Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dragi tehničari sada ste nam potrebni pa molim grafove i predviđanja.

Hvala.

U raskoraku su.

Splite javi se i reci nam gdje ćemo.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Moje skromno mišljenje….

Još nekoliko dana ide gore… a za koji dan vidjeti hoće li se odbiti i poletjeti prema dolje.
ADX kaže da postoji mogućnost promjene trenda, koji je sada padajući, a SAR već sada pokazuje dobar signal.
Moje je mišljenje ide gore još neko vrijeme …. a onda treba vidjeti kako će se te korekcije dugoročnije reflektirati.


Croman
Molim te ako hoćeš odgovoriti..vezano za ovaj post o prepoznavanju dna..

rekao si da su ti potrebna 2-3 EOD podatka da bi utvrdio da je dno..Hoćeš li malo objasnit to tako da i mi ostali možemo budemo mogli dno prepoznat .. Kako tumačiš te EOD podatke, pretpostavljam da to ne mora valjda samo bit npr 3 dana rasta od 4-5%…ako može u par rečenica profesore?? .. i zašto je potrebna volatilnost, šta nisu dna često V oblika pa bi ta volatilnost bila -3%, -3%, -4 intraday, na kraju dana odbije se na samo npr -0,5% pa onda +4%, +4% i tako..

Više me zanima ono o EOD.., dali je to eventualno vezano za ovu volatilnost, dali je voaltilnost potrebna prije samog dna?…
HVALA

#gablec

Za pojednostaviti:ne dospijem da objasnjavam sve sto ima u vezi sa mojom ewt-metodom.

Za uciniti jednostavno: na
Vaš link stavit cu sa pocetkom narednih dana analize razlicitih indexa.

Te analize ce biti free i opcenito dostupne.

*Ja cinim i druge analize na croman.se …od valute,zlata,nafte…ali one nisu free i opcenito dostupne

Croman,

ja bih te zamolio, kad i ako budeš imao vremena, da na svoj website staviš analizu nekoliko najlikvidnijih dionica sa ZSE. Mislim da bi to sve članove ovog foruma zanimalo.

Pozdrav Švedskoj iz Zadra

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



Croman
Molim te ako hoćeš odgovoriti..vezano za ovaj post o prepoznavanju dna..

rekao si da su ti potrebna 2-3 EOD podatka da bi utvrdio da je dno..Hoćeš li malo objasnit to tako da i mi ostali možemo budemo mogli dno prepoznat .. Kako tumačiš te EOD podatke, pretpostavljam da to ne mora valjda samo bit npr 3 dana rasta od 4-5%…ako može u par rečenica profesore?? .. i zašto je potrebna volatilnost, šta nisu dna često V oblika pa bi ta volatilnost bila -3%, -3%, -4 intraday, na kraju dana odbije se na samo npr -0,5% pa onda +4%, +4% i tako..

Više me zanima ono o EOD.., dali je to eventualno vezano za ovu volatilnost, dali je voaltilnost potrebna prije samog dna?…
HVALA

#gablec

Za pojednostaviti:ne dospijem da objasnjavam sve sto ima u vezi sa mojom ewt-metodom.

Za uciniti jednostavno: na
Vaš link stavit cu sa pocetkom narednih dana analize razlicitih indexa.

Te analize ce biti free i opcenito dostupne.

*Ja cinim i druge analize na croman.se …od valute,zlata,nafte…ali one nisu free i opcenito dostupne
[/quote]

…svaka čast, lijepo od Vas.



Croman
Molim te ako hoćeš odgovoriti..vezano za ovaj post o prepoznavanju dna..

rekao si da su ti potrebna 2-3 EOD podatka da bi utvrdio da je dno..Hoćeš li malo objasnit to tako da i mi ostali možemo budemo mogli dno prepoznat .. Kako tumačiš te EOD podatke, pretpostavljam da to ne mora valjda samo bit npr 3 dana rasta od 4-5%…ako može u par rečenica profesore?? .. i zašto je potrebna volatilnost, šta nisu dna često V oblika pa bi ta volatilnost bila -3%, -3%, -4 intraday, na kraju dana odbije se na samo npr -0,5% pa onda +4%, +4% i tako..

