Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Po svemu sudeći ,dolazi do veće korekcije idući tjedan

Ako može graf
Hvala

[/quote]

Ma pusti ti Vlada,nego bilo bi kolegijalno da malo obrazložiš svoju verziju?????????

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Moderatori,brišite ovaj moj zadnji post jer je bio vezan za post od Anricoma koji je izbrisan
Hvala

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Po svemu sudeći ,dolazi do veće korekcije idući tjedan

Nema šta to si stvarno stručno objasnio i podastro dokaze [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Po svemu sudeći ,dolazi do veće korekcije idući tjedan

To je bilo vidljivo već jučer.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Jeli ovaj pad u usa početak spusta prema dnu. Il mala korekcija pa ponovní rast?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

sudeci po tomu sto nafta raste a zlato pada,moje misljenje je da je ovo samo korekcija,no bumo vidjeli…to je ipak samo moje misljenje….


Jeli ovaj pad u usa početak spusta prema dnu. Il mala korekcija pa ponovní rast?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Jeli ovaj pad u usa početak spusta prema dnu. Il mala korekcija pa ponovní rast?


to će vam pojasniti klasičari.
oni koji klasičnu TA do u tančine razumiju.
[/quote]

…a što ti kažeš??? sada će se pokazatipravi grafičari…ponedjeljak-petak…???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

evo mogućeg razvoja kod s&p 500


sudeci po tomu sto nafta raste a zlato pada,moje misljenje je da je ovo samo korekcija,no bumo vidjeli…to je ipak samo moje misljenje….

Jeli ovaj pad u usa početak spusta prema dnu. Il mala korekcija pa ponovní rast?


* Gold
* $952.65
* 0.00

* Crude Oil
* $52.07
* +$0.03

[/quote]

who dares, wins

dax trenutno ima 3 prepreke za rast

Da li netko od vas koji imate pojma o TA ( za razliku od mene ) može dati projekciju Crobex-a, pošto većina od nas ulaže (špekulira) na ZSE.

Unaprijed zahvaljujem.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

TA prati prošlost, i govori nam o budućam kretanju marketa.

Bio promet 2 miliona ili 200 miliona, uvijek postoje zakonitosti.

Danire ako je to tako molio bih da staviš grafove do kraja travnja za par likvidnijih dionica
HT
ATPL
IGH
LEDO

To su 4 različita sektora kojima stižu do kraja travnja i godišnja izvješća i rezultati za prvi kvartal.
Kako vi kažete fundamenti nemaju nikakve veze s TA pa me zanima kako bi to trebali izgledati grafovi za navedene dionice.
Unaprijed hvala
Naravno bilo bi ljepo da se uključe i ostali tehničari

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close