Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ostaje nam nada da ce azija dobro zavrsiti,a europa otvoriti,onda cak mozda i ne bude crveno,mislim da su danas veliku ulogu odigrali kineski indexi…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......






A sada vrli tehničari pokušajte mi pojasniti ovaj nesrazmjer izmedju nas i ostatka Svijeta pogotovo EU.
Sada DAX u +5,42% a tako slično i ostatak EU.Da vam ne spominjem jučerašnje stanje kada smo potonuli -3,23% a oni samo 0,50%.
Dakle stvorila se velika razlika pa bih molio za pojašnjenje kada već uvijek pričate kako pratimo svjetske trendove.

kolega, zasto vjerujete "vrlim" tehnicarima, jel imate svoje zdrave oci?
pogledajte kretanje indexa u zadnjih 10god, ili zadnju godinu dana, pa provjerite..
ja nikom ne vjerujem, samo sebi, preporucam i vama tu taktiku. [thumbsup]

nadalje, zasto bi se indexi trebali pratiti u stopu, dan za dan?
trend je zajednicki, intenzitet individualan.
zasad..mozda bude i promjena…
[/quote]
Dragi Kolega.Ne vjerujem ja nikome nego analize i odluke donosim sam.
I ne mislim da se indexi moraju pratiti u dan ali dajte pogledajte pad našeg indexa pa ga usporedite sa drugim relevantnim, a praktički krizu još nismo ni osjetili.
Poantu iz mojeg upita niste shvatili ili mi se tako čini.
[/quote]
Dragi kolega jel sada vidite poantu mog pitanja,
ali ako nevidite sada vidit ćete još bolje sutra.
[/quote]

tocno, nisam shvatio poantu, sto vi na kraju zelite reci?
jos jednom..trend zajednicki intenzitet individualan..
koji dio ce trziste sutra pobiti?

mislite da ce sutra Crobex u plus?
cisto sumnjam..

[huh]
[/quote]
da očito je da niste shvatili.
Naše TK kada je trebalo odraditi značajniji rast u srijedu kao i cijeli Svijet ciljano su ga zaustavljali cijeli dan i bilo je očito da neki žele rast, već im je veći interes za kupnjom samo došao dobro da velikim iskrcajem spriječe rast jer znaju da im je cilj daljnje rušenje tržišta.
A tko je prodavao fond menageri i njihova uža i šira familija temeljem povlaštenih inside informacija.
Dakle moja poanta je bila da slijedi daljnji pad, bez obzira na sve tehničke analize.

Korkyra


covijek ti zeli reci da je trend isti ali intenzitet drugaciji tj. ako svi padaju padamo i mi ali nemora se vezati procentima,tj danas je dax kad ga se toliko spominje pao za 5% dok smo mi pali samo 1,33..tako su oni juce rasli 5% a mi koliko vec jesmo…ima tko ideju na koliko bi trebalo da bude dno 3 vala??

tu razliku a možda i više ćemo odmah sutra nadoknaditi, neće naši zalizani fond menageri potući

Korkyra

ili ovako

Azija je jučer odradila + i usporedno s nama samo su pokrili taj plus, a mi smo već imali minus. Ali kod nas se nikad ne uzna. Kumulativno gledano u debeloj minus prednosti smo ispred ostalih tako da je sve moguće.
Minus koji smo mi odradili ustvari je puno veći jer je dionica HT koja je izgubila znatno manje od ostalih u crobexu ima pojedniačno najveći udjel.

evo jedna analiza:

graf ukljucen.
nije za one slabog srca.

tigrus volio bih da si u krivu,ali sve je moguce…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Novo prijavljen sam na forumu, ali polaku citam i ucim vec 1.g.
Svasta nam je burza priustila u zadnjih 1,5 g. tako da i ovaj scenario nije tako nevjerojatan i nemoguc.

Da li bi ti se dalo produzit y os da bude vidljivo na kojoj je vrijednosti dno kanala na pocetku 4.mj.
Od oka mi se cini oko 500-600.

LP



evo jedna analiza:

graf ukljucen.
nije za one slabog srca.

Daj se dogovori ili INA na 2000 ili grobi na 1000…..poštedi nas jer tvoje analize
su previše amaterske da bi imale bilo kakvu težinu…..svako može dat nekoliko
analiza u suprotnosti i jednu će pogodit al tolko ne spamamo temu….
Bolje pisat niš nego bezveze pa kud puklo…..
[/quote]

nakon sto je probijen trokut na SP500 napisao sam da bude grdo.
kao sto vidis dionice su pale, ali ina ti se drzi jos uvijek na malo ispod 1000. (znakovito…)

analiza INE bila je 07.02.2009
analiza SP500 bila je 17.02.2009

nijedna anliza nije apsolutna istina, nego ovisi o cimbenicima na trzistu.
tako se i ti moras okretati kako burza zahtijeva ili ces se stalno cuditi….

evo dokaz postanih grafova.

Crobex 60-minutni. Opcije.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Kako Vam se čini ova mogućnost ATPL. Može li biti ovako nešto ostvarljivo ili ??

I very much love INGRA !!

Prognoza pada DAX-a na 3640 (na donju liniju kanala) se danas ostvarila. Nakon toga sljedi mali (stvarno mali) odbijanac.

New Report

Close