Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na DLKV formirano dvostruko dno (čak i volumeni odgovaraju, i današnji proboj), osobito se jasno vidi na tjednom logaritamskom grafu:

moglo bi onda i trostruko [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Na DLKV formirano dvostruko dno (čak i volumeni odgovaraju, i današnji proboj), osobito se jasno vidi na tjednom logaritamskom grafu:

To bi onda bil target od oko 600, ne?

Stvari su pomalo izmakle kontroli,situacija nije baš najjasnija,barem meni.Malo me sve ovo pomalo uzdrmalo.

@Brankica

Kaj si ti brankec betežna,daj se malo sriktaj pogleć mene.


Na DLKV formirano dvostruko dno (čak i volumeni odgovaraju, i današnji proboj), osobito se jasno vidi na tjednom logaritamskom grafu:

Kak sad dno kad dečki veliju da su se oscilatori pregrijali? Jel bu to onda pak trostruko dno?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Pogledao sam par posljednjih stranica … mislim da vas je previse u dalekovodu. Dajte malo diverzifikacije [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Čini mi se da je nama sutra ključan dan koji će odrediti gdje idemo sljedećih par mjeseci. Ako se ne varam proboj 1503 boda bi značio nastavak rasta.


Pogledao sam par posljednjih stranica … mislim da vas je previse u dalekovodu. Dajte malo diverzifikacije [lol]

slažem se [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

…super je gledati streloviti rast…samo mislim da to nije dobro-poučen ranijim iskustvima…-bolje polako ali sigurno-…sutra će biti dan D. budući da se zaradilo na vreće bureka moglo bi biti svašta…zato oprez na DLKV,IGH,THNK…pogotovo što nam ni politika nije strana…naročito pred izbore…a posle izbora…hmm…
…kao što kaže nama poznato lice…"i pazite na svoj novac"

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

S&p 500

Tako ja to vidim.
MMM i ekipa, kak izgleda [lol]

[IMG]http://i42.tinypic.com/f2518m.jpg[/IMG]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Double TOP je još u igri.

Crobex 60 min.


čudim se da nitko ovo ne stavlja
http://evilspeculator.com/wp-content/uploads/2009/03/2009-03-26_spx.png

i on ima problema s poplavom kvalitetnih grafova:
In the name of free speech I have been suffering in silence long enough but going forward you guys are going to get slammed and that hard. I have no problem with intelligent discourse, mind you – but after three weeks of being constantly barraged about ‘how we cannot possibly push any higher’ and ‘how wrong I am’ I suggest you guys take a look at the fucking tape! We closed at 833 today.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ili više nije??


Double TOP je još u igri.

Crobex 60 min.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

New Report

Close