Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlad,misliš li da smo završili peticu i da nam slijedi rast?Cijenim Vaše mišljenje ali S&P ne smije probit 805 razinu.Kolika je mogućnost da smo odradili peti val i da slijedi dugoročni odbijanac?Postajem sumnjičav u svezi brojanja valova.(gospa,MIG,sotomaic ako može i vaše mišljenje).Čini mi se da je bullish sentiment prejak,naravno USA.


napomena uz graf:
segmenti x i y mogu (i ne moraju) biti dio zahtijevanih 5 koraka prema gore.
ako jesu, onda su 1. i 2. dio te petice.


@Vlad

molim pojašnjenje jer koliko znam o EWT-u korektivni val ne mora imati 5 koraka već ako se radi o
zig-zag korekciji tada ima formaciju A-B-C.

@krcko
prije formacija Xi Y: 2 koraka
petica koja sadrži X i Y: 5 koraka, se razme.
ukupno: 7 koraka.
klasičan korektivni obrazac.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo jedan graf sa 2 moguca kanala na atpl

http://aqua-art.org/news.php

E to to…sad mi je jasnije.:)



A nakon 795?


spomenuti (i nacrtani) šampon naopako u njegovoj domovini dobro se drži…

[/quote]

@f
znaš onu
od srijede do petka
pa opet ispočetka
[smiley]
[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

@tieri.anri.com
ovakvi volumeni trgovanja sposobni su održavati grobija na 1100-1150.
na sreću, nakon krize valjda će mirovinci upucavati barem dio lovuše u njihove odabranice [kiss].

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Vlad,misliš li da smo završili peticu i da nam slijedi rast?Cijenim Vaše mišljenje ali S&P ne smije probit 805 razinu.Kolika je mogućnost da smo odradili peti val i da slijedi dugoročni odbijanac?Postajem sumnjičav u svezi brojanja valova.(gospa,MIG,sotomaic ako može i vaše mišljenje).Čini mi se da je bullish sentiment prejak,naravno USA.

Mislim da petica još nije počela, a kamoli završila. Na mom grafu s prethodne stranice kraj četvorke mogao bi biti u zoni 2. (vidi grafove Miga i Skovacina s valovima)

ajme…
pogledaj sto se dogdaja na INI…..

ovo je jasan znak…
[angry]


@tieri.anri.com
ovakvi volumeni trgovanja sposobni su održavati grobija na 1100-1150.
na sreću, nakon krize valjda će mirovinci upucavati barem dio lovuše u njihove odabranice [kiss].

Svi koji su imali novaca u HR su posudili da se pokrpa proračun uz naravno pristojnu kamatu.
U tome i jeste najveći problem na ZSE nama para, nema likvidnosti, nema skokova kao vani, nema zarada pa nema ni malih investitora. Nelikvidnost je uvijek veći problem od bilo kakvog pada. Kod nas nitko o tome od mjerodavnih nije vodio računa i sada smo tu gdje jesmo i lako je moguće da gledamo idućih mjeseci burzovni oporavak USA i jačeg dijela EU, a mi ostanemo čamiti ćekajući…

@tigrus
To sam ja malo shopingirala.Neznam šta mi je bilo,valjda proljetno ludilo.

Petice još nema ali će uskoro. Najbolje se to može vidjeti na DAX-u.

bas sam sinoc malo racunao koje je mozebitno dno CRObija…

dakle, formula:

(vrh 5 – dno 3) x 0,618 – vrh 4

(5400-1500) x 0,618 – 1850 = 560

dakle, po ovome dno bi bilo na oko 550-600.

PS. evo i graf koji i drugom metodom to pokazuje…

jel li tako nesto moguce?

New Report

Close