Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo drugi put postam svoju molbu.
Ima li itko tko bi bacio kakav smisleni grafić s solucijama za crobex.

Zahvaljujem unaprijed


2x…ima croMAN ali se plaća… [lol] ali on kaže prvo mala korekcija pa na 16xx a onda dole… [thumbsup] pa ko zna…zna…???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

evo mali osvrt na td setup i td combo,ovaj puta neradi se o danima nego o tjednima i mjesecima.
sto se tice tjednog brojanja nalazimo se na 9 tjedana td setupa i na 6 tjedana td combo niza.
mjesecni niz je dosao do 15 td setuo mjeseci i 10 td combo mjseci.

http://aqua-art.org/news.php

Crobex divergencija.

posto se bas nestavljaju grafovi za dalje stavit cu ja jedan za crobex.moje misljenje je da smo odradili 4 vala od 5 i dno ocekujem izmedju 23.6 i 29.6 na cca 1100 bodova.pojavljuje se razlika u 4 radna dana izmedju brojanja 24 dnevnog ciklusa i 72 dnevnog.do kraja lipnja trebali bi skupit dovoljno td combo mjeseci i tjedana .ako sm sada u tocki 4 vala 5 i 5 val bude 100% velicine vala 1 ili 61,8% vala 3 to nasdovodi na 1100 bodova.

http://aqua-art.org/news.php


Ovdje upišite svoj komentar…

lulu,ovo ti nije dobro…
sad pocinje 5 od (5).

ovo baronovo je dobro…

Psihološke podrške
– oporavak Amerike i Azije
-bolja pozicija Hrvatske u Europi zbog Slovenaca
– socijalna osjetljivost inst.inve. zbog Uskrsa
– nadolazeći drugi dio dividende
– ostale dividende tek sijede
– brodari u 4. mjesecu očekuju snažan rast BDI-a
– prodaja zg burze

Negativne:
– nema bankarske strategije pomoći , tj. još nitko NE KONTRIRA ozbiljnim niskim kamatama
vodećim bankama / a lijepo stručnjaci govore državi oko HPB-a, pa država ne sluša !/
– priprema kredita koji bi osvježili interes za dionice / nema ih normalnih, ostale ne računam/

Osobno mišljenje: POZITIVNO za nadolazeće razdoblje..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

crobex- optimistična varijanta:
zaustavljanje na otporu 1298 ili 1240 – u tom slučaju moguć je snažan rast i do 1625

Moram priznati da nemam volje baviti se TA, koja i onako više odmaže nego pomaže, pa me muči jedno pitanje.
Zašto bi se odmah sada okrenuti ili od cca 1400, a ne od npr. cca 1500, a ne daj bože da sad okrenemo do 1700???

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

cini mi se na IGH imamo skrivenu medvjedu divergenciju.
cijena stvara lower high , a oscilator higher high

zakljucak: ide dole.

@ tigrus
Koji je to alat?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

evo malo svijeca na atpl,na mjesecnom grafu nalazi se doji star,na tjedno grafu prije 2 tjedna takodjer se nalazi doji star a na dnevnom grafu zadnja svijeca je harami cross.dali je atpl pala koliko je trebala pasti ili je ona svoje odradila.
vrijeme ce pokazati

http://aqua-art.org/news.php

2x…ima croMAN ali se plaća… [lol] ali on kaže prvo mala korekcija pa na 16xx a onda dole… [thumbsup] pa ko zna…zna…???

#filija

1)Ja sam rekao na ewt-forumu da se moje analize nesmiju objavljivati na drugim forumima i bez moje dozvole.(vidim da se to ne postuje i nisam ni najmane zacuden).

2) Dat jedan pogled jedne analize drugima nije dobro.Posto se dobre analize moraju azurirati,ti cinis gresku da ne dajes cijelu sliku moguceg razvoja HR-indexa.
Od tebe navedena(spomenuta) analiza je vise od 2 tjedna stara .
Novi podaci …mogu dat nove poglede.

thats all

New Report

Close