Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



90% šanse da nije jedinica.

Pozdrav Vlad i pozdrav ostaloj ekipi !!
Kako znaš a na ovoj se grupi jako brzo sazna sve izašao sam iz dionica a znaš i razlog zašto…ranije sam ti objasnio, tebi i pojedinim prijateljima na ovome forumu. No što se tiče tvoje prognoze i glede ove replike po meni ovo je kratkotrajna, ali baš kratkotrajna četvorka, a onda slijedi ponor, kada neznam, do koliko neznam,,,ali ipak bi se držao prije rečenoga cca 1100 bodova, par bodova gore, par dole.
LP od Mrguda !!
[/quote]

onda je pametno prodati sada kada je euforija…??? ili… kada bi mogla ta 5 dole do 1100???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



…EU počela u crveno.ŠTO SAD?????? hoće li ovo trajnije gore ili neće-GRAFIČARI…dajte brzo nešto.Vlad je već kolebljiv da je možda kraći odbijanac.Croman-što kažeš na to????

#Filija

Ja ne pratim Crobex u detalj i do sada nisam rekao da jos imamo absolutno dno!

Odbijanac na na primer na svedskoj burzi je bio brz i dobar.
Kako izgleda sada(za OMX) pametno je izaci sa zaradom. To je moja strategija za sada.

[/quote]

Vidim da se dijele jedinice…hehe (ti koji dajes 1…ti ide lose?)

* Zadnja 3 dana Svedski index plus ca 10% (+10%)

Pojedine dionice i cak do + 50%




90% šanse da nije jedinica.

Pozdrav Vlad i pozdrav ostaloj ekipi !!
Kako znaš a na ovoj se grupi jako brzo sazna sve izašao sam iz dionica a znaš i razlog zašto…ranije sam ti objasnio, tebi i pojedinim prijateljima na ovome forumu. No što se tiče tvoje prognoze i glede ove replike po meni ovo je kratkotrajna, ali baš kratkotrajna četvorka, a onda slijedi ponor, kada neznam, do koliko neznam,,,ali ipak bi se držao prije rečenoga cca 1100 bodova, par bodova gore, par dole.
LP od Mrguda !!
[/quote]

onda je pametno prodati sada kada je euforija…??? ili… kada bi mogla ta 5 dole do 1100???
[/quote]
Prijatelju to neznam, ali mislim da Vlad zna 100% i da bi mogla za koji dan, eto to je moja prognoza i moje viđenje. Cromana ne poznam niti smo se ikada dopisivali, prem da sam mu postao jedan post neki dan bez odgovora,….zna i on 100% i mislim da su obadvojica već narečenim potvrdili moje sumnje i ukaz.
LP Mrgud !!

I very much love INGRA !!




…EU počela u crveno.ŠTO SAD?????? hoće li ovo trajnije gore ili neće-GRAFIČARI…dajte brzo nešto.Vlad je već kolebljiv da je možda kraći odbijanac.Croman-što kažeš na to????

#Filija

Ja ne pratim Crobex u detalj i do sada nisam rekao da jos imamo absolutno dno!

Odbijanac na na primer na svedskoj burzi je bio brz i dobar.
Kako izgleda sada(za OMX) pametno je izaci sa zaradom. To je moja strategija za sada.

[/quote]

Vidim da se dijele jedinice…hehe (ti koji dajes 1…ti ide lose?)

* Zadnja 3 dana Svedski index plus ca 10% (+10%)

Pojedine dionice i cak do + 50%

[/quote]

ja ne dijelim1. hvala na odgovoru…kolega , kolega…nažalost naš sentiment je daleko od švedske, a toliko sam se nadao odbijancu…možda i bude što…???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Prijatelju to neznam, ali mislim da Vlad zna 100% i da bi mogla za koji dan, eto to je moja prognoza i moje viđenje. Cromana ne poznam niti smo se ikada dopisivali, prem da sam mu postao jedan post neki dan bez odgovora,….zna i on 100% i mislim da su obadvojica već narečenim potvrdili moje sumnje i ukaz.
LP Mrgud !!

Nezna vlad 100% (vjerovatno ni 80%) .Nema nikoga ko zna 100% (ni Croman to nezna)

Dinamicna analiza je najvaznija (sutra ce vjerovatno vlad pisat da i on ju cini…

[lol] )

Ps Mrgud…ne pisem odgovor na PM…(ne samo tebi nego opcenito)

sretno…



Prijatelju to neznam, ali mislim da Vlad zna 100% i da bi mogla za koji dan, eto to je moja prognoza i moje viđenje. Cromana ne poznam niti smo se ikada dopisivali, prem da sam mu postao jedan post neki dan bez odgovora,….zna i on 100% i mislim da su obadvojica već narečenim potvrdili moje sumnje i ukaz.
LP Mrgud !!

