Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A do kuda misliš da nastavljamo…cca…1250?


To će se odraditi danas, retrace, sutra nastavljamo.

Mislim da je dnevni graf trenutno bolji.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

ganov kotač

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

zapanjujuće je kako različiti cjenovni rasponi (za različite dionice, od 02.12. do 12.01.) čine znakovite kutove (0,90,180,270) s brojem dana od 12.01. do danas ili sutra(49 ili 50) na ganovom kotaču.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

na dnevnom grafu atpl pojavila su se 3 jaza,dali postoji mogucnost odbijanca ili promjena trenda

http://aqua-art.org/news.php

Hvala tony na potvrdi za divergenciju.
A jel stoji ona moja prva rečenica da je divergencija na macd-u rijetka i da je najpouzdanija od svih drugih divergencija? To mi stoji negdje u sjećanju, ali nisam siguran.

Nisam opasan.

moze li netko stavit sliku za atpl td setup ili td combo
hvala

http://aqua-art.org/news.php

Proboj trokuta ATPL.


prema gannu, bodovni raspon od 441 bod (1881-1430) je na istom stupnju kotača kao i vremenski raspon od 12.01. do danas (točno 49 dana: znakovito kao umnožak 7 x 7).

ovo izuzetno snažno poklapanje prethodnog cjenovnog raspona i broja dana tekućeg klizanja cijene naznaka je mogućeg odbijanca, danas ili sutra.
uzgred, danas je i 9. TD combo dan.
za potpuno sigurnost u odbijanac nedostaje divergencija macd histograma.

pratim stanje i možda ulazim sutra ili prekosutra.


uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh…

ovaj raspon je 451.
0 stupnjeva tek na CA 53 DANA..
to bi bio četvrtak, petak.

no, istina je da se za dionice koje gledam danas i sutra dešavaju važni odnosi na kotaču…
hoće li, možda, nagli pad ht-a uzrokovati daljni pad grobija, bez većeg pada većine ostalih dionica?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo ga napokon ljudi…………..započeo je prvi podval drugog vala sa okomitim svjećama okrenutim naopako…..dobar [thumbsup]……

Tko lovi i male valove danas je pred kraj bilo vrijeme ulaženja!
Prognoza iduća 2 dana smirenje i 2 zelena dana!

Crobex dnevni. Opcije.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Tko lovi i male valove danas je pred kraj bilo vrijeme ulaženja!
Prognoza iduća 2 dana smirenje i 2 zelena dana!

Znaći da si ušao ,sretno

New Report

Close