Više me zanima ono o EOD.., dali je to eventualno vezano za ovu volatilnost, dali je voaltilnost potrebna prije samog dna?…
HVALA

#gablec

Za pojednostaviti:ne dospijem da objasnjavam sve sto ima u vezi sa mojom ewt-metodom.

Za uciniti jednostavno: na
Vaš link stavit cu sa pocetkom narednih dana analize razlicitih indexa.

Te analize ce biti free i opcenito dostupne.

*Ja cinim i druge analize na croman.se …od valute,zlata,nafte…ali one nisu free i opcenito dostupne
[/quote]

Kromane jel ti smijem biti prijatelj? Molim te!



[/quote]

da

[/quote]
dobit ćeš tronožac i mjesto u hramu
sto od mene

Pozdrav
molim link za pratit Atx u real timeu ,jos bolje ak ima i volumen

http://tools.godmode-trader.de/German30/

koristim ovaj,nema ATX a ,ak imate kaj zahvaljujem..



Croman
Molim te ako hoćeš odgovoriti..vezano za ovaj post o prepoznavanju dna..

rekao si da su ti potrebna 2-3 EOD podatka da bi utvrdio da je dno..Hoćeš li malo objasnit to tako da i mi ostali možemo budemo mogli dno prepoznat .. Kako tumačiš te EOD podatke, pretpostavljam da to ne mora valjda samo bit npr 3 dana rasta od 4-5%…ako može u par rečenica profesore?? .. i zašto je potrebna volatilnost, šta nisu dna često V oblika pa bi ta volatilnost bila -3%, -3%, -4 intraday, na kraju dana odbije se na samo npr -0,5% pa onda +4%, +4% i tako..

Više me zanima ono o EOD.., dali je to eventualno vezano za ovu volatilnost, dali je voaltilnost potrebna prije samog dna?…
HVALA

#gablec

Za pojednostaviti:ne dospijem da objasnjavam sve sto ima u vezi sa mojom ewt-metodom.

Za uciniti jednostavno: na
Vaš link stavit cu sa pocetkom narednih dana analize razlicitih indexa.

Te analize ce biti free i opcenito dostupne.

*Ja cinim i druge analize na croman.se …od valute,zlata,nafte…ali one nisu free i opcenito dostupne
[/quote]

Ja priznajem da me jako interesiraju Cromanove analize s toga tnx. unaprijed…..


Croman,

ja bih te zamolio, kad i ako budeš imao vremena, da na svoj website staviš analizu nekoliko najlikvidnijih dionica sa ZSE. Mislim da bi to sve članove ovog foruma zanimalo.

Pozdrav Švedskoj iz Zadra

#skovacin

Da ne dode do krivog razumevanja: Ja nemam vremena , ni potrebne podatke za cinit Ewt-analize HR dionica.

Kada mi slobodno vrijeme dozvoli onda cu na croman.se postaviti analize Crobexa ili nekih od USA-indexa.(nista drugo)

Thats all

sretno

Croman,
bolje išta nego ništa. Kad si već online, što misliš o ovoj crtkariji … Thx

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Vidim da nitko jos ne spominje moguci scenarij s truncationom kad se bude odradjivao V od 5(5), u tom slucaju bi svi koji cekaju Crobex na 1100 mogli ostati kratkih rukava (za ovu godinu [cool]).
Inace, jako zanimljivo je kretanje cijene nafte u zadnjih par tjedana, kao da je pronasla zonu podrske i sve mi mirise na promjenu trenda.
Ako se to doista ostvari onda bi od pocetka iduceg mjeseca imali jedan zanimljiv paradox-paralelni rast cijena nafte i dionica.
Meni zvuci kao vrlo vjerojatna mogucnost mada autor dolje postanog videa smatra drugacije.
Uzaludno pokusavam guglati trazeci neku zanimljivu EWT analizu za naftu pa ako ko od kolega forumasa ima sta korisno molim da posalje (moze i na pp).
http://broadcast.ino.com/education/survive_80_oil/?campaignid=3

New Report

Close