Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



magistra, Pitija je govorila u dva smjera, ja se sada kladim na jedan.. [tongue]

evo, kolega Croman, otac EWTa na ovom forumu kaze da nije kraj, dakle vjerojatno ide 4!

Za utvrditi dali je "kraj/dno" i imati veliku vjerojatnost u analizi potrebna su 2-3 EOD podataka (posle dna )…ili RealTime pracenje sa minut-podacima.

Za sada ima samo signal da …budimo spremni…posto kad bude dno doslo, ici ce na gore(rast)… kao putovanje sa raketom

[/quote]
nisam siguran da naša raketa ima previše goriva…
iako, npr. rast sa 1100 na 1320 jest 20%…ali to nije onaj katapult koji hr dioničari očekuju.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




magistra, Pitija je govorila u dva smjera, ja se sada kladim na jedan.. [tongue]

evo, kolega Croman, otac EWTa na ovom forumu kaze da nije kraj, dakle vjerojatno ide 4!

Za utvrditi dali je "kraj/dno" i imati veliku vjerojatnost u analizi potrebna su 2-3 EOD podataka (posle dna )…ili RealTime pracenje sa minut-podacima.

Za sada ima samo signal da …budimo spremni…posto kad bude dno doslo, ici ce na gore(rast)… kao putovanje sa raketom

[/quote]
nisam siguran da naša raketa ima previše goriva…
iako, npr. rast sa 1100 na 1320 jest 20%…ali to nije onaj katapult koji hr dioničari očekuju.
[/quote]

nisu ni očekivali sa 1450 na 1800, pa su se neke dionice uduplale.

I'LL BE BACK


@gospa
svaka čast na trudu. impresivno je.
nažalost TD ne znam, ali čini mi se da se poklapa sa drugim postovima

za mjesečeve je mijene,s druge strane,dežurni astrolog Aleksandar (pozdrav i njemu [smiley])


ono nisu TD combo dani: korišten je samo 1 od 4 uvjeta za svaki TD combo dan.
značajan broj dana je ok (jer su zadovoljena i preostala 3 uvjeta).
no, postoje i grješke.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad mozes li mi objasnit ukratko na pp u cemu grijesim i na sta treba pripazit(koja su vsa 4 uvijeta)

http://aqua-art.org/news.php




magistra, Pitija je govorila u dva smjera, ja se sada kladim na jedan.. [tongue]

evo, kolega Croman, otac EWTa na ovom forumu kaze da nije kraj, dakle vjerojatno ide 4!

Za utvrditi dali je "kraj/dno" i imati veliku vjerojatnost u analizi potrebna su 2-3 EOD podataka (posle dna )…ili RealTime pracenje sa minut-podacima.

Za sada ima samo signal da …budimo spremni…posto kad bude dno doslo, ici ce na gore(rast)… kao putovanje sa raketom

[/quote]
nisam siguran da naša raketa ima previše goriva…
iako, npr. rast sa 1100 na 1320 jest 20%…ali to nije onaj katapult koji hr dioničari očekuju.
[/quote]

I HR raketa ce se upaliti kad dode vrijeme za to.
(Ewt-slika americkih indexa i moguceg dna) je vidljiva.Treba biti strpljiv.

Sve ide korak po korak.

U meduvremenu se moze daytradat (Sweden i USA burza)

@gospa

1. prvo se odredi TD set up

potom se može odrediti:

2. TD sequential
i
3. TD combo

ja radim sa TD combom.

svaki TD buy combo dan mora zadovoljiti 4 uvjeta, počevši od 1. dana TD setupa.

– a)niži low nego low prethodnog dana;
– b)niži close u odnosu na close prethodnog dana;
– c)niži close u odnosu na low 2 dana ranije;
– d)niži close u odnosu na close prethodnog TD combo dana.

u gornjim grafovima korišten je samo uvjet d).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!





magistra, Pitija je govorila u dva smjera, ja se sada kladim na jedan.. [tongue]

evo, kolega Croman, otac EWTa na ovom forumu kaze da nije kraj, dakle vjerojatno ide 4!

Za utvrditi dali je "kraj/dno" i imati veliku vjerojatnost u analizi potrebna su 2-3 EOD podataka (posle dna )…ili RealTime pracenje sa minut-podacima.

Za sada ima samo signal da …budimo spremni…posto kad bude dno doslo, ici ce na gore(rast)… kao putovanje sa raketom

[/quote]
nisam siguran da naša raketa ima previše goriva…
iako, npr. rast sa 1100 na 1320 jest 20%…ali to nije onaj katapult koji hr dioničari očekuju.
[/quote]

I HR raketa ce se upaliti kad dode vrijeme za to.
(Ewt-slika americkih indexa i moguceg dna) je vidljiva.Treba biti strpljiv.

Sve ide korak po korak.

U meduvremenu se moze daytradat (Sweden i USA burza)

[/quote]

Cromane kolko moramo bit strpljivi…..cca neke brojke može i u grubo….

@gospa
setup pratiš dok se ne prekine.
potom pratiš eventualno nastajanje novog setupa.
ako novi setup nastane prije ispunjenja prvog TD combo "paketa (9-13 dana), prethodni setup i TD combo "paket" se poništavaju.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad…
nisam neko vrijeme čitao,no vidim da zadnjih mjesec-dva pišeš od TD combo shemi…
što je kratica TD?
a drugo…gdje je nestala ewt analiza u koju si se ufuravao prije izvjesnog vremena?odustao od nje?zašto?

pohvale tebi i ostalim analitičarima.

P.S. kad krene ovaj odbijanacc koji svi očekujemo…koje dionice predlažeš za ući?

samo elementarni ewt koristim do prijeloma "mojih" formacija.
poslije toga ne, znam glavni smjer kretanja.
problem su razine odbijanja prilikom kretanja prema targetu.
za određivanje istih koristim ponešto gana (proučavam kotač i kvadrat devetke), zatim TD combo, divergencije, oscilatore.
a detaljniju ewt sliku sklapam kad imam višak vremena…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

danas je grobi odradio 12. TD combo dan.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


sta ti mislis kolike su sanse da se sve poklopi sa ustapom

Ja znam samo da loše spavam kad je uštap. A i kad dionice padaju! A tek kad se to poklopi…
Koga zanima evo knjige koja povezuje svemir s TK.

Vaš link

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close