager RAIFFEISEN OBVEZNOG MIROVINSKog FONDa kupuje 30.000 dionica Ernt do kolicine 58.000 dionica (od 27.000) dok Crobex ima najveci pad 17.03. A globalni Ericsson u isto vrijeme potresaju knock-out certifikati dolje: SG1CSX Open End Turb… ….. UKUPNO=Preko 2 milijarde kn[/b] Croman ima pomagaca koji je njegov post izbrisao. Ali trag je ostao u odgovoru wiking-a 11.03.2008. 14:20 Pogledaj zadnji post na donjem linku: http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=122
[/quote]


@leti

Hvala ovakvima kao ti i asko i slicni vama, vise necete nikad videti druge analize( osim onih sto ste videli do sada na poslovnom) ali moram kazati nesto kad se radi o tvojoj poruci.
Ti i slicni tebi govorite budalastine kao mnogo puta do sada.

1) kao prvo to sto ti cinis je ogovaranje i osumnicenje mene za nekakvu konspiraciju ????(pitat cu mog odvjetnika sto kaze o ovakvim tuzbama

2 nemoj mesat analize o kojima nemas pojma (analiza sto ti spomenjujes je bila intraday i nema veze sa dugorocnim analizama).

3) mesati mene sa Raiffeisen je najveca budalastina sto sam vidio do sada (osim pisanja asko _bondtölp kan du va själv)
4) najbolje dolazi na kraju: ja imam pomagaca??? sto vam fali u Hrvatskoj? su svi tako pokvareni da ne vjerujete da ima i postenih ljudi na svjetu????

I na kraju: Croman nije nikada kupio ni jednu dionicu ni drugu vredjnosnicu (Hrvatske takve!) i nikada dao savjete ni Raiffeisen ili nekom drugome.Jedini sto su dobili analize od mene su privatne osobe (nadam se da nisu lagali !)

New Report

Close