Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A vidiš ja se ne bi začudio da u pon ostanemo iznad 3700. Vidjet ćemo, rekli su slijepci [proud]

Mislim da će biti bear run u ponedjeljak.
Velika donja sjena. Pad, pa onda povratak.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Svi ti padovi -6 % u jedan dan su dosada bili generirani izlaskom OMF iz OIF. I to su bile situacije za trejdanje. Ali mislim da je s time gotovo. Bez nekog znanja o TA, meni se čini da dolazimo iz faze za trejdanje u fazu za akumulaciju. AKo si uspio piknut KOEI po 630, DLKV 870, i slicno, sada je hold, i stavis nalog nize za dokup.

IMHO

samo da se pbz ne nastavi iskrcavati u ponedjeljak.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

PBZ je najviše izložen dionicama, tako da njemu manje paše pad nego ostalima, zato se on ne iskrcava tako agresivno. Očito da je i usklađen s pbz investom, koji tada trejda.

Ne kužim se u tehničku, ali svi pričate o tom famoznom dnu na 3200 crobex-a. Al on je zapravo već tamo, a na aparatima ga na ovim razinama drže HT INA i ERNT koje se brane čini mi se upravo iz tog razloga. Pa sve drugo se prepolovilo. Kad bi se pustile ove 3 s lanca, eto ti Crobexa na 3200 bez pada ostalih.

Šta ja znam, pa kaj nije tak?

I'LL BE BACK


Ne kužim se u tehničku, ali svi pričate o tom famoznom dnu na 3200 crobex-a. Al on je zapravo već tamo, a na aparatima ga na ovim razinama drže HT INA i ERNT koje se brane čini mi se upravo iz tog razloga. Pa sve drugo se prepolovilo. Kad bi se pustile ove 3 s lanca, eto ti Crobexa na 3200 bez pada ostalih. Šta ja znam, pa kaj nije tak?

pale bi i ostale, vrlo izgledno.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ne kužim se u tehničku, ali svi pričate o tom famoznom dnu na 3200 crobex-a. Al on je zapravo već tamo, a na aparatima ga na ovim razinama drže HT INA i ERNT koje se brane čini mi se upravo iz tog razloga. Pa sve drugo se prepolovilo. Kad bi se pustile ove 3 s lanca, eto ti Crobexa na 3200 bez pada ostalih. Šta ja znam, pa kaj nije tak?

Mislijm da si potpuno u pravu
Trebalo bi to malo izracunati ali mislim da smo tu negdje
Razmislite samo koliko se vas spasilo od margin calla likvidiranjem HTa ili INE-da nije bilo toga bilo bi jos veceg placa i crobexa sigurno na 3200
Isto vrijedi i za OIFove

Samo provjeravam jel se Cromanjon vratio…[lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Samo provjeravam jel se Cromanjon vratio…[lol]

Da li se to meni učinilo, ili sam ja pročitao jedan tvoj afirmativni upis u svezi TA nekoliko stranica unazad?

I love the Smell of Profits in the Morning

Da li se to meni učinilo, ili sam ja pročitao jedan tvoj afirmativni upis u svezi TA nekoliko stranica unazad?


Čini ti se čini…sutra dolazi još jedan…[tongue]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Do 3.300 nema potpore[undecid]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Ma ljudi ne pričajte neke SF stvari da crobex bude pal na 3300 i ne znam na kolko sve ne.
Takav film ne budete gledali!

New Report

Close