Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I Vlad kad častiš? Pa što želiš postići ovim brojkama? Dosta ih ima koji su ovih dana na DLKV zaradili. Čak i ja. U tom razdoblju dvaput ušao i dvaput zaradio. Evo sinoć sam sotomaicki u PM rekao da očekujem DLKV danas do 283-284 i zamisli – pogodio. Na jučerašnjem grafu sam bio malo preoprezan i fulao (svaka čast Lulu). Prije nekoliko dana sam postao graf s naznačenim dnom od 216 a nekima sam na PM rekao da mislim da je 226 povoljan za ulaz i da vjerojatno neće postići dno s grafa. I što sad? Treba li to svima na forumu nabijati na nos?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


dakle,
ulaz-ca 235 (TD,divergencija,gann)
izlaz- ukupno ca 280 (povećana vjerojatnost jačeg retracementa).


mozda prerano prodano….svi ste pogubljeni totalno…..prenagli okret trzista svih vas je zatekao…..neka neka…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@škovacin
puno vas ulazi i izlazi nasumce.
a dokumentiram onima koji od jada ne znaju što će…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

‘meni 18% doşta.
ulaz ponovo kad se steknu gotovo sigurni uvjeti.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

http://broadcast.ino.com/education/bear_market_rally/?campaignid=3

istina
rekao je skovacin [smiley]
ja promašila za dvi kune…
ali bar me veseli crobex koji se cijeli dan držao na 1333

a ća ćemo sad? [smiley]


@škovacin
puno vas ulazi i izlazi nasumce.
a dokumentiram onima koji od jada ne znaju što će…

Ma ja sam uhvatio manje od 18% pa opet zadovoljan. Evo i danas mi na putu kući pobjegla nizbrdica do 267. I ponekad stvarno uđem nasumice, na čisti feeling. Ali da dokumentiraš – pa na forumu baš i ne. Ajde baci na PM.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


‘meni 18% doşta.
ulaz ponovo kad se steknu gotovo sigurni uvjeti.

hmm…vlad ti si preveliki ziheraš da bi ti vjerovao da si ušao na 235,00,,,jedino ako si riskiro s stotinjak kunića [thumbsup]

POKRET OTPORA

Splite može li tvoje malo dublje viđenje stvari?


Pozdrav
molim link za pratit Atx u real timeu ,jos bolje ak ima i volumen

http://tools.godmode-trader.de/German30/

koristim ovaj,nema ATX a ,ak imate kaj zahvaljujem..

vlad1111,
kad si proučavao vremenski horizont kad će se što dogoditi, jesi li proučavao i Delta fenomen? Zanima me tvoje mišljenje o tomu?

Što se dogodi u 13:45 ET (18:45 CET+1) u amera? Pa sve se okrenulo za 180º.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close