Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

crobex sutra, prognoza

sumnja li netko u dostizanje targeta, samo da spomenem da su u usa danas poskidali low od prosle godine (740), a mi jos nismo (1430)

a o znacaju te razine sam vec pisao ali moderator nema ugradjen centar za humor pa je taj clanak pobrisao, steta…

možda ameri polete prema 795…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ne bih se štel mešati ali samo kratki komentar mislim ameri sutra 3 pa 5 a mi 5 pa 3.

mp3

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Oni to baš školski odrađuju.


Oni to baš školski odrađuju.

Lulu,

a što ti tvoja kristalna kugla kaže za Crobex, Dlkv, Atpl… Oćemo li i mi školski, ili onako kako samo to mi znamo?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Oni to baš školski odrađuju.

tako i ja to brojim.
za sada.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Ne bih se štel mešati ali samo kratki komentar mislim ameri sutra 3 pa 5 a mi 5 pa 3.

s obzirom da sve sljepo pratimo trend bi takav trebao biti.mislim da će se danas vidjeti u kakvom je stvarnom stanju naša burza.ako se dogodi rast od 4% sa 14M prometa to je jadno.

mp3
[/quote]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

@skovaca
Pa valjda smo i mi dio kulturnog svijeta.


Vrijedi isprobati… [thumbsup]
http://seebiz.eu/hr/burze/sfera-station-besplatni-alat-za-naprednu-tehnicku-i-fundamentalnu-analizu-dionica,39865.html

Isprobao. Smeće, podaci stari 3 tjedna. Što ti vrijedi TA s podacima starim 3 tjedna?

Hell is Empty and all the Devils are Here


možda ameri polete prema 795…

To je nakon 5. dana target?, pa već smo na 750 ili imamo koji dan i korekcije unutar tih 5?


@skovaca
Pa valjda smo i mi dio kulturnog svijeta.

Hebi me ako ja mogu isčitati ovo tvoje, jel target do malo iznad 1500?


Vrijedi isprobati… [thumbsup]
http://seebiz.eu/hr/burze/sfera-station-besplatni-alat-za-naprednu-tehnicku-i-fundamentalnu-analizu-dionica,39865.html

znaci drzava sufinancirala, a oni ce naplacivati

zivjela hrvatska

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close