Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ušao 20%: zatvaramo iznad 1309, vjerojatno.
sutra nastavljam ulaz…stoploss se već namjestio.

kako je kod nas moguće namjestiti stoploss……ako može vlad objašnjenje
[/quote]
nije moguće

Gospodo, Evo vam razlog još jedan za rast. Molim komentare.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Upravo pogledao. Izgleda korektno kao mini up-trend od 20-30 % u slijedećih mjesec dana.

Još više druže,negdje između 38,7-63,4% u slijedeća 4 dana.



Cromane, ipak si ti najbolji tehničar kako se meni čini. A ne Vlad. To i nije čudo,s obzirom da imaš 10-godišnje iskustvo i razvio si svoje metode pomoću EWT koje usavršavaš, ali se u suštini držiš svojih alata. S druge strane, Vlad stalno nešto mijenja. Prije je imao neke svoje formacije i rekao da mu EWT uopće više ne treba. Onda ja s tim svojim formacijama sve živo promašio, a ja sam radio suprotno od tih formacija i lijepo zaradio. Sada ima neke nove fore. Neke TD combo 2+1 gratis. Stalno nešto izmišlja i mijenja. I neke kvadrate ima. I pištolje. Blah… nema tu sreće, jer tim koji pobjeđuje se ne mijenja. Postojanost metodologije kroz godine jedino daje rezultate. Bravo Cromane! [thumbsup]

#Governor

Meni nije stalo do toga da se usporedavam sa drugima.Ja znam sto znam i ima malo njih sto znaju upotrebiti EWT kao ja.Ali iskustvo se ne moze kupiti, ono se stice sa vremenom.

Vjerujem da je Vlad vredan covjek i ima i volje i sposobnost da uci nove stvari.
Ali treba imati strpljenja i usavrsiti ono sa cime se covjek bavi.

Sretno svima sto pokusavaju posto Ewt nije najlaksi (kao ni Gann).

[/quote]

za nekog kome nije stalo prilično se često javljaš u zadnje vrijeme. Ovo što se danas desilo/dešava se na stocktocku i kod evilspeculatora najavljuje već poodavno. Budite oprezni, prema njima ide 4ka na spxu do sedamsto i nešto pa onda konačan pad ove veeeelike jedinice

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

dečki dragi, ja sam jučer navečer rekao da je jučer možda bilo relativno dno.
jer se lijepo odbilo od dna.
a bio je 12. TD combo dan.
a ganaliza je ukazivala na dno četvrtak-petak (a desio se ponedjeljak, svega jedan radni dan nakon toga).
pratio sam pad iz dana u dan i bio strpljiv.
a neki su ulazili na 1500.

LP

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

p.s.
predočio sam kako se traže TD combo dani.
i to bi bilo sve.

LP

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


za nekog kome nije stalo prilično se često javljaš u zadnje vrijeme. Ovo što se danas desilo/dešava se na stocktocku i kod evilspeculatora najavljuje već poodavno. Budite oprezni, prema njima ide 4ka na spxu do sedamsto i nešto pa onda konačan pad ove veeeelike jedinice
[/quote]

#sveps

Ako ovo sto pises je meni usmjereno onda pogledaj sledeci link :

Vaš link

ca 8 mjeseci unapred najavljeno da ce pocet PAD (slom) svedske burze (OMX s30)

ima jos puno toga…ali nema veze

PS ..imam veliki respekt za takve kao evilspeculator i druge vrijedne analiticare

svoju metodu usavršavam.
pa rekao sam da stalno učim.

ali, najnovija ganaliza (hvala dr. ganiću!), čini čuda.
pri tome tražim istovremenu potvrdu TD comba, divergencija, oscilatora i mojih targeta.
dakle, 5 tehnika istovremeno.
a kad je bilo dno 1430 nisam znao za TD combo ni istražio ganov kotač, kvadrat devetke i ganove kutove. dakle, nisam ni blizu mogao biti vremenski precizan kao sada.
sveukupno, metoda je neusporedivo brža od ewt-a, a u smislu vremenskog preciziranja točaka obrata superiorna.

sada vidim primarne targete dna i sekundarne up targete, istovremeno.
imam već pomalo i iskustva u ganalizi i počinjem forsirati 2 od 16 odnosa u ganalizi.
a to mi daje svega nekoliko izglednih vremenskih točaka za up i down targete.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

sveps, 10.03.2009. u 22:09

#sveps

Ako ovo sto pises je meni usmjereno onda pogledaj sledeci link :

Vaš link

ca 8 mjeseci unapred najavljeno da ce pocet PAD (slom) svedske burze (OMX s30)

ima jos puno toga…ali nema veze

PS ..imam veliki respekt za takve kao evilspeculator i druge vrijedne analiticare

maj point egzaktli
PS … i ja imam respekt prema tvojim analizama

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



ušao 20%: zatvaramo iznad 1309, vjerojatno.
sutra nastavljam ulaz…stoploss se već namjestio.

kako je kod nas moguće namjestiti stoploss……ako može vlad objašnjenje
[/quote]
kada padne ispod zamišljene razine stoplossa, prodaš bez kolebanja.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@dokupljivač

nisam rekao da će biti 1100.
rekao sam npr.
a prst je tada već bio na okidaču, jer je jučer bio 12. TD combo dan.

LP i dobri profiti

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close