Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tony
evo graf pomocu kojega sam dosao do brijke 72,a 24 je 1/3 tog ciklusa.veliki broj vrhova i dna su udaljenai 72 radna dana

zašto ti ova točka 20.4. npr. ne bi mogla biti vrh? tj. zašto pretpostavljaš dno?

moze biti vrh neke korekcije ili dno nekog vala a nemora biti nista.kraj 6 mjeseca se poklapa sa td combo mjesecima i tjednima da bude dno

http://aqua-art.org/news.php


@ tigrus
Koji je to alat?

…obična divergencija-ima ih 4….

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


2x…ima croMAN ali se plaća… [lol] ali on kaže prvo mala korekcija pa na 16xx a onda dole… [thumbsup] pa ko zna…zna…???

#filija

1)Ja sam rekao na ewt-forumu da se moje analize nesmiju objavljivati na drugim forumima i bez moje dozvole.(vidim da se to ne postuje i nisam ni najmane zacuden).

2) Dat jedan pogled jedne analize drugima nije dobro.Posto se dobre analize moraju azurirati,ti cinis gresku da ne dajes cijelu sliku moguceg razvoja HR-indexa.
Od tebe navedena(spomenuta) analiza je vise od 2 tjedna stara .
Novi podaci …mogu dat nove poglede.

thats all

[/quote]

…poštujem tuđe mišljenje…no možda je ovo i moje mišljenje, zar je grijeh izreći ga javno??? imam na to pravo, a to što se slaže sa tvojim, pa i od prije 2 tjedna??? treba Vam biti drago-da i drugi znaju bar "malo" od onoga što znate VI-koji usput i zarađujete na savjetima… oprostite…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ima li netko neki friški graf za DLKV?
Hvala…

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...
Remi Gaillard

@f
evo i dnevni, pa usporedi
🙂

Hvala…
Meni neznalici ovo daje izgleda za još rasta…


@f
evo i dnevni, pa usporedi
🙂

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Dobro je nema vladeka. Znaci idemo gore. Vidjet cemo dokle.

VIVA LA REVOLUCION !!!

@f
ne sjećam se da li sam postala dlkv, ali ovaj stari se drži:
otpore (one prve) znaš;

sad smo prešli 1. gannovu liniju od 14 stupnjeva, to bi kasnije trebao biti support
ulazimo u 1. zonu (žutu) – 290- 330 (to odgovara 2. zoni crobexa, s otporom na 1407)
ona starija (2.) – 325 – 360, očekujem je, ali nakon korekcije
pozdrav i sretno:)

Na satnom grafu linije otpora na Crobexu i Atpl u pokušaju proboja 3 x.

I very much love INGRA !!

ispravka
zona 2 je mlađa, ne starija

New Report

Close