Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Srednji bollinger je na 1424 bodova, i rekao sam da ćemo danas ispod.

Trenutno smo na 1423 bodova. Gonzales knows how! [thumbsup]

Čarli samo za tebe prije 30 sekundi real times !!!!
[/quote]
koji ti je vrag….sad si mu zeznuo count… [lol]
kak ce sad napraviti formaciju… [huh]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

E a sada punim gasom gore !! [pray]

I very much love INGRA !!

Na MCAD oscilatoru na ATPL tek slijedi pad.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Na MCAD oscilatoru na ATPL tek slijedi pad.

Ako malo bole uočiš a što na Teletraderu nije problem na MACDu crvena blago prilazi žutoj, trigger se smanjuje što ukazuje da če cijena gore i to sutra u otvaranju. Dalje na Stohasticu crvena u presjecanju plave i o okviru 1 (jedan) ne želim polemizirati. !!
U nastavku slijedi isto kao i danas ujutro ukriženje i pokaz gdje će što biti jer je vidljivo iz već sada naglašenoga. Da zaboravih još neke parametre (Europa i US – poledaj)

I very much love INGRA !!



Na MCAD oscilatoru na ATPL tek slijedi pad.

Ako malo bole uočiš a što na Teletraderu nije problem na MACDu crvena blago prilazi žutoj, trigger se smanjuje što ukazuje da če cijena gore i to sutra u otvaranju. Dalje na Stohasticu crvena u presjecanju plave i o okviru 1 (jedan) ne želim polemizirati. !!
U nastavku slijedi isto kao i danas ujutro ukriženje i pokaz gdje će što biti jer je vidljivo iz već sada naglašenoga !!
[/quote]

MRGUDEEee, pa kome ti mažeš oči. Zašto si povećao MACD?

Moram ti dati 1 jer ovo što crtaš, MACD tako da namještaš parametre da izgleda za BUY.

Ovo ti 2X govorim i upozoravam. Daj više.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!




Na MCAD oscilatoru na ATPL tek slijedi pad.

Ako malo bole uočiš a što na Teletraderu nije problem na MACDu crvena blago prilazi žutoj, trigger se smanjuje što ukazuje da če cijena gore i to sutra u otvaranju. Dalje na Stohasticu crvena u presjecanju plave i o okviru 1 (jedan) ne želim polemizirati. !!
U nastavku slijedi isto kao i danas ujutro ukriženje i pokaz gdje će što biti jer je vidljivo iz već sada naglašenoga !!
[/quote]

MRGUDEEee, pa kome ti mažeš oči. Zašto si povećao MACD?

Moram ti dati 1 jer ovo što crtaš, MACD tako da namještaš parametre da izgleda za BUY.

Ovo ti 2X govorim i upozoravam. Daj više.
[/quote]

Gonzalezu ti nisi normalan…ili ne znaš ništa niti o teletraderu, niti o MACD-u i inim stvarima. Kada se slika uveličava bilo skrolanjem ili sl. parametri ostaju nepromijenjeni samo se ono što želiš vidjeti uveličava. Neka ti netko to ko se bolje razumije objasni. Dosta mi je tvojih glupih replika i naglasaka. Što se tiče MACD-a i dali će nešto DOLE evo ti dva primjera KOJA NISAM UVEČAO pa ih slobodno ti povećaj.
Pozdrav !! [angry]

I very much love INGRA !!

Nego gdje je Vlad sa svojim TurboDieselom setup-om? Ili ga prepravlja na Common Rail? Vlad, šala mala, ali kad će viđenje današnje situacije?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Još jedna stvar samo za Brzog Gonzalza koji žuri s lažnim izjavama, koje bi sada trebao javno opovrći. Evo ti primjeri .. slike govore, kažu pametni ljudi 1000 (tisuću) riječi. (Samo da se bolje uoči, poglavito onima koji nose očale kao ja i onima koji imaju mali monitor a i slabo vide.
Pozdrav tebi i ostalima na forumu !!

I very much love INGRA !!

Zamimljiv prikaz Crobija.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

S&P 500 je već oformio kanal, dok DAX još muči muku.

ako malo bolje pogledaš, uoćiti ćeš da sve točke u tako popravljenom kanalu ne pripadaju istoj formaciji (zato sam i priložio monay flow indeks) !!!!!
[/quote]

@MM –
nakon pet dana ako ćeš malo bolje pogledati, uoćiti ćeš, da kanal, koji sam nacrtao u subotu do danas još uvijek drži vodu.
[sealed]

Možda se ovakav scenario odigra, što bi po meni bilo moguće, ali ??
Čudni su putevi Gospodnji ??

I very much love INGRA !!

New Report

Close