Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Korekcija…"down" naravno.





Jeli ovaj pad u usa početak spusta prema dnu. Il mala korekcija pa ponovní rast?


to će vam pojasniti klasičari.
oni koji klasičnu TA do u tančine razumiju.
[/quote]

…a što ti kažeš??? sada će se pokazatipravi grafičari…ponedjeljak-petak…???
[/quote]

Siguran sam da to nemože sa sigurnošću reći ni::::: – vidoviti Milan , Buffet , Stojić , Croman (koji usput analize hoće i da naplati – uglavnom netočne ),Todorić ,Ivano Balić , Ivana7 (ali ona ima uglavnom dividendne dionice pa od toga živi dakle njoj je svejedno [rolleyes] )… i svi drugi vrli tehničari i fundamentalisti sa ovog foruma a i šire ……

Ja sam 100% siguran za ZSE ovo : sa 10miliona kn GOLDY tj. ja mogao bih u ponedjeljak potjerat Crobi bar +2% …… koji sam takoreći ulagač početnik ….

E pa onda zamislite što mogu naši MF … Hoću reći ako i kad odluče da je vrijeme za rast Crobi mogu natjerati na 2000 u 10tak dana ………

A moja analiza za pon. je – biće otprilike isto onako kako bude u EU i USA ……………. [wink]
[/quote]

goldy, ti bi lupao po asku, a dionice bi samo stizale na prodaju….
i to – gle cuda – uvijek na istoj razini – otporu.

netko veci bi ti nudio dionice, a ti bi ih kupovao…
ON – veliki – zna da se ide dole, pa ce pokusati utopiti sto vise.

poslije ce ih opet od "tebe" kupiti…
samo na slijedecoj nizoj potpori.



sudeci po tomu sto nafta raste a zlato pada,moje misljenje je da je ovo samo korekcija,no bumo vidjeli…to je ipak samo moje misljenje….

Jeli ovaj pad u usa početak spusta prema dnu. Il mala korekcija pa ponovní rast?


* Gold
* $952.65…nemoj se loviti za jedan dan ili pak sat, koliko je zlato bilo prije dva tjedna tj koliko je palo od tada a koliko je bila nafta tj koliko je rasla,nafta je bila do prije nepunog mjeseca ispod 35 dolara…sad preko 52..
* 0.00

* Crude Oil
* $52.07
* +$0.03

[/quote]

[/quote]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

ako azija zatvori zeleno nece dax imati niti jednu prepreku za rast…bumo vidjeli

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Ovdje upišite svoj komentar…


DLKV

IGH

KOEI……dotakli u četvrtak i petak, gornji bollinger. Slijedi hlađenje ili stagnacija.

Ili probijanje bolilingera i samim time njegovo širenje te stagnacija na većim razinama.
Može biti više opcija, nego niste stavili grafove koje sam vas molio kao vrsnog tehničara

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


TA prati prošlost, i govori nam o budućam kretanju marketa.

Bio promet 2 miliona ili 200 miliona, uvijek postoje zakonitosti.

Danire ako je to tako molio bih da staviš grafove do kraja travnja za par likvidnijih dionica
HT
ATPL
IGH
LEDO

To su 4 različita sektora kojima stižu do kraja travnja i godišnja izvješća i rezultati za prvi kvartal.
Kako vi kažete fundamenti nemaju nikakve veze s TA pa me zanima kako bi to trebali izgledati grafovi za navedene dionice.
Unaprijed hvala
Naravno bilo bi ljepo da se uključe i ostali tehničari
[/quote]

Vidim da si zaboravio pitanje

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Evo drugi put postam svoju molbu.
Ima li itko tko bi bacio kakav smisleni grafić s solucijama za crobex.

Zahvaljujem unaprijed

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Crobex mogunosti.


Evo drugi put postam svoju molbu.
Ima li itko tko bi bacio kakav smisleni grafić s solucijama za crobex.

Zahvaljujem unaprijed

Kolega mislim da trebamo na neko vrijeme zaboraviti TA da se ne iznenadimo kad prerano prodamo pa nećemo više moći kupiti niže natrag. Konsenzus ekipe s kojom ja pričam je da je vrijeme za malo duži oporavak. To naravno ne znači da nećemo još pasti ali zašto razbijati glavu time kad imamo dionice na akciji “daj što daš”.

http://www.gold-eagle.com/editorials_08/swenlin032109.html
kratkoročni vrh postignut u reliju, baziran na FED najavama, no ostaje vidit da li če biti poz. dugoročnijih rezultata
kratkoročno overbought – nužno slijedi korekcija
srednjeročno neutral
dugoročno -autorov opinion – bearish


Crobex mogunosti.

Hvala Von Braune,

Samo nije mi jasno zašto bi baš sad trebao biti lom u točki četri, a ne naprimjer za 10 dana na vrijedosti npr. 1500.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close