Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja imam nacrtani graf ali nije za širu javnost, zaniteresirani mogu dobiti na pm procjenu[smiley]

Kaj su se djeca opet igrala…? [lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Dejavue: ” Cime netko ponudi vise od jedne opcije, ljudi su zbunjeni. Evo, bez grafa. Pad crobexa do razine 3400-3500 gdje ce se i okrenuti… ” Vertikalno prema dolje? [lol]

nema vise vertikala, prije bi rekao pokretne stepenice[lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Alien:

Dejavue: ” Cime netko ponudi vise od jedne opcije, ljudi su zbunjeni. Evo, bez grafa. Pad crobexa do razine 3400-3500 gdje ce se i okrenuti… ” Vertikalno prema dolje? [lol]

nema vise vertikala, prije bi rekao pokretne stepenice[lol]

znaci necu vise na plac prodavat “nozevi nozevi jeftino dam samo da prodam nozevi nozevi”

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Dejavue: ” Alien: ” Dejavue: ” Cime netko ponudi vise od jedne opcije, ljudi su zbunjeni. Evo, bez grafa. Pad crobexa do razine 3400-3500 gdje ce se i okrenuti… ” Vertikalno prema dolje? [lol] ” nema vise vertikala, prije bi rekao pokretne stepenice[lol] ” znaci necu vise na plac prodavat “nozevi nozevi jeftino dam samo da prodam nozevi nozevi”

Može mišljenje o ovome.
Ako danas ne izronimo i ako ne stvorimo doljnju sjenu na današnjoj trgovini, slijedi nam dodatni pad od dan, dva, tri…..mišljenja?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

mislim da se ovih dana formira krajnja točka 4. vala (korektivnog).
pravo dno (kojeg svi očekuju) moglo bi se formirati tijekom narednih ca mjesec dana.
mogli bi još zaroniti.
nažalost.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

inače, bilo bi puuuuno ljepše da se dogodi dvostruko dno i da se narednih dan- dva odbijemo od 3700.
u prethodnom postu očajava nas ewt,
ovdje mogućnost dvostrukog dna budi nadicu…20-ak % šanse…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

dvostruko dno, pa HT još nije odradio svoje – nakon HT 3700 bi moglo izgledat ko biokovo, a možda i griješim- bez zamere[rolleyes][rolleyes]

&

zato rekoh, za dvostruko dno dvadesetak posto šanse.[angry]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Croman bog i Hrvati , nije krv voda. Trebamo mirniji san [pray]. gdje je kraj agonije , iznad ili ispod 3500?


zato rekoh, za dvostruko dno dvadesetak posto šanse.[angry]

Kolega Vlad Dracula, jel može to malo slikovitije. Slikica ne bi bila na odmet.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Croman bog i Hrvati , nije krv voda. Trebamo mirniji san [pray]. gdje je kraj agonije , iznad ili ispod 3500?

on se više neće javljati pa ću ti pokušati odgovoriti.
ako i dalje smatra da je graf od 19.03.točan, uskoro tek slijedi 5. val silaznog impulsa.
obzirom da 3. val (veličine ca 575 crobex bodova) ne smije biti manji od 1. i 5., a manji je od 1., slijedi da će 5. val biti manji od ca 600 bodova.

dakle:
(dno 3. vala (3700) – dno 5.vala)< 575
tj. dno 5. vala > 3125.

dno petog vala trebalo bi biti iznad 3125 bodova.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ovo dno od ca 3125 vrijedi ako je/bi 4. val završio na ca 3700.

no, ako je vrh 4. vala već odrađen (na ca 3900), onda dno mora biti iznad 3325 (3900-575).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close