Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@inverter,
evo


hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ok , krivo sam rekao.
ali samo zato sto se dogodio onaj posao sa igh i gradevinari su poletili.

inace bi 280 kn bio super izlaz…

Ljudski je griješiti, ali treba prepoznati trend, tada je lakše, a ove dnevne od.ebati.

[/quote]

a trend je?



ok , krivo sam rekao.
ali samo zato sto se dogodio onaj posao sa igh i gradevinari su poletili.

inace bi 280 kn bio super izlaz…

Ljudski je griješiti, ali treba prepoznati trend, tada je lakše, a ove dnevne od.ebati.

[/quote]

a trend je?
[/quote]

tigrus, to ti spada u osnove osnova TA da znaš odrediti trend.




ok , krivo sam rekao.
ali samo zato sto se dogodio onaj posao sa igh i gradevinari su poletili.

inace bi 280 kn bio super izlaz…

Ljudski je griješiti, ali treba prepoznati trend, tada je lakše, a ove dnevne od.ebati.

[/quote]

a trend je?
[/quote]

tigrus, to ti spada u osnove osnova TA da znaš odrediti trend.
[/quote]

ne, ne… lako cemo mi za padajuci trend.
ja pitam kolike su sanse da se trend okrene ili da se vec okrenuo!?

ipak su ovo bitni dani za trend…

dakle?

dlkv rezime: (graf postan poč.3.mj)

zona 1: 290 – 330
korekcija: manja, vjerojatno 2. dio dana u utorak, 24.3., 320-300; kao i značajan promet: 13 879 dionica

zona 2: 325 – 360 (357)
promet danas reverseal?

u obrnutom smjeru otpori: 292 – 286 – 270 – 265

dlkv,igh pregrijani???molim odg

mislim izici iz dlkv i igh i uci u nesto hladnije.misljenje??hvala

@tigrus,
moraš odrediti vremenski horizont o kojem razmišljaš kad govoriš o trendu… Postoji prilično jasno pravilo koliko se točaka uzima za definiranje trenda…
Ako razmišljaš o takvom trendu, onda gledaj npr. tjedne grafove i tu traži potvrdu okretu trenda. Npr. na tjednom grafu crobexa imaš izvrsnu bikovsku divergenciju na RSI, pa pogledaj… To ne znači da ne možemo još padati, ali da smo svakako vrlo blizu dna…

p.s. pitaj ove koji mi odreda daju “1”, možda oni bolje znaju. Ja ne bih više trošio vrijeme ovdje… [bye]


Na Rsi indikatoru DLKV ima skrivenu medvjeđu diverngenciju. Smjer;prodaj.

Plijesak kolega,,,,,,,,,,,,samo neznam šta Vam to treba????

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Također kod IGH ista situacija, ali naravno nije isključena mogućnost da još neće rast.

A tek ovaj savjet,od sinoć!!!!!!! Bravo,BRAVO majstore!!!!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

@mravak

Pa ja sam napisao da nije isključena mogućnost da neće još rast.



@tigrus
,
moraš odrediti vremenski horizont o kojem razmišljaš kad govoriš o trendu… Postoji prilično jasno pravilo koliko se točaka uzima za definiranje trenda…
Ako razmišljaš o takvom trendu, onda gledaj npr. tjedne grafove i tu traži potvrdu okretu trenda. Npr. na tjednom grafu crobexa imaš izvrsnu bikovsku divergenciju na RSI, pa pogledaj… To ne znači da ne možemo još padati, ali da smo svakako vrlo blizu dna…

p.s. pitaj ove koji mi odreda daju "1", možda oni bolje znaju. Ja ne bih više trošio vrijeme ovdje… [bye]

svi su nabrijani i bulje u usa…
hoce li SP preko 830?

New Report

Close