Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@
također, novi podaci mogu i potvrditi stare poglede

Ova mala korekcija prije nego krobi dospije na malo iznad 1400…jel moguće da se to odigralo kroz stagnaciju između 10. i 18. ovog mjeseca?
Mislim…neki od mogućih američanskih tehničarskih scenarija na SP500 bili su da će nakon pokušaja proboja cca 800 doći do laganog pada na cca 770 i onda proboj preko 800…čak su neke analize najavljivale sutrašnji dan kao dan početka proboja.
Ako se američanima dopadne plan za oslobađanje banaka loših ulaganja odnosno otkupljivanja loših hipotekarnih kredita, koji sutra treba biti predstavljen, onda bi ameri sutra i prekosutra mogli pokušat pucat preko tih 800 koji se uglavnom provlače kao jaki otpor.
Tako da…ako to bude tako onda vjerujem da se ni mi nećemo korigirati nego ćemo odmah raspaliti preko 1400.
Ali…ja vjerojatno natucam bez veze…
Sretno svima u narednom tjednu…


crobex- optimistična varijanta:
zaustavljanje na otporu 1298 ili 1240 – u tom slučaju moguć je snažan rast i do 1625

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

@f
očekujem korekciju
intenzitet će, kao i obično, odrediti oni tamo preko

Korekcija nakon što propucamo 1400…ili…


@f
očekujem korekciju
intenzitet će, kao i obično, odrediti oni tamo preko

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


posto se bas nestavljaju grafovi za dalje stavit cu ja jedan za crobex.moje misljenje je da smo odradili 4 vala od 5 i dno ocekujem izmedju 23.6 i 29.6 na cca 1100 bodova.pojavljuje se razlika u 4 radna dana izmedju brojanja 24 dnevnog ciklusa i 72 dnevnog.do kraja lipnja trebali bi skupit dovoljno td combo mjeseci i tjedana .ako sm sada u tocki 4 vala 5 i 5 val bude 100% velicine vala 1 ili 61,8% vala 3 to nasdovodi na 1100 bodova.

gospa, na temelju čega si računao ove cikluse? Koja točno metoda i što ti ova slika govori? Pitam zato što planiram (čim vremenski stignem) napraviti barem 4-godišnju projekciju crobexa na temelju Delte, a ovo me jednim dijelom podsjeća na to, pa me zanima koje metode si koristio i što ti zapravo govore ti rezultati, jer iz ove slike ne vidim puno…

tony
evo graf pomocu kojega sam dosao do brijke 72,a 24 je 1/3 tog ciklusa.veliki broj vrhova i dna su udaljenai 72 radna dana

http://aqua-art.org/news.php


tony
evo graf pomocu kojega sam dosao do brijke 72,a 24 je 1/3 tog ciklusa.veliki broj vrhova i dna su udaljenai 72 radna dana

kolega dali ja ne kuzim ili vi ocekujete crob kroz manje od mjesec na ispod 500????

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

500 nisam nigdje napisao i toplo se nadam da se necemo toliko poskliznut na koru od banane,a krug na 500 je tamo samo zbog datuma kao moguce dno ali bez bilo koje cifre

http://aqua-art.org/news.php


tony
evo graf pomocu kojega sam dosao do brijke 72,a 24 je 1/3 tog ciklusa.veliki broj vrhova i dna su udaljenai 72 radna dana

ok, ali koja je to metoda? Na čemu se baziraju proračuni? Gdje počinješ, kako se to određuje? Ili kreneš od vrhova i dna, pa tražiš pravilnosti? Ne moraš odgovoriti…

samo sam trazi pravilnosti izmedju vrhova i dna i onada postavio vertikalne crte,izbrojao dane i dosao do broja 72

http://aqua-art.org/news.php

slučajno uletio i ovo sa brojem 72 je zgodno jer taj broj i inače je signifikantan za neke zgodne stvari u financijama…


samo sam trazi pravilnosti izmedju vrhova i dna i onada postavio vertikalne crte,izbrojao dane i dosao do broja 72

Gospe,
vidi ovo…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close