Nezna vlad 100% (vjerovatno ni 80%) .Nema nikoga ko zna 100% (ni Croman to nezna)

Dinamicna analiza je najvaznija (sutra ce vjerovatno vlad pisat da i on ju cini…

[lol] )

Ps Mrgud…ne pisem odgovor na PM…(ne samo tebi nego opcenito)

sretno…
[/quote]
kromane skromnost je vrlina, stvarno svaka čast na onome predviđanju prekjučer…to mogu samo oni koji znaju skoro 100% [thumbsup]
ja sam pretpostavljao da je okret blizu, ali priznajem da nisam predvidio da će to biti jučer. zato sam i kupovao zadnjih par dana jer je jako teško predvidjeti tocan dan okreta trenda



Prijatelju to neznam, ali mislim da Vlad zna 100% i da bi mogla za koji dan, eto to je moja prognoza i moje viđenje. Cromana ne poznam niti smo se ikada dopisivali, prem da sam mu postao jedan post neki dan bez odgovora,….zna i on 100% i mislim da su obadvojica već narečenim potvrdili moje sumnje i ukaz.
LP Mrgud !!

Nezna vlad 100% (vjerovatno ni 80%) .Nema nikoga ko zna 100% (ni Croman to nezna)

Dinamicna analiza je najvaznija (sutra ce vjerovatno vlad pisat da i on ju cini…

[lol] )

Ps Mrgud…ne pisem odgovor na PM…(ne samo tebi nego opcenito)

sretno…
[/quote]
znam da te bole moji targeti, hehe…
to ti s tvojim dinamičkim ewt-om ne znaš.
ćaos

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




Prijatelju to neznam, ali mislim da Vlad zna 100% i da bi mogla za koji dan, eto to je moja prognoza i moje viđenje. Cromana ne poznam niti smo se ikada dopisivali, prem da sam mu postao jedan post neki dan bez odgovora,….zna i on 100% i mislim da su obadvojica već narečenim potvrdili moje sumnje i ukaz.
LP Mrgud !!

Nezna vlad 100% (vjerovatno ni 80%) .Nema nikoga ko zna 100% (ni Croman to nezna)

Dinamicna analiza je najvaznija (sutra ce vjerovatno vlad pisat da i on ju cini…

[lol] )

Ps Mrgud…ne pisem odgovor na PM…(ne samo tebi nego opcenito)

sretno…
[/quote]
kromane skromnost je vrlina, stvarno svaka čast na onome predviđanju prekjučer…to mogu samo oni koji znaju skoro 100% [thumbsup]
ja sam pretpostavljao da je okret blizu, ali priznajem da nisam predvidio da će to biti jučer. zato sam i kupovao zadnjih par dana jer je jako teško predvidjeti tocan dan okreta trenda
[/quote]
croman je prekjučer rekao da ne zna kad će biti dno i da mu treba par dana nakon dna da kaže decit.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

09.03.09. | 18:12 Croman | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 2751 | profil | blog
korisnik od: 26.06.2006.

ocjena poruke
59%
zajednica –
moderatori
MiG29
teoretski, moguce je da ovo bude kraj korekcije.
ajmo prvo pricekat taj rast pa cemo onda vidjet jel ovo bila (3) ili mozda cak (5).
iako, zasad, jos uvijek vece sanse dajem da ide (4) nego mozda (1).

EWT pogled na analize razlicitih indexa(inklusive crobex) ne pokazuje na kraj korekcije(dna).

Priblizavamo se takozvanome "dnu" ali time i price nisu jos u suglasnosti.

Znaci jos preostaje volatilnosti.
PS medutim dobro vrijeme za daytradere ( na primer u Svedskoj i Usa)

P.S.
uvijek samo reagiram na tvoje provokacije.
ne počinjem prvi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vlad

jesi li unutra …..???
sa više od onih 20% , daj napiši pa malo poguraj i ti ….

smanjuje se minus.......


croman je prekjučer rekao da ne zna kad će biti dno i da mu treba par dana nakon dna da kaže decit.

Tocno…neznam kad bude absolutno dno…ali ti to znas?

Thats all…nemam vremena se igrat sa malom djecom



croman je prekjučer rekao da ne zna kad će biti dno i da mu treba par dana nakon dna da kaže decit.

Tocno…neznam kad bude absolutno dno…ali ti to znas?

Thats all…nemam vremena se igrat sa malom djecom
[/quote]
razina dna: 2 opcije
vrijeme dna: po 2 opcije za svaku od razina
sve u hodu lako prepoznatljivo.
ti znaš bolje?